911NY
11.9.2021
Kategorie: Historie

Den výročí ztráty iluzí 11.září 2001

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝDnes je 20.výročí dne, který změnil svět. 11.září 2001 je datum, kdy se stalo cosi šíleného a jen málokdo tuší, co přesně. Jisté je jen to, že zmizelo pár domu v New Yorku, zemřelo plno nevinných lidí a byl položen základní kámen ke změně společnosti v globálním měřítku. Pokud si s covidem děláme těžkou hlavu, musíme nynější dobu plnou nesmyslnosti, nelogiky a hlouposti, respektive její počátek, registrovat právě od tohoto dne.

Jak jsme řekli, lidé, kteří vědí, o co tenkrát ve skutečnosti šlo, buď už nežijí, nebo jsou si příliš vědomi závažnosti všech skutečností spojovaných s pádem dvojčat a další budovy na to, aby odhalili realitu. Podivností kolem 11.září 2001 je tolik, že daly možnost dát vzniknout mnoha teoriím o průběhu všech událostí. Některé zní reálně, jiné výrazně konspiračně. Jak víme, právě konspirace se však stále častěji stávají pravdou, zatímco ,,oficiální“ informace uvolňované médii mívají nádech senzace, lži a podvodu. Opět bychom museli začít polemizovat o mediální štvanici spuštěné společně se ,,záhadným“ netopýrem z Wu-chanu přinášejícím zabijácký vir. Čas ukázal, že je vše jinak, a to ho zatím moc neuběhlo, bude zajímavé to porovnat s pohledem na věc za deset let. Média pracující na zadání totiž umí manipulovat s vědomím svých konzumentů velice dobře, spíše řekněme, že jsou k tomu de facto předurčena. Už jen proto, že víme, či většinou tušíme, kdo je vlastní. A u Světového obchodního centra, jeho pádu a dalších teroristických činů z toho dne tomu není jinak.

Největší záhadou zůstává nikoliv to, jak se zhroutila Dvojčata a 100 metrů vzdálená další budova, ale samotná letadla. Nyní už je víceméně jisté, že k pádu výškových budov došlo pomocí řízené exploze, tedy spíše mnoha explozí a šlo o práci profesionálů z prostředí demoličních firem či z armády. Naprosto nelogické poskládání se do vlastního půdorysu u tří budov, z nichž byly atakovány letadly jen dvě, je prostě proti všem fyzikálním a stavbařským zákonům. Také je podezřelé to, že z vyloženě významných lidí nikdo nezemřel, v podstatě se tak smrt týkala pouze lidí pohybujících se na místě a šlo o úřednický plebs. Zde je třeba se omluvit těmto lidem, není to myšleno neuctivě, nicméně elity zůstaly jako vždy bez následků. Média toto samozřejmě nepřiznají, a ti, kteří pochybovali o veřejnosti předloženém průběhu akce a měli pro své pochyby důkazy a vysvětlení, už prostě nežijí. Eliminace odpůrců je jedním ze znaků současným ,,demokratických“ režimů označovaných kdysi jako Západ.

Vraťme se k letadlům. Pochybovat lze, i když tedy velmi nevýrazně, už o samotném nárazu. Žijeme v době dokonalých filmových triků a využívání hologramů. Tato technika by reálně dokázala nafingovat samotný náraz a umožnit následné odpálení náloží. Záběry později pouštěné v médiích už není složité připravit a dokázalo by to průměrné filmové studio. Vše další, tedy seznamy pasažérů, personálu atd. by pro americkou tajnou službu byl menší problém, než pro Italy připravit divadlo s kolonou vojenských aut plných rakví se zesnulými na covid-19. Právě o nich se totiž nedávno provalilo, že žádné mrtvé nevezly. Bylo to další z mnoha divadelních představení pro veřejnost. Vezmeme li však v potaz, že letadla plná cestujících skutečně někam narazila, pak zůstává otázkou, jak to, že se nenašla. Jejich trosky zmizely, přestože třeba součástky motorů odolají velmi, opakujeme velmi vysokým teplotám, které taví i ocel konstrukcí mrakodrapů. Nic, nikde nic, jen na hromadě popela pas údajného pilota teroristy z paluby jednoho z letadel. Takže teď tu o Karkulce.

Kolem 11.září 2001 je záhad tolik, že už o nich byly napsány knihy. Vynechme romány připomínají Skleněné peklo od oblíbeného autora Arthura Haileyho, kde byli hlavními hrdiny hasiči a lidé snažící se zachránit výškovou budovu, přehlédněme filmy, v kterých se například herec Nicolas Cage pohybuje s odvahou uprostřed trosek Světového obchodního centra, vezměme v potaz spíše dokumentaristy amatéry. Právě ti se snažili najít co nejvíce důkazů o realitě, bohužel jim to není umožněno, případně se na jejich dotazy neodpovídá. Místo toho to byly americkou vládou pověřené agentury a vyšetřovací komise, které se měly ,,snažit prověřit“ okolnosti tehdejších událostí, ale nic nového ,,neobjevily“. Svět tak stále vzpomíná na oběti událostí a připomíná si největší teroristický čin historie. O tom jediném nelze pochybovat. Snad jen o tom, kdo byl skutečným teroristou a stál za přípravou akce. Třeba se to jednou dozvíme stejně, jako to, kdo byl skutečným zadavatelem vraždy prezidenta Kennedyho, jak zesnula Marylin Monroe, proč se potopil Titanic, kde se vzal covid-19, jak moc spolupracovala rodina Václava Havla s nacisty a jak to bylo s Babišem a STB, či vzestupem Pirátů u nás. Jak vidíte, záhad tu je plno. U nás i ve světě a o všech média tehdy i dnes lžou.

Jisté je, že 11.září 2001 odstartovalo období globálních změn, které byly dopředu předpřipraveny. Údajný boj s terorismem se stal především důvodem k politickým převratům nazvaným Arabské jaro, kdy za podpory armád některých členských států NATO došlo k výměně elit ve vedení řady arabských států. Američané napadli Irák, ospravedlnili svou přítomnost v Afganistánu, dali podnět k vzniku Islámského státu, našli si plno dalších nepřátel, třeba Sýrii. Byla nastartována migrace, překonána jedna ekonomická krize v roku 2008. Dopracovali jsme se ke covidu, Green Dealu a Great Resetu. Máme tu další propad ekonomiky, ztrátu svobodu, přerod liberalismu v neomarxismus a svět v totálním nepořádku. Počátek tohoto všeho hledejme právě v 11.září. Skutečnými oběťmi tak nejsou jen lidé, jejichž jména každý rok v New Yorku veřejně čtou, jsme jimi i my.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 094,- Kč
Vybráno 31.69%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 237 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,53 out of 5)
Loading...
133 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)