refugee-germany-welcome-740x490
20.3.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Demence některých vítačů imigrantů dosáhla dalšího vrcholu

Sdílejte článek:

J3K

Po krátké době relativního klidu se opět vrací zprávy o násilí, které musíme, to i kdybychom nechtěli, spojovat s islámem. Proč lze nazývat klid pouze relativním. Trestné násilné činy, při nichž hraje hlavní roli agresor s nožem či nádobou s kyselinou v ruce, jsou na Západu na denním pořádku. Také v zemích, kde žijí pohromadě muslimská většina a křesťanská menšina, případně jsou obě náboženské skupiny početně téměř stejně zastoupené, je vraždění křesťanů na denním pořádku. Přidáme li násilnosti spojené s integrací muslimů v Evropě, pak denně dochází k tomu, čemu lze říkat pouliční teror a drsná kriminalita.

Pokud máte dojem, že o tom nic neslyšíte, pak je to tím, že média záměrně většinou mlčí, mlží a občas působí dojmem neslyšících, slepých a nevnímajících. Místo toho nacházíme záběry z demostrací zaměřených proti rasismu. Záměrem této taktiky je samozřejmě co nejméně informovat o rizicích spojených s intervencí islámu do Evropy podporované samotným vedením OSN, Evropskou unií a řadou vlád zemí z kdysi tak obdivovaného Západu.

Demence některých vítačů imigrantů dosáhla dalšího vrcholu. Němečtí rodiče, kterým jeden z nově příchozích zabil dceru, dostali cenu za to, že svůj kladný postoj k migraci ani po této události nezměnili. Při jejím přebírání se šťastně usmívali a působili dojmem, jako by vyhráli obrovský jackpot. Každý normální rodič by v okamžiku, kdy mu kdokoliv zabije dítě, hledal jeho vraha a žádal by dostatečné potrestání. Pokud by se mu nedostalo od policie a soudu, většina by možná zůstala sedět s rukama v klínu a zhroutil by se jim svět, ale skutečně silný a milující otec či zoufalá matka by hledali cestu, jak své dítě pomstít. I za cenu vlastního pozdějšího potrestání by pravděpodobně nepřemýšleli a dotyčného vraha si našli a přišili by na hrubý pytel ještě hrubší záplatu. Možná to není příliš v souladu s právním řádem a zákonem, ale jsou chvíle, kdy důvěra v právní stát získává trhliny a vzetí spravedlnosti do vlastních rukou je logickým vyústěním situace a přirozeným pudovým chováním. Němečtí rodiče se místo toho přiblble usmívali a do poličky si vedle fotografie mrtvé a znásilněné dcery dají svou cenu, ke které jim pomohla její smrt. Pokud toto není šílené, pak už je těžké hledat hranice normálnosti. A přiznejme si, že i ten, kdo vymyslel způsob, jak ukázat světu, že existují lidé, kterým smrt jejich dítěte neotevře oči, a nadále zůstávají příznivci migrace, musel být neskutečný gauner. Výchova mládeže prosazovaná ve školách vede ke ztrátě pudu sebezáchovy, nabádání dívek k otevřenému seznamování se s muslimy je podobná cestě mladých jalovic vedených na porážku.

Na Novém Zélandu došlo k masakru muslimů v mešitách. Přestože se vyrojilo mnoho spekulací, že šlo o další zinscenované divadlo a skutečnost se udála jinak, berme informace o aktu násilí tak, jak nám byly dodány. Ozbrojený běloch po procestování světa včetně části Evropy, v níž žije převaha muslimů, se rozhodl pomstít část těch, kteří byli zmasakrováni muslimskými katy. Neudělal to tam, kde k násilí docházelo, ale vybral si místa, kde se muslimové modlí. Možná zemřelo plno nevinných lidí, kteří dosud s výjimkou toho, že žili v zemi, která není jejich rodnou, nic vážně zlého dosud neudělali. Jeli tomu tak, není dobré. Ovšem kolik bylo zabito křesťanů a ateistů všude dosud nevinnými muslimy jinde? Ani oni nic špatného neudělali, pouze jejich bohem nebyl Alláh, ale uctívali Ježíše, navíc v zemi, kde jim podobný atak hrozí denně? Nezapomeňme na nikdy oficiálně nezveřejněné výpovědi účastníků vraždění ve francouzském klubu Bataclan, které svědčí o neskutečné krutosti muslimských teroristů, kterým nestačilo pouze popravovat návštěvníky, ale docházelo k dalším ohavnostem. Řada obětí byla tak zohyzděna, že bylo těžké je identifikovat. Že jste o tom neslyšeli? Média mlčela a policisté pod přísahou nesměli předávat více informací. Podobně lze připomenou tisíce upálených modlících se křesťanů v kostelech v Africe, vyvraždění celých skupin či vesnic. Ale ani Evropa už není bezpečná. Násilí je na denním pořádku, posledním případem byl Turek střílející v Utrechtu. Přidejme třaskavou atmosféru ve Švédsku, Anglii v rozkladu, no-go zóny, zděšení turistů v Paříži. Média mlčí i o tomto, místo toho nám v nich například Šimon Pánek, ředitel neziskovky Člověk v tísni tvrdí, že integrace muslimů se zdařila. A sluníčkáři vrní blahem a při citování slov významného představitele ,,dobra´´ se mohou radostí počůrat.

Pokud australský střelec vysvětloval svůj čin v předem připraveném manifestu nenávistí k muslimům, je třeba se zeptat, kde se vzala. Odpověď je snadná. Jestliže muslimové ve svých zemích striktně vyžadují dodržování zákonů a pravidel spojených s islámem a vy se při cestách do takové země chováte tak, abyste se vyhnuli problémům a přizpůsobíte se, pak jak je možné, že se muslimové při návštěvě či snaze usídlit se v Evropě odmítají podřídit místním zákonům, aniž by k tomu byli jen vyzváni. Naopak si podobně, jako nyní homosexuálové, dělají nároky na výhody a vyžadují uznání vlastních pofiderních a smyšlených práv, která jim de facto nikdo nedal? Žádná jiná, než jako turisté, totiž dle zdravého rozumu nemají. A pokud jim je někdo nabízí, je to skutečně zločinné jednání většinou jdoucí v rozporu s ústavou daného státu. Nelze se poté divit, vznikne li k celé etnické muslimské menšině nedůvěra, po trestných činech členů této skupiny nenávist, nakonec i strach spojený s potřebou se bránit. Když se najde někdo, kdo se rozhodne pomstít za řadu ostatních poškozených, byť ne na těch, kteří v tu chvíli skutečně ublížili, zatřese se celá planeta a okamžitě se začne řešit právě ten jediný čin.

Na Novém Zélandu zemřelo kolem 50ti lidí. Muslimové zabili tisíce křesťanů, znásilnili ještě více žen, svou krutostí předčí i největší hrdlořezy dějin. Ten nepoměr je v moderní době hrozný. A český ministr vnitra Hamáček nám začne vyhrožovat tím, že potrestá každého, kdo by s ohavným činem novozélandského agresora souhlasil. Buďme chvilku upřímní. Podobná událost je jistě smutná, zemřelo pár dosud neznámých lidí, ale v koutku duše řada z vás vnímala tento čin jako akt pomsty a zoufalosti, ovšem vedené proti těm, jejichž souvěrci v nejen Evropě, ale téměř po celém světě páchají tolik zla. Otázkou stále zůstává, nepatřily li vybrané mešity k místům, v nichž se setkávají budoucí pachatelé násilí. Možná byl místní imán zastáncem radikálního islámu. To se z tisku nedozvíme, protože informace prošly několika filtry. Nám byla pouze ukázána solidarita, kterou s mrtvými a pozůstalými projevila většina křesťanského světa. Lze si však těžko představit, že by podobnou solidaritu předvedl ten muslimský, kdyby to bylo naopak. Pravděpodobně by byl střelec většinou muslimů oslavován. To vše v souladu s koránem.

Jedno násilí plodí druhé. Pokud policie a politici nebudou bránit své vlastní obyvatele a voliče, místo toho je budou předhazovat jako potravu predátorům z jiných kontinentů, musí počítat s tím, že se občas objeví jedinci, kteří se postaví tomuto zlu. A až jich bude více, začne se jiskřit a v ulicích zavládne anarchie. I takto lze dovést Evropu do války. Je jedno, bude li občanská, či střetnou li se armády různých zemí. Představíte li si v první bojové linii šťastné a oceněné rodiče zavražděné dívky, nadšené zástupce LGBT komunity vítající muslimy nesnášející homosexuály a trestající ženy za jakýkoliv odpor vůči mužům, který u našich lesbicky založených dam lze předpokládat, jistě si dokážete představit, kdo v té válce bude silnější a zvítězí. Politická korektnost a snížená schopnost vnímání reality jsou daleko větším problémem a nebezpečím, než se od počátku zdálo. Střelba na Novém Zélandu, ale i v Utrechtu, jsou jejich pouhým důsledkem. A výsledkem vládnutí liberálních demokratů.

Autor: J3.K


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vladtimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 17 821,00 Kč
Vybráno 50.91%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 843 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.