virus3
8.8.2021
Kategorie: Společnost

Delta není covid?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝDr.Fauci je stále na svobodě. To je první informace, kterou čerpáme z jeho vystoupení, na kterém prohlásil, že Delta je úplně jiný vir než ten, který tu ,,řádí“ již téměř dva roky od svého vypuštění z laboratoří. Napsat úniku by bylo znakem obrovské autorovy naivity. Dr.Fauci, který by měl sedět už dávno v cele na Quantánamu a čekat na rozsudek trestu smrti, tak stále vede americký Národního ústavu pro alergie a infekční nemoci (NIAID). Z této pozice škodí obyvatelstvu celého světa, což dělá navíc naprosto záměrně. Stojí i za vznikem celé ,,pandemie“ covid-19 a za šířením viru po světě.

Změny, kterými prošel svět za poslední dva roky, jsou fatální. Vzpomenete li si na prázdniny roku 2019, kdy jste volně cestovali do všech možných destinací, Vaše děti se po ukončení školního roku rozjely na tábory, aniž by někdo řešil jakékoliv dokumenty, sami jste chodili do restaurací, barů a na diskotéky či jste sportovali přesně tak, jak se Vám zachtělo, musíte letos ukápnout slzu. Ano, v té době firmy a soukromníci prosperovali, přesto cenovky v obchodech byly mnohem nižší, chodilo se normálně do zaměstnání, lékaři léčili, operovali a starali se o pacienty. Česká republika i přes vládu Andreje Babiše a jeho nevyrovnané státní rozpočty a hon na podnikatele patřila k premiantům v míře zadlužení a největším zlem pro ni byly Evropská unie, Evropská komise a podlézání americkým Demokratům. Mimochodem, to jediné z té doby zůstalo.

Vše se začalo měnit na podzim 2019. Dlouho připravovaný plán měl být uskutečňován. Do tohoto období spadají první případy dosud zvláštního onemocnění novým druhem chřipky. Ač se o tom nemluví (a asi ani moc neví), přivezli si ho i dva naši atleti ze zářijových závodů v USA. Tedy nikoliv z Číny. Tam se odněkud vytažený covid mohl dostat s americkými armádními sportovci, kteří se účastnili společné olympiády. Teď už není důležitý začátek pandemie, důležité je, jak s ní bylo nakládáno dále. Wu-chan je samozřejmě místo, kde fungují laboratoře, ve kterých se Fauciho stopa výrazně objevuje, takže mohlo dojít k dalším ,,únikům“ a počátku šíření zmutované chřipky. Můžeme vést dlouhé spory o tom, co covid je, kde vznikl a jak na něj, ale není se vůbec důvod dohadovat se, proč tu je.

Jsou dva důvody. Jde především o nástroj vhodný k nastartování elitami plánovaných změn lidstva, k čemuž povede využívání experimentálních vakcín, které bylo potřeba naroubovat na nějakou světovou pandemii. Druhým je sebestředná touha Fauciho zapsat se do historie. Obojí se podařilo. Covid se dostal mezi lidi a byť nejde o nic tak dramatického, pomocí médií z něj byla vyrobena příšera. Stačila k tomu manipulace s čísly, fotkami a zemřelí vydávaní za oběti koronaviru. V této fázi článku odpadnou ti, jejichž příbuzní a přátelé na covid zemřeli. Ano, připouštíme, že určitá část z lidí spojovaných s úmrtími na covid skutečně nové nemoci podlehla. Problémem však nebyla jakási virová nálož, ale velmi pravděpodobně neochota onemocnění včas léčit léky, které na to bez problémů zabírají. Mnoho ze zesnulých doplatila v konečné zprávě na záměrnou záměnu příčin, někteří z nich byli natolik nemocní, že je skolila chřipka.

Znovu je třeba se ptát, proč byly záměrně celosvětově stahovány některé druhy léků a z běžného prodeje. Naše redakce již před rokem zkoušela sehnat ivermectin, isoprinosine, a to v Rakousku, Německu, České republice, na Slovensku a Polsku. Pouze Poláci je nadále distribuovali. 2x jsme nechali zabalit dvě balení v polské lékárně a zaslat je jednou poštou a podruhé jinou firmou do Čech. Pokaždé bylo odesílatelům sděleno, že balíčky byly zlikvidovány. V Rakousku se lékárníci tvářili, že nic takového neexistuje a v Německu to odmítli prodat. Na Slovensku stejný stav, u nás léky šlo získat přes známého lékaře. Můžete však mít jiné zkušenosti.

Mediální hysterie dosáhla svého. Došlo to tak daleko, že dokonce i řada lékařů a zdravotnického personálu uvěřila nebezpečnosti covidu-19. Případy s těžšími projevy automaticky připojovali na plicní ventilátory, což je nevhodný způsob léčby vedoucí k vyšší úmrtnosti. Absolutně zůstala ignorována varování říkající, že dochází k bakteríálním infekcím, následným problémům se srážením krve a došlo na mRNA vakcíny, které se farmaceutickým firmám podařilo naroubovat na koronavirová onemocnění. Konečně se splnil jejich sen. Vakcíny mají sice tento název, nicméně jde o genovou terapii s úkolem dokázat změnit lidskou DNA dle předem zadaných parametrů. Jsme na začátku pokusů, které skončí výrobou nových lidí, které bude časem možné programovat. Třeba na různé pracovní obory a funkce. Zároveň bude možné regulovat velikost populace a její stáří. Vítejte v začínající době kyborgů.

S čím Fauciho zaměstnavatelé nepočítali, je odpor lidí. I po téměř dvouleté mediální masáži jsou i ve vyspělých státech naočkovány podpoloviční části obyvatelstva, jinde do 10ti %. Odpor však sílí a ani změny právních norem k porobě občanů nestačí. Navíc už se objevují stížnosti naočkovaných a jejich úmrtí, část z nich lituje svého špatného rozhodnutí (viz odkaz pod článkem). Zvedá se vlna nevole a hraje se o čas. Plánovaná vakcinace dětí může být rozhodujícím faktorem, který může vše zastavit, nebo naopak dostat do průšvihu budoucí generace. Dostali jsme se do bodu zlomu. Tady už nejde o dovolenou, restauraci, tábor či diskotéku. Teď jde o život, jeho kvalitu a délku. Třetí kolo vakcinací zaměřených na seniory bude jejich poslední etapa života. Nijak dlouhá. ¨

Nově přestaly být praktickým lékařům přidělovány vektorové jednorázové vakcíny od Johnson & Johnson, je tu snaha dále očkovat především Pfizerem a Modernou pracujících na principu mRNA. Pokračuje tak připravovaná devastace lidského zdraví. Průvodní jevy, jakými jsou bortící se ekonomické systémy států, zadluženost, snaha spustit Green Deal a Great Reset, už jsou jen třešinkou na dortu darovaným nám elitami. Bohužel řada lidí na tuto hru naletěla či dobrovolně k ní přistoupila a nedochází jim, jak moc se podílí na plnění představ úzkého kruhu obchodníků se strachem. Jak jsme uvedli, hrajeme o čas. To i Fauci. Svým výrokem o tom, že Delta je už jiný vir, zakrývá neúčinnost genové terapie a dost možná se objeví něco jiného. To už bude skutečně zabíjet (asi ještě spolehlivěji než mRNA mixy), byť to podají lékaři. Otevřete oči a svou mysl. Je čas se začít aktivně bránit. Jen uliční mítinky už nestačí, začalo období války.

Nyní slíbený odkaz. Někteří už své naivity litují a procitají. Není ostuda to přiznat. Smutné je si chybu nepřipustit.

V rakouské televizi: vakcína je největší fake-news fraška, která byla lidem v 21. století podaná (rumble.com)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 259 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
67 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)