migranti122018
10.1.2019
Kategorie: Společnost

Demagogie nabírá na síle, fakta jsou děsivá

Sdílejte článek:

J3K

Nestále omílaná lež o stárnutí Evropy a potřebě doplnit ji novým materiálem z Afriky je postavená na teorii vytvoření jediné rasy napříč celým světem. Je ale tato teorie skutečně pravdivá? Jde o omlazení Starého kontinentu, o snížení IQ celých národů, tedy především těch vyspělých a neochotných se příliš podřizovat elitám, nebo o přemístění populačně explosivní centrální Afriky na severní polokouli? Jsme svědky mohutného přesunu Afričanů, útoku islámu, nebo se jen pár set nudících se miliardářů snaží hrát s lidstvem šachy? A jakou úlohu má genderové inženýrství? Má oslabit pozici především bílé rasy? Hledání pravdy nikdy nebylo složitější. Provázanost těchto událostí není jistě náhodná.

V Německu přemýšlí, co udělat s migranty. Fantastickým nápadem se jeví z nich udělat řidiče vlaků. Částečně automatizované systémy by asi dle tvůrců tohoto nesmyslu ochraňovaly pasažéry před nebezpečím zkratu v hlavě migranta. Nicméně lepší nástroj hromadného ničení asi nelze vymyslet, výjimkou by bylo posazení afrického inženýra do koptitu dopravního velkoobjemového letadla. Jak se mohl idiot vymýšlející nahrazení Evropana vysokoškoláka řídícího mnohatunovou soupravu analfabetem odněkud z Pákistánu dostat do politiky, to už je opravdu otázka nejen pro voliče, ale spíše pro psychiatry. Rozzuřená vlaková souprava vjíždějící plnou rychlostí do přelidněného nádraží udělá podobnou paseku, jako letadlo zapíchnuté nosem do věžáku.

Ve Francii pro změnu ministr za Zelené navrhl umělé snížení porodnosti bílých obyvatel, to aby se udělalo místo přistěhovalcům a muslimům. V době, kdy jsou v ulicích Žluté vesty, si říká o defenestraci z 15.patra. Ta výška je pro jistotu, že by se netrefil při přistání na beton. V Austrálii zase policejní prezident po nárůstu nočních vloupání a napadání majitelů domů nabádá k naprostému se odevzdání pachatelům. Austrálie bohužel prošla odzbrojením civilního obyvatelstva, takže zbraně mají pouze pachatelé. Tímto jsme si dali odpověď na to, jak by asi dopadlo odevzdávání zbraní u nás. Minimálně na půl roku by se zvýšila kriminalita v oblasti vykrádání vozidel, domů a bytů, přičemž v kursu by mimo peněz byly střelné zbraně. Švédsko jde ještě dále. I slovní nesouhlas a odpor proti migrantům, nově nazývaným žadatelé o azyl, stačí k odchodu do kriminálu až na 5 let. Nu a ve Vídni zlomený nos roztouženému muslimskému obšourníkovi statečnou ženou končí obviněním dotyčné z ublížení na zdraví. V Německu jsou Antifou ohrožováni na životech členové protiimigračně vystupujícího hnutí AfD, dochází k brutálnímu násilí i dehonestaci. Proti tomu vysoká úroveň bonzáctví na našich sociálních sítích vyznívá ještě vcelku dobře.

V kontextu s tím vším požaduje Sörös veřejně vznik nové evropské daně, z níž by prostředky hradily náklady migrace. Ať to zkusí říct v sobotu někde v centru Paříže. Dále se systematicky oslabuje přirozená role bílého heterosexuálního muže a dělá se prostor přistěhovaným a sexuálně nadrženým mladíkům z Afriky. Nedochází tak pouze k degradaci nás evropských mužů, ale zároveň k ohrožení výdobytků civilizace pro ženy. Evropa je ve skutečnosti dost ekonomicky vzdělaná na to, aby si se stárnoucím obyvatelstvem poradila a naopak pochopila díky přírodním zákonům, že obrovský počet obyvatelstva vede k chudobě. Obejde se bez podobných výmyslů a v případě potřeby je zvýšení porodnosti otázkou 5ti let. Inteligenci množstvím lidí nahradit nelze.

Mezitím se OSN vůbec nezajímá o to, kde vzniká skutečný světový problém. Populační exploze v Číně a Indii už skončila, ale centrální Afrika, tedy dodavatel extrémního počtu migrantů, se veze na sexuálně produktivní vlně. Osvěta zaspala, nebo není vůbec žádoucí. Černoši tak navyšují svou populaci, která se není schopná uživit. Laik by řekl, že díky hladu pochopí, že jich je asi moc. Opak je pravdou. Nevysoká inteligence a absence sociálního vědomí společně s místními zvyky a náboženstvím svalují vše špatné i dobré na boha. Ani podvyživenost vlastních potomků tyto národy nezajímá a spoléhání se na dary Unicef a dalších podobných organizací je pouhým a prostým vydíráním. Až budete přispívat na fond třeba Člověku v tísni, budete tím jen podporovat další invazi Afričanů do Evropy. S citem vybrané fotky hladovějících dětí jsou pouze útokem na Vaše city. Lékaři bez hranic by zase pro změnu místo shánění peněz pro milióny neuvědomělých Afričanů měli pracovat na seznamování s antikoncepcí, kterou by extrémně bohaté farmaceutické koncerny zpočátku zdarma povinně věnovaly. Začátek konce migrační vlny tak získává jasné možné obrysy. Začít se musí právě v Africe.

Mezitím stojí Evropa před zásadním rozhodnutím. Tím je odpověď na otázku, odkud začít s úklidem. Žluté vesty ve Francii, nepleťme si je s těmi v Římě, ukazují směr. Je třeba vymést všechny rohy a zbavit funkcí všechny levicové neomarxistické politiky, jejich přívržence a hlásné trouby. Zakázat činnost většině neziskových organizací napojených na zdroje financí z oblasti výskytu Rotshildů, Rockefellerů a Söröse. Vypořádat se s vítačskými gangy a odklidit odpad tvořící se v prostředí muslimských ghett. Postupně zakázat islám a vrátit evropským národům suverenitu. Nastartovat politicky demokratické a ne zcela za každou cenu korektní prostředí, zdravou ekonomiku a zrušit centrální bruselské vedení. Možná se to zdá být nereálné a jeví se to jako dlouhodobý proces, ale je třeba si uvědomit, že na současnou devastaci Evropy stačilo pouhých 15 let. Italové a Maďaři už s návratem k normálu začali, my a Poláci máme ještě slušné podmínky je v tom podpořit. Zbytek to bude mít mnohem těžší, urychlit vše může případný rozpad eurozóny a ekonomická krize, z které lze vinit ekonomy z levicových stran. Řešení tu tedy je, teď už záleží jen na vůli a odhodlanosti.

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 473 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (52 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
36 komentářů
      • texas