640px-Hungarian-Serbian_border_barrier_5
10.7.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Dánský profesor historie říká, že je čas postavit zeď kolem Evropy

Sdílejte článek:

MIKE/P.J.WATSON

Dánský profesor historie Uffe Østergaard říká, že je čas vybudovat zeď kolem Evropy, protože integrace migrantů selhala „Ochrana hranic je nezbytná, jinak se obyvatelstvo vzbouří proti vládě“.

 

Østergaard je profesorem evropské civilizace a integrace na univerzitě v Aarhusu a profesorem evropské a dánské historie na Kodaňské obchodní škole. Specializuje se na historii evropské identity a studoval multikulturní a multietnické státy jako Rakousko-Uhersko a Osmanskou říši a jejich nástupnické státy.

Østergaard napsal své stanovisko pro noviny Politiken, připouští, že býval silně pro multikulturalismus, ale změnil svůj postoj.

„Nastal čas vybudovat zeď s drátěnými ploty, reflektory a strážními věžemi,“ říká titulek jeho článku, který tvrdí, že pokud se tak nestane, dojde k rozdělení mezi západní a východní Evropou na základě představy o řízení přistěhovalectví.

„Ochrana hranic je nezbytná, jinak se obyvatelstvo vzbouří proti vládě,“ píše Østergaard a tvrdí, že vzestup no-go zón v Evropě je jasným znamením, že integrace selhala.

„Ghetta jsou dobrým příkladem paralelních společností, které vznikají. Integrace neselhala pro všechny, ale pro relativně mnoho lidí,“píše profesor a požaduje, aby cílem byla „asimilace“ a ne „integrace“.

Podle Østergaarda prostě není možné absorbovat takové množství lidí do západních sociálních států.

Tón profesora je poněkud podobný připomínkám ruského prezidenta Vladimíra Putina minulý měsíc.

„Vládnoucí elity se odtrhly od lidí,“ řekl Putin Financial Times a dodal, že „takzvaná liberální myšlenka se přežila“ a i někteří západní vůdci uznali, že „multikulturalismus“ už není „udržitelný“.

Zdroj: Paul Joseph Watson

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 738,00 Kč
Vybráno 19.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 710 times, 8 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
131 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.