lite-anhydritove-podlahy-3
7.12.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Dejte sbohem křivým podlahám! Vsaďte na anhydrit!

Sdílejte článek:

Vybrat podlahu do jednotlivých pokojů vašeho domova může být docela zábava. Zvláště pro ty z vás, kteří mají zálibu v interiérovém designu. Dlažba, linoleum, koberce či plovoucí podlaha, to vše je finální krytina, která se vybírá snadno. Důležité však je, co se nachází pod ní. Základ pro pokládku finální krytiny je důležitou součástí konečného vzhledu podlahy. Proto byste jeho výběr a aplikaci neměli podceňovat. Pojďte se podívat, jak se vyhnout křivému povrchu a docílit perfektního výsledku.

Jak vyrovnat povrch

Abyste se netrápili s křivou podlahou, bublinami a škvírami, vsaďte na anhydritové podlahy, jež jsou vhodnou alternativou studených betonových podlah. Jde o mezivrstvu, která se vylívá na připravený očištěný základ a na níž poté přijde konečná podlahová krytina. Výhodou této lité podlahy není jen její schopnost vyrovnat povrch, ale navíc se skvěle hodí do místností, kde se nachází podlahové topení. Mezi užitečné vlastnosti, jimiž vyniká samonivelační potěr, patří totiž mimo jiné perfektní tepelná vodivost. Proto je tento druh podlahy vhodný zejména pro ty, jež neustále trápí studená chodidla. Lité podlahy se hodí do bytu, rodinného domu, kanceláře ale také do jiných komerčních objektů.

Aplikace lité podlahy

Aplikace anhydritové podlahy není nic složitého a měl by ji zvládnout každý, kdo již má nějakou zkušenost s vylíváním podlahy. Anhydrit navíc rychle schne, takže se po podlaze můžete v klidu procházet již druhý den. Pokud si ale na samotnou aplikaci netroufnete, není nic jednoduššího, než objednat si profesionála. Spolehlivým dodavatelem litých podlah je společnost Anhypodlahy, která se ráda postará o její instalaci ve vašem domě a poradí vám s výběrem. Veškeré ceny a informace k těmto službám najdete na jejich webu v sekci anhydritové podlahy ceník.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč

Celkem za měsíc: 6 238,00 Kč
Vybráno 17.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 32 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.