refugee-germany-welcome-740x490
20.3.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Demence některých vítačů imigrantů dosáhla dalšího vrcholu

Sdílejte článek:

J3K

Po krátké době relativního klidu se opět vrací zprávy o násilí, které musíme, to i kdybychom nechtěli, spojovat s islámem. Proč lze nazývat klid pouze relativním. Trestné násilné činy, při nichž hraje hlavní roli agresor s nožem či nádobou s kyselinou v ruce, jsou na Západu na denním pořádku. Také v zemích, kde žijí pohromadě muslimská většina a křesťanská menšina, případně jsou obě náboženské skupiny početně téměř stejně zastoupené, je vraždění křesťanů na denním pořádku. Přidáme li násilnosti spojené s integrací muslimů v Evropě, pak denně dochází k tomu, čemu lze říkat pouliční teror a drsná kriminalita.

Pokud máte dojem, že o tom nic neslyšíte, pak je to tím, že média záměrně většinou mlčí, mlží a občas působí dojmem neslyšících, slepých a nevnímajících. Místo toho nacházíme záběry z demostrací zaměřených proti rasismu. Záměrem této taktiky je samozřejmě co nejméně informovat o rizicích spojených s intervencí islámu do Evropy podporované samotným vedením OSN, Evropskou unií a řadou vlád zemí z kdysi tak obdivovaného Západu.

Demence některých vítačů imigrantů dosáhla dalšího vrcholu. Němečtí rodiče, kterým jeden z nově příchozích zabil dceru, dostali cenu za to, že svůj kladný postoj k migraci ani po této události nezměnili. Při jejím přebírání se šťastně usmívali a působili dojmem, jako by vyhráli obrovský jackpot. Každý normální rodič by v okamžiku, kdy mu kdokoliv zabije dítě, hledal jeho vraha a žádal by dostatečné potrestání. Pokud by se mu nedostalo od policie a soudu, většina by možná zůstala sedět s rukama v klínu a zhroutil by se jim svět, ale skutečně silný a milující otec či zoufalá matka by hledali cestu, jak své dítě pomstít. I za cenu vlastního pozdějšího potrestání by pravděpodobně nepřemýšleli a dotyčného vraha si našli a přišili by na hrubý pytel ještě hrubší záplatu. Možná to není příliš v souladu s právním řádem a zákonem, ale jsou chvíle, kdy důvěra v právní stát získává trhliny a vzetí spravedlnosti do vlastních rukou je logickým vyústěním situace a přirozeným pudovým chováním. Němečtí rodiče se místo toho přiblble usmívali a do poličky si vedle fotografie mrtvé a znásilněné dcery dají svou cenu, ke které jim pomohla její smrt. Pokud toto není šílené, pak už je těžké hledat hranice normálnosti. A přiznejme si, že i ten, kdo vymyslel způsob, jak ukázat světu, že existují lidé, kterým smrt jejich dítěte neotevře oči, a nadále zůstávají příznivci migrace, musel být neskutečný gauner. Výchova mládeže prosazovaná ve školách vede ke ztrátě pudu sebezáchovy, nabádání dívek k otevřenému seznamování se s muslimy je podobná cestě mladých jalovic vedených na porážku.

Na Novém Zélandu došlo k masakru muslimů v mešitách. Přestože se vyrojilo mnoho spekulací, že šlo o další zinscenované divadlo a skutečnost se udála jinak, berme informace o aktu násilí tak, jak nám byly dodány. Ozbrojený běloch po procestování světa včetně části Evropy, v níž žije převaha muslimů, se rozhodl pomstít část těch, kteří byli zmasakrováni muslimskými katy. Neudělal to tam, kde k násilí docházelo, ale vybral si místa, kde se muslimové modlí. Možná zemřelo plno nevinných lidí, kteří dosud s výjimkou toho, že žili v zemi, která není jejich rodnou, nic vážně zlého dosud neudělali. Jeli tomu tak, není dobré. Ovšem kolik bylo zabito křesťanů a ateistů všude dosud nevinnými muslimy jinde? Ani oni nic špatného neudělali, pouze jejich bohem nebyl Alláh, ale uctívali Ježíše, navíc v zemi, kde jim podobný atak hrozí denně? Nezapomeňme na nikdy oficiálně nezveřejněné výpovědi účastníků vraždění ve francouzském klubu Bataclan, které svědčí o neskutečné krutosti muslimských teroristů, kterým nestačilo pouze popravovat návštěvníky, ale docházelo k dalším ohavnostem. Řada obětí byla tak zohyzděna, že bylo těžké je identifikovat. Že jste o tom neslyšeli? Média mlčela a policisté pod přísahou nesměli předávat více informací. Podobně lze připomenou tisíce upálených modlících se křesťanů v kostelech v Africe, vyvraždění celých skupin či vesnic. Ale ani Evropa už není bezpečná. Násilí je na denním pořádku, posledním případem byl Turek střílející v Utrechtu. Přidejme třaskavou atmosféru ve Švédsku, Anglii v rozkladu, no-go zóny, zděšení turistů v Paříži. Média mlčí i o tomto, místo toho nám v nich například Šimon Pánek, ředitel neziskovky Člověk v tísni tvrdí, že integrace muslimů se zdařila. A sluníčkáři vrní blahem a při citování slov významného představitele ,,dobra´´ se mohou radostí počůrat.

Pokud australský střelec vysvětloval svůj čin v předem připraveném manifestu nenávistí k muslimům, je třeba se zeptat, kde se vzala. Odpověď je snadná. Jestliže muslimové ve svých zemích striktně vyžadují dodržování zákonů a pravidel spojených s islámem a vy se při cestách do takové země chováte tak, abyste se vyhnuli problémům a přizpůsobíte se, pak jak je možné, že se muslimové při návštěvě či snaze usídlit se v Evropě odmítají podřídit místním zákonům, aniž by k tomu byli jen vyzváni. Naopak si podobně, jako nyní homosexuálové, dělají nároky na výhody a vyžadují uznání vlastních pofiderních a smyšlených práv, která jim de facto nikdo nedal? Žádná jiná, než jako turisté, totiž dle zdravého rozumu nemají. A pokud jim je někdo nabízí, je to skutečně zločinné jednání většinou jdoucí v rozporu s ústavou daného státu. Nelze se poté divit, vznikne li k celé etnické muslimské menšině nedůvěra, po trestných činech členů této skupiny nenávist, nakonec i strach spojený s potřebou se bránit. Když se najde někdo, kdo se rozhodne pomstít za řadu ostatních poškozených, byť ne na těch, kteří v tu chvíli skutečně ublížili, zatřese se celá planeta a okamžitě se začne řešit právě ten jediný čin.

Na Novém Zélandu zemřelo kolem 50ti lidí. Muslimové zabili tisíce křesťanů, znásilnili ještě více žen, svou krutostí předčí i největší hrdlořezy dějin. Ten nepoměr je v moderní době hrozný. A český ministr vnitra Hamáček nám začne vyhrožovat tím, že potrestá každého, kdo by s ohavným činem novozélandského agresora souhlasil. Buďme chvilku upřímní. Podobná událost je jistě smutná, zemřelo pár dosud neznámých lidí, ale v koutku duše řada z vás vnímala tento čin jako akt pomsty a zoufalosti, ovšem vedené proti těm, jejichž souvěrci v nejen Evropě, ale téměř po celém světě páchají tolik zla. Otázkou stále zůstává, nepatřily li vybrané mešity k místům, v nichž se setkávají budoucí pachatelé násilí. Možná byl místní imán zastáncem radikálního islámu. To se z tisku nedozvíme, protože informace prošly několika filtry. Nám byla pouze ukázána solidarita, kterou s mrtvými a pozůstalými projevila většina křesťanského světa. Lze si však těžko představit, že by podobnou solidaritu předvedl ten muslimský, kdyby to bylo naopak. Pravděpodobně by byl střelec většinou muslimů oslavován. To vše v souladu s koránem.

Jedno násilí plodí druhé. Pokud policie a politici nebudou bránit své vlastní obyvatele a voliče, místo toho je budou předhazovat jako potravu predátorům z jiných kontinentů, musí počítat s tím, že se občas objeví jedinci, kteří se postaví tomuto zlu. A až jich bude více, začne se jiskřit a v ulicích zavládne anarchie. I takto lze dovést Evropu do války. Je jedno, bude li občanská, či střetnou li se armády různých zemí. Představíte li si v první bojové linii šťastné a oceněné rodiče zavražděné dívky, nadšené zástupce LGBT komunity vítající muslimy nesnášející homosexuály a trestající ženy za jakýkoliv odpor vůči mužům, který u našich lesbicky založených dam lze předpokládat, jistě si dokážete představit, kdo v té válce bude silnější a zvítězí. Politická korektnost a snížená schopnost vnímání reality jsou daleko větším problémem a nebezpečím, než se od počátku zdálo. Střelba na Novém Zélandu, ale i v Utrechtu, jsou jejich pouhým důsledkem. A výsledkem vládnutí liberálních demokratů.

Autor: J3.K


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2020: *****

Vladimír Pospíšil 800,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jiří Sika 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Marie Kouklíková 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč

Celkem za měsíc: 13 678,00 Kč
Vybráno 39.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 793 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.