babis_udavaci
21.10.2017
Kategorie: Politika, Volby 2017

Dementní volba Babišova koncentráku

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

VÍTĚZSLAV DOBEŠ

Když němečtí průmyslníci podporovali Adolfa Hitlera v jeho cestě za mocí, slibovali si od toho, že za ně vyřeší problémy s komunisty. Když pak na ně o několik let později Hitler už co by Führer řval, že málo podporují válečné úsilí Třetí říše a že je nechá zlikvidovat, seděli jako zmoklé slepice a zírali, jak si s nimi ten uřvaný šílenec vytřel zadnici.

Když Hitler psal v Mein Kampf své vize, západní politici se tuto knihu ani neobtěžovali číst. Když se o několik let později tyto vize přestěhovaly z papíru do reality, jen zírali, jak je nacisty demontována celá Evropa.

Když Andrej Babiš založil hnutí ANO, aby získáním politické moci odvrátil ekonomický kolaps svých firem, a hledal po volbách v roce 2013 užitečné idioty, kteří mu pomohou zesílit jeho vliv, našel je v ČSSD a KDU-ČSL. Kreténi z těchto stran se po letech v opozici třásli na vládní funkce a mysleli si, jak se Babiš během svého vládního angažmá znemožní a posléze odkráčí na smetiště dějin. Jak to dnes dopadlo, víme.

Když Babiš sepsal svou knihu O čem sním, když náhodou spím, celkem jasně v ní nastínil demontáž liberální demokracie v České republice. S nynějším volebním výsledkem mu nedá příliš práce, aby své sny uskutečnil.

Až si, nemilí obdivovatelé Babiše, za nějaký čas v nově zřízeném závazném referendu odhlasujete „úspěšné“ vystoupení z Evropské unie a budete (v tu dobu dotace z Bruselu již nebudou existovat nebo je Babiš už nebude potřebovat), pak si v Babišově koncentráku zvaném Česká republika roňte slzy, jací jste to byli dementi.

A jste jimi, sorry jako. V těchto sněmovních volbách jste to předvedli dokonale, což říkám bez jakékoli pokory k vaší poslední demokratické volbě ve vašem posraném, zafrustrátovaném životě.

Autor: Vítězslav Dobeš

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Pistorius AG 2207,43 Kč

Celkem za měsíc: 10 207,43 Kč
Vybráno 29.16%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
140 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.