VIRVAKCINA
22.5.2021
Kategorie: Společnost

Dej si očkování a dostaneš odměnu

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Může mě strčit do vězení, do psychiatrické léčebny. Může toho hodně, ale myšlenky mi vzít nemůže. Pokud se dobrovolně vzdáme své vlastní svobody, tak co z nás bude? Jen prázdná slupka a tou být nechci.

Tak je fakt prča. Dříve se za některé očkování platilo a teď budou platit lidem za to, že si to jejich svinstvo nechají píchnout. Firmy se předhánějí v nabídkách. V USA se dokonce nechali očkovat za pivo. No neberte to. OKD zaplatí horníkům 3 000,- Kč a Třinecké železárny dokonce zřídily své vlastní očkovací centrum.

Horníci dostanou odměnu dokonce v čistém. Prý proto že si jich váží. Vsadila bych se, že to lze odepsat z daní, ale nejsem ekonom. Zatím testují jak o život. Od loňského srpna tak už OKD provedly 94 tisíc testů. To je vejvar pro prodejce testů. Moc spokojení ale nejsou, protože ne všichni horníci mají na mozku tak velkého švába, že by se nechali očkovat za pitomé tři tisícovky a riskovat svoje zdraví nebo dokonce smrt. Takže některá firma dá pivo, jiná koblihu, další prachy a nebo pracovní volno. No neberte to. Taková velkodušnost a taková starost o naše zdraví.

Čím víc, tím líp.   Leden a únor zemřelo 15 000 důchodců – pobírači peněz které jim závidí ti, co ještě důchod nemají. Nějak si nevšimli, že na ně museli zatraceně dlouho pracovat a že si berou jen to, na co mají právo. Vida a hned má stát úsporu 15 000 000,- Kč za ukončené platby za důchod. To už jsou pěkný prachy, že vládo, parlamente a senáte. Prý je naočkováno 80% důchodců proti covidu a mě hodně zajímá kolik z těch zemřelých zemřelo na očkování, na covid nebo na co jiného. Jedno je jisté. Pokud to tak půjde dál a každé dva měsíce zemře dalších 15 000 důchodců takto bude roční úspora 75 000 000,- Kč. Chápete co vám tím říkám?

Očkování už neznamená ochranu před nakažlivými chorobami jako kdysi, ale jako nástroj na naprostou poslušnost lidí, kterým se vyhrožuje, straší se a používá se všech forem k donucení vakcinace látkou o které nevíme  jak funguje a hlavně na co funguje. Tahle sebranka používá očkování jako možnost zase normálně žít jako před touho covid-chřipkou. Ne, už nikdy nebude nic jako před tím, protože lhaní je pro ně naprosto přirozená vlastnost. Očkování je jen další nástroj na rozdělení lidí na ty poslušné a neposlušné. Medicína už je o něčem jiném. Máme poslouchat a držet hubu a krok. Co se řekne to máme udělat a nic se neptat. Kdo se ptá je konspirátor a nepohodlná osoba.

Takže se postavím rázně na jednu stranu. Ne, očkovat se nenechám i když jsem podle nich ta nejrizikovější skupina. Nepůjdu jen proto, že mi to někdo nařizuje nebo mi za to dokonce nabídne peníze. Jsem svobodný člověk a jako svobodný člověk z toho světa jednou odejdu. Nechci odejít zlomená. Svobodná vůle není něco, co by mi vláda mohla vzít. Může mě zničit finančně. Může mě odmítnou operovat když to budu potřebovat. Může mě strčit do vězení, do psychiatrické léčebny. Může toho hodně, ale myšlenky mi vzít nemůže. Pokud se dobrovolně vzdáme své vlastní svobody, tak co z nás bude? Jen prázdná slupka a tou být nechci.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 622,48 Kč
Vybráno 44.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 414 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
97 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)