sweden32017
4.5.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Dánsko se připravuje na kolaps Švédska

Sdílejte článek:

MIKE/VOE

Dánská politička: „Když se Švédsko zhroutí a stane se arabským státem, nebude mít s námi mnoho společného – a my ukončíme severskou pasovou unii“.

Dánská pravicová politička Marie Krarup z dánské Lidové strany (DPP) hovoří o svém pohledu na Švédsko v rozhovoru pro švédský zpravodajský časopis Fokus.

Švédskou imigrační politiku popisuje jako „laxní a slabou“. Švédsko „podle ní nechápe, jak je nebezpečná masová migrace“, a vidí sousední zemi jako odrazující příklad.

„Když se Švédsko zhroutí a přestane být švédské, bude to mít dopad i na nás ostatní,“ říká„Ovlivní nás to také a nemůžeme udržet pasovou unii mezi našimi zeměmi,“ říká pro Fokus.

 „Se Švédy máme spoustu společného a jsme si blízcí, ale když se de facto stanou arabskou blízkovýchodní zemí, už nebudeme mít tolik společného.“

Fokus také píše, že Krarup a její DPP nechtějí, aby se migranti naučili dánštinu nebo získali práci, místo toho by měli být posláni domů co nejdříve.

„Pokud vám bude udělen azyl, obdržíte povolení k dočasnému pobytu, pak budete bydlet v Dánsku, dokud nebudete posláni domů. A vy byste měli být připraveni být kdykoliv posláni domů,“ říká.

Závěrem řekla časopisu, jak šokovaní její kolegové byli, když navštívili Malmö a viděli tam ghetta a kriminalitu na vlastní oči.

Parlamentní volby v Dánsku se budou konat nejpozději 17. června tohoto roku.

Zdroj: Voice of Europe

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2020: *****

Anonymní dárce 800,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavol Hloška 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč

Celkem za měsíc: 6 011,00 Kč
Vybráno 17.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 089 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
84 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.