605569_article_photo_20-05-2017-milan-pochod-pro-migranty_900x
17.2.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Dánský ostrov krimigrantů? Mám lepší řešení co s těmi násilnými hovady

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

Země EU pořád ještě poctivě posuzují všechny ty žádosti o azyl, odvolání a další žádosti. Přitom je to úplně jedno, beztak zůstanou i ti bez azylu nebo dokonce s papírem k vyhoštění. Ta bezzubá šaškárna ale není k smíchu, když nám tu u sousedů volně pobíhají tisíce lidí, kteří nás z duše nenávidí a nemají problém své agresivitě popustit uzdu.

Kdo je jednou v Evropě, už tam zůstane a je vám prd platné, když se vám to nezamlouvá.

Když zahodili cestou do svého ráje doklady, nejde je vyhostit, prý není kam. Takových jsou v Evropě statisíce.

Když mají doklady, ale země jejich původu je zpátky nechce, protože kdo by pak do nějaké té pouštní díry posílal peníze z bohaté Evropy, že. S tím se přece nedá nic dělat.

A moje oblíbená. Když jsou to fakt psychopatická hovada, to je už vůbec nejde vyhostit. V jejich rodišti jim právem hrozí smrt, a to přece nemůžeme dopustit, přece jsme humánní a tak.

Masoví vrazi, odsouzení piráti a náboráři islámského státu, všichni v Evropě zůstanou

Dnes 33letý Keňan John Thuo v roce 2013 požádal o azyl v Británii. Komisi v klidu povyprávěl, jak ve své africké domovině zabil nejméně 400 lidí, často mačetou, jako prominentní vrah nějaké té bojovné skupiny. Prohlásil, že ho nesmí deportovat, protože by v Keni čelil trestu smrti a to by výrazně porušilo jeho práva. A měl pravdu. Navzdory petici naprdnutých Britů, azyl dostal, dostal všechny benefity a tak. Porušení práv všech Britů, které denně potkává? Ale prosím vás.

Británie je vůbec expert na to, jak si hýčká vlastní nepřátele. Imáma Choudaryho, kterému říkají imám nenávisti a má to své důvody, tak ten také nejde poslat pryč, i když má v jednom kuse napilno a z muslimů okolo sebe radikalizací vyrábí teroristy. Policie ho spojila s několika teroristickými útoky, dokonce ho na chvíli posadila za mříže, ale přece nejde porušit jeho práva a vyexpedovat ho do Pákistánu, kde by mu mohli zkřivit jeho šedivý vous.

Jako z nějakého blockbusteru je pak příběh somálských pirátů. Pohádka začala roku 2010, kdy banda somálských pirátů unesla německou cargo loď a požadovala výkupné. Němcům se podařilo vzít si loď zpátky, drahoušky zajali a vzali si je do Německa. Odsoudili, dali za katr. Ne na vždy, pochopitelně. Z deseti pirátů, pět zůstalo, protože – pozor, překvapení – z humanitárních důvodů je nejde vykopnout. Dnes si v Německu užívají zasloužených benefitů z kapes těch, kteří v Německu pořád ještě chodí do práce.

Navrátilci z Islámského státu jsou kapitolou sama pro sebe. Někteří si s sebou do Evropy na památku přivezli i fotky a videa, jak se sluší a patří na každé dovolené, co si ji beze zbytku užijete.

U těch nejbrutálnějších případů jako třeba tzv. Beatles, jak se říkalo čtveřici islámských vrahů s britským přízvukem. Celou tu kalifátskou srandu přežili dva, Britové jim sebrali britské občanství a teď se na ně těší Američané v Guantanamu. To jsou ale jen čestné výjimky, většinou se tahle hovada, která se dopouštěla těch nejhorších možných zvěrstev poklidně vrací do svých evropských domovů, kde jsou jim nabídnuty rehabilitační programy a psychologové jim léčí stresíky. Někteří si odsedí pár měsíců v kriminále, než se dostanou zpátky ke svým benefitům. Více o tom ZDE a ZDE.

Tenhle seznam by mi mohl zabrat pár stran, ale tak ještě jeden příklad evropské dobročinnosti.

Na přelomu roku vzbudil trochu vášně útok čtyř azylantů v Bavorsku. Čtyři mladíci ze Sýrie, Afghánistánu a Íránu se bavili tím, že útočili na náhodné kolemjdoucí. Když je zavřeli, kdekterý politik bušil pěstičkou do vzduchu a sliboval, že musí být urychleně deportováni. Ani jeden z povedené party pochopitelně být deportován nemohl a hezky v klídku čekají, až se o ně ti otravní Němci postarají.

Dánsko přišlo s řešením co s kriminálníky z řad migrantů

Dánové už nějaký čas ukazují zdravý rozum ve své migrační politice. Zakázali burky na veřejnosti, zpřísnily posuzování žádostí o azyl a dokonce po vzoru Austrálie nechávají tisknout inzeráty v zemích, odkud k nim přichází nejvíc lidí. V těch inzerátech docela na rovinu vzkazují, že nejsou v Dánsku vítáni.

Alarmující kriminalitu v no-go zónách nezametají pod turecké koberečky, ale vynášejí na světlo. Tyto čtvrti dostanou úřední punc ghetta a místní jsou nuceni k aktivní integraci. Třeba děti, které tu žijí, musí povinně strávit 20 hodin mimo toto ghetto.

Nic z toho neřeší fakt, že tak jako ostatní západní státy, i Dánsko má problém s těmi, které nechce, ale nedokáže se jich z výše uvedených důvodů zbavit.

Na rozdíl od ostatních států, nespokojilo se s pokrčením ramen, že se holt nedá nic dělat. A něco dělají.

Řešením má být ostrov Lindholm. Neobydlený dánský ostrov se má stát novým nuceným domovem pro všechny, které Dánsko nechce a vyslat do světa je nemůže.

Legislativa podporující vznik ostrova kriminálních migrantů, které nikde nechtějí, prý podle norských dobroserů „úmyslně nepřátelská“. Já přitom dost dobře nevím, jak jinak nazvat „iniciativu“ azylantů, kteří se opakovaně dopouštějí zatraceně nepřátelských věcí typu znásilnění, hromadné znásilnění, přepadení, vražda. Jejich oběti jsou vesměs výhradně původní Dánové.

Já osobně mám jedinou obavu. Že ten malý ostrůvek vůbec nemusí stačit.Zvlášť až ostatní státy zjistí, že to funguje a budou se také poohlížet po nějakém tom plácku vprostřed vody. Byla by zapotřebí nová Austrálie, ale ta, řekněme si to upřímně, tady není.

Mám lepší řešení, co s těmi násilnými hovady

Pro navrátilce z IS a pro všechny psychopaty, kterým u nich doma hrozí právem smrt, tak to mi přijde, že řešení je jednoduché.

Když vezmete v úvahu, že tihle zmetci nemají problém s otroctvím a někteří ho sami provozovali, je jasně ukotven v jejich náboženství a kultuře, tak bych to respektovala. A taky s ohledem na to, jak moc rozjebané jsou země typu Sýrie, Afghánistán, Irák nebo Somálsko a vůbec půlku Afriky, win-win situace je nasnadě. Těmhle vražedným hajzlíkům dát na kotník nějaký výbušný šperk a na deset let jen za trochu jídla a vody přinutit makat. Vybudovat to, co jim šlo tak pěkně zničit.

Postavit domy a školy a nemocnice tam, kde je oni sami pomáhali zničit. Bez elektřiny, postaru, jak se sluší na otroky. Kámen po kameni.

Jak známo, na přebytečnou agresi funguje fyzický pohyb moc pěkně.

Žádná lidská práva navíc porušena nebudou. Bavíme se tu o tvorech, kteří se sami vzdali privilegia říkat si lidé.

Pro ty vesměs mladé kriminálníky, kteří v Evropě dělají bordel a představují hrozbu každý den, tak ti zjistí, že ruce nejsou jen na to, aby rozbíjely a mlátily. Ono se jimi, božínku, dá pracovat. Fakt! Těmhle divokým dorostencům by třeba stačily dva roky rehabilitačních programů někde v Libyi a oni by zkrotli.

Autor: 

jitka-prikrylova8629960_0

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Daniel Kopecký 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 5 550,00 Kč
Vybráno 15.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 104 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
92 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.