slaves-1-1-678x381
14.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

Sdílejte článek:

RUK

V posledních týdnech je evropsko-americká civilizace sužována demonstracemi proti údajnému rasismu, kdy radikální levicoví a protikřesťanští aktivisté prohlašují, že jsou mluvčími hnutí. Jejich výroky jsou často plné proti-bílého rasismu, nebo se otevřeně proměňují v útok na tradiční hodnoty evropsko-americké civilizace, jako je křesťanství.

Zdá se však, že nějak zapomněli, že to byli právě bílí lidé, kteří učinili otroctví nelegitimní a donutili Afričany, muslimy a další, aby otroctví také zrušili.

List Catholic media před několika dny informoval, že dav protestantů proti rasismu v Kalifornii šel do popředí místní vlády, aby zničil sochu křesťanského svatého Junipera Serryho. Skupině místních mladých katolických křesťanů se podařilo sochu před vandaly ochránit. Důraz na odhodlání protestujících proti údajnému rasismu je v tomto případě záměrný, protože o charakteru Junipera Serryho není nic rasistického.

Naopak, jediná věc, která, jak se zdá, trápí tyto protestující, jsou jeho bílé španělské kořeny a proklamace křesťanství. Jsou tito údajní bojovníci proti rasismu více rasističtí vůči bílým, nebo jsou motivováni nenávistí vůči křesťanům?

Podle popisu události se rozzuřený dav  pokusil za pomocí násilí zaútočit na křesťany, kteří chránili sochu svatého muže svými vlastními těly. Díky včasnému zásahu policie nebyl nikdo zraněn.

Zatímco se situace vyvíjí, demonstrace proti údajnému rasismu se stále více proměňují ve veřejné demonstrace nenávisti vůči bílým, křesťanství a tradiční evropsko-americké civilizaci. Radikální levičáci a socialisté se stávají mluvčími těchto „anti-rasistů“, kteří ani neskrývají své pohrdání tradiční společností.

Například Shaun King, jeden ze zástupců hnutí Black Lives Matter, který je také známým levicovým spisovatelem, vyzval ke zničení soch Ježíše Krista, protože jsou údajně symbolem „bílé nadvlády“.

Dnešní vlna demonstrací proti rasismu s podtextem nenávisti vůči křesťanům a tradiční evropské civilizaci není pro křesťany nic nového. Poprvé, vůdci francouzské revoluce na konci 18. století hovořili tak nespoutaně a rozpoutali masovou vraždu křesťanů a zejména kněží.

Bylo to vícekrát, kdy byli křesťané perzekuováni údajně revoluční silou bojující za lepší svět, ať už to bylo během Pařížské komuny v roce 1871, během komunistické revoluce v Rusku na počátku 20. století, nebo během republikánské vlády ve 30. letech 20. století.

Pokud by tito údajní vůdci protirasistických demonstrací dostali dnes příležitost vládnout, mohli by být stejně brutální jako jejich levicoví předchůdci.

Ale buďme spravedliví, tito levicoví bojovníci za lepší svět se nezaměřovali jen na křesťany, ale stejně brutálně terorizovali muslimy a buddhisty v komunistickém Sovětském svazu. Podobně v komunistické Číně během kulturní revoluce.

Je však důležité si pamatovat jednu věc. V roce 1537 vydal papež Pavel III. Encykliku Sublimis Deus, ve které odsoudil otroctví a zakázal křesťanům ho praktikovat. Toto je nejznámější důkaz, že Evropa byla po staletí proti otroctví a rasismu před tím, než se objevila levice a hnutí Black Lives Matter.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 333,00 Kč
Vybráno 38.04%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 981 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
politicon.cz
8 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.