EUVIR
17.3.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Dělají si z národů Evropy blázny

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

MLADEKRJakási samozvaná kupina G7 ústy prezidenta Macrona uzavřela Schengenské hranice. Tedy na ten malér, co tu máme avizovaný od prosince loňského roku je to více než pozdě. Kdo prosím jsou ti „vyvolení“, co tak rozhodli? Vrcholem všeho je prohlášení Ursuly von der Leyenové, která ještě včera spílala mnoha států střední Evropy za uzavírání hranic, aby servilně a patolízalsky otočila a prohlásila: „Čím méně bude cest, tím lépe můžeme dostat virus pod kontrolu,“. Pokud máte pocit, že si z nás dělá blázny, tak dělá. Ta nemá ani morálku, ani svědomí.


Ale ani ti Němci, co slovy Merklové ještě včera nepokládali uzavírání hranic za řešení nákazy koronavirem, nejsou lepší. Náhle uzavírají hranice s Francií, Lucemburskem, Švýcarskem, Rakouskem a Dánskem. To „prohlédnutí“ po zcela infantilní propagandě v euáckém duchu otevřených náručí by mohlo být úsměvné, kdyby nebylo tristní. K tomu Bavorsko vyhlásilo stav katastrofy? Až tak.
Jeden z nejhorší německých politiků , který ještě včera veřejně hovořil o vedoucí úloze Německa (sic!) v EU, Frank-Walter Steinmeier, dnes prezident, k tomu říká :„ Koronavirová krize je pro nás výzvou. Je na nás, zda zvítězí solidarita, nebo egoismus. Virus porazíme.“ K líbivým slovům chytráka Steinmeiera připomeneme, že v roce 2015 jasně zvítězil německý egoismus, který si brousil zuby na levnou pracovní sílu a zadarmo získané kvalifikované pracovníky a zcela ignoroval jakoukoliv kooperaci či dohodu s ostatními členskými státy v EU. Po svém omylu vytáhl do boje s kvótami a povinnou solidaritou a ještě včera žádal, aby byly otevřeny hranice v Řecku. Trvale špatná a těžko napravitelná „vedoucí“ politika, která EU ani vteřinu neprospěla.

Naštěstí se v boji s koronavirem věci chopily národní vlády, které, jak se ukázalo, jsou v takových krizích nenahraditelné.

Uzavření Schengenského prostoru není uzavřením hranic EU. Doufám, že všem čtenářům ten rozdíl dochází. Na oko se musí bojovat za národy, ve skutečnosti se zlu dále otevírají dveře do EU. Kdy už pochopíme, že politici v Bruselu, Paříži a Berlíně pracují výhradně pro globalisty a obětují pro jejich zájmy kohokoliv a kdekoliv? Ale dnes nelze globální kapitalismus, který staví zisk nad lidské a sociální závazky, považovat za žádoucí model ani pro nás , ani pro nikoho.

Slibovanými penězi z Bruselu se také nedejme uchlácholit: Rozdělí se pro předem vybrané globální firmy, jejichž pád by byl „tragický“. Jako to bylo v roce 2008 s bankami: Too big too fall (česky příliš velké na to, aby zkrachovalo).

Proti národům Evropy se v EU hraje bez přestávky dál, jen se to balí do líbivých, podpůrných slov. Ale ani záplava „ušlechtilých“ slov nezmění obraz, ve kterém EU nevidíme jako dobrého císaře v nových šatech, ale vidíme totalitního, zfanatizovaného a někým placeného klauna, vysvlečeného donaha, který trvá na tom, že jeho liberální demokracie je jedinou možnou evropskou cestou. To o sobě ale minulé totality hlásaly také.

Tuto EU bychom měli už konečně z Evropy vyhnat. Hned po tom stejně škodlivém koronaviru.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 628,00 Kč
Vybráno 38.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 3 076 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
politicon.cz
48 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)