BIDENAUSTIN
8.2.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Degenerace

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

vylicilMožná jste ani nepostřehli, že Bidenův zánovní ministr obrany, „afroameričan” Lloyd Austin, pozastavil na 60 dní běžné aktivity Ozbrojených sil USA. Nebylo by divu, Česká televize se nezmínila a ostatní velká média také usilovně hledí stranou.

Důvod, proč tak pan ministr učinil, totiž dost nepříjemně připomíná procesy, které si starší z nás pamatují z minulého režimu. Prověrky. Přesněji řečeno, politické prověrky. S bezelstnou upřímností to přiznal i Bidenův pokrokový ministr. V armádě podle něj panuje extrémismus. A tak dostali velitelé všech stupňů 60 dní na to, aby se s tím poprali a vypořádali.

Jasně, mávne běžný čtenář chápavě rukou. V Americe na podzim, před volbami, řádili v mnoha městech teroristi z BLM. Antifa střílela na lidi a vypalovala obchody…. Je čas to uklidnit, probrat a případné příznivce takových extrémistů z armády zdvořile ale nekompromisně vypoklonkovat. Nic však, bohužel, nemůže být vzdálenějšího pravdě.

To hlavní, co je dnes potřeba vymýtit, je tak zvaná „bílá nadřazenost”. Za ní následují „nenávistné skupiny”, „toxická maskulinita” a pravicový extrémismus. Jak píše Politico: „Vyřešení vlivu nenávistných skupin, rasistické propagandy a protivládního sentimentu v důstojnickém sboru a poddůstojnických řadách musí být podle bezprostředním úkolem pro ministra obrany, generála ve výslužbě Lloyda Austina.”

Bílou nadřazeností se rozumí hrdost na příslušnost k bílé rase. Přitěžující okolností je pak neochota klanět se rasám jiným, často spojená s nedostatkem pocitů viny a méněcennosti. Nenávist, jak známe i od nás, je nesouhlas s pokrokovým směřováním společnosti, ve zvláště těžkých případech i drze veřejný. O ostatních hříších není třeba dodávat nic, všichni víme, o co jde z denní praxe EU. Jen tím „far right” extrémismem se v USA rozumí hlavně nedostatek nenávisti k minulému presidentu, Donaldu Trumpovi.

A tak, jako u nás v padesátých letech, vyzývá nové vedení americké armády své podřízené velitele a střední management k ráznosti, nekompromisnosti a užití tvrdé dělnic… eh, liberální pěsti. „Velitelé nesmí a nemohou omlouvat extremismus tím, že voják jinak skvěle plní své povinnosti.”

A aby se kastrace ozbrojených sil ještě více urychlila a kýžené zhroucení obranyschopnost USA přišlo co nejdříve, přiložil Joe Biden k aktivitám ministra obrany i své vlastní polínko.  Během prvního dne ve funkci zrušil „nespravedlivý” Trumpův výnos, který zakazoval transkám službu v armádě. Čímž zasadil nepřátelům USA ránu, ze které se už asi nevzpamatují.

Představte si zmalovaného úchyla, v červených šatičkách na ramínka, jak na vás útočí z houští v čele komanda NAVY SEALS. V šatičkách proto, že mu to nebude možné zakázat. Podle Bidenova presidentského výnosu se přece nařizuje všem zaměstnavatelům, umožnit svým podřízeným: „….vykonávat povolání s vědomím, že nebudou propuštěni, degradováni nebo s nimi bude zacházeno špatně kvůli tomu, za kým jdou domů nebo proto, že to, jak se oblékají, neodpovídá stereotypům založeným na pohlaví.” Uznejte, že představa takovéto inklusivní armády je schopna Si Tin Pchinga  dostat do kolen a Putina rozplakat hrůzou.

Možná by to ještě chtělo trošku doladit. Převést tanky a bojová vozidla na elektrický provoz, vyvinout bezemisní kanóny, na lodích a ponorkách instalovat eko-plachy a nakonec zbavit ozbrojence i těch hnusných a nebezpečných věcí, co sebou tahají po světě. Proč místo ošklivých a neekologických útočných pušek nevybavit naše dívky, chlapce, jakož 65 dalších gendrerů veselými pouťovými frkačkami?

Byla by to legrace. A svým způsobem i jakési zadostiučinění. Pozorovat přes oceán, jak se americká společnost, která po dlouhá desetiletí diktovala světu, vedla dobyvačné války a měnila po libosti cizí režimy, náhle hroutí, imploduje a rozkládá v dekadenci. Ale to by byl pošetilý a velmi krátkozraký postoj.  Protože zkušenost učí, že vše, co se zrodilo v USA, zachvátí dříve či později i Evropu. Bohužel spíše dříve, než později. Rozhodují o tom sluhové stejných lidí.

Proto berme dění v USA jako poslední varování. Je 5 minut po dvanácté. Kdo může hledá díru, kudy opustit tonoucí loď, Jen naši politici, zejména ti ze Senátu, stále mektají: „Patříme na Západ na Západ, na Západ….”

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 15 115,- Kč
Vybráno 43.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 521 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (53 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
55 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)