bidenkomunista
20.1.2021
Kategorie: Politika

Den D je tady

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝJe 20.leden 2021 a s ním přichází oficiální konec funkčního období amerického prezidenta Donalda Trumpa. Na jeho místo by dnes měl být inaugurován nejstarší americký prezident Joe Biden. Vzhledem k pravděpodobným obrovským podvodům se však tento vetchý stařec má důvod obávat obřadu uvedené do úřadu. Obrovské armádní a policejní manévry, které provázely přípravy na inauguraci, naznačují, že Američané nejsou spokojeni s vývojem situace. Kusé a zavádějící informace v našich médiích naprosto ignorující realitu neustále opakují, že příznivci Donalda Trumpa připravují atak vůči Kapitolu ve Washingtonu D.C. a že byli strůjci předešlého incidentu. Pokud sledujete i nezávislá média, víte, že v čele vcelku bez potíží proniknuvších do významné budovy byli členové Antify.

Zatímco oficiálně se Trump vzdal účasti na samotném obřadu a odmítl pořádat i soukromé akce spojené s předáním klíčů od Bílého domu, tedy setkání s novými obyvateli, protože Bidena dosud neuznal za oprávněného do této budovy vůbec vstoupit, přičemž důkazů o volebních podvodech, ale i o politické minulosti Joe Bidena a jeho rodiny přinesl dost, nejpůvabnější první dáma v historii USA přednesla projev, v němž zhodnotila předešlé 4 roky vlády Donalda Trumpa. Tím se možná rozloučila se svou rolí reprezentovat jak Spojené státy, tak i svého muže, po jehož boku celou dobu věrně stála.

Co dnešní den přinese, to nikdo netuší. Tvrdošíjnost liberálních médií vlastněných podporovateli Demokratů je nepřehlédnutelná. Inaugurace je plánovaná v relativně komorním prostředí pod ochranou velkého množství členů Národní gardy a armády. Několik kol prověřování zúčastněných policistů a vojáků prokázalo překvapivou skutečnost, kterou je jejich loajalita s dosavadním prezidentem Trumpem. Obrovský strach z možného incidentu vedeného zevnitř Kapitolu je evidentní. Veřejnost byla s aktu vyloučena úplně a na místě, kde se při jiných inauguracích schází statisíce příznivců nového prezidenta, jsou v zemi napíchané vlajky. Washington skutečně připomíná válečnou zónu. Prezident, který se bojí vystoupit před národ, který ho údajně zvolil, má asi důvod se bát.

Donald Trump se odmítl vzdát. Nakolik, to momentálně v tuto chvíli netušíme. Dle mnohých indicií se dnes může stát cokoliv. Od relativně klidného předání moci a odchodu Trumpa do politického důchodu až po mohutné zatýkání v budově Kapitolu a převzetí moci armádou. Každé řešení má své příznivce a spoléhat se na informace z Novy, ČT či Primy-CNN prostě nelze. Ale ani média v místě dění, tedy v USA, s výjimkou stanice FOX-News nepřináší relevantní zprávy. V podstatě jediné sociální sítě mohli přinášet informace z místa dění, dochází však nadále k masivní cenzuře. Jsou ve velkém mazány příspěvky jak příznivců Trumpa, tak i oficiálních osobností stojících mu nadále po boku. I přesto se daří některé informace zachytit, Ty svědčí o tom, že inaugurace bude součástí jistého plánu, který by mohl znamenat nejmenování nového prezidenta. Jaká bude realita, to se dnes dozvíme.

Dostane li se Biden skutečně do Bílého domu, očekávejme návrat USA do období před 4mi roky. Udělá vše proto, aby navázal na období, které představoval Barack Obama. Otevře hranice muslimům, uvolní prostor pro genderové šílenství, ukončí hon na pedofily. Obama válčil mimo území USA, takže se nedá očekávat mírová strategie. Biden udělá vše pro vymazání čtyř let vlády Donalda Trumpa, takže zruší řadu zákonů, které jeho předchůdce prosadil. Dá se očekávat podpora BLM a hon na příznivce Trumpa. Demokraté využijí vlády k upevnění pozic a postupné likvidaci těch Republikánů, kteří jim nepůjdou na ruku. Manipulace s volbami se stane standardem nejen v USA, ale postupně ve velké části světa. Bude nadále stoupat vliv čínských politických sil.

Pokud patříte mezi příznivce Bidena, nejste schopni domýšlet důsledky jeho uvedení do úřadu. Přejete li si, aby Demokraté nedokončili své podvodné tažení do Bílého domu, budete dnes jistě napnutí, přestože šance na zvrat se při sledování našich televizí zdají být minimální. Možná je po boji, možná právě teď začal. Více budeme vědět až zítra.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 976 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,77 out of 5)
Loading...
politicon.cz
55 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.