Danska_demonstrace_na_podporu_IS
26.3.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Dánsko se nachází na pokraji sociálního kolapsu

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Dánsko má být podle mainstreamových antikřesťanských médií ovládané pravicovou vládou s podporou ještě pravicovějších antiimigrantských populistů, parlament schválil stovku dodatků limitujících práva imigrantů.

Mainstream média zapomněla dodat, že poslední velká královna na tomto světě Markéta Dánská samotná, připomíná Dánům, že žijí v Dánsku a ne v imigrační multikulti perverzi. Je až absurdní, že iracionální osočování rozumných lidí z pravicového rasismu generelně plodí pravá hemisféra antižid levičáků a nafto-porno miliard ovládajících světová média. Ole Hasselbach, profesor práva na univerzitě v Aarhusu píše v úžasném francouzském internet magazínu Dreuz.

Mediální prezentace Dánska jako nehumánní země nepřátelské imigrantům je falešná a lživá. Jedním z důvodů těchto mediálních líčení jsou politické předsudky novinářů. Dalším důvodem jsou neúplné dánské statistiky, které záměrně zastírají imigrační fakta, problémem jsou též chybějící analýzy a často záměrně falšované údaje.

Z následující analýzy vyplývá, že Dánsko se nachází na pokraji sociálního kolapsu. Navzdor četným zákonným opatřením, které regulují imigraci, dánský lid čelí gigantickým kulturním a politickým změnám.

V roce 1960 žilo v Dánsku 4600 000 lidí, dnes je to 5800 000, růst obyvatel téměř výhradně v důsledku imigrace. Dánské oficiální statistiky uvádí, že v 2060 bude žít v Dánsku 507 000 mimoevropských imigrantů, a 340 000 potomků mimoevropských imigrantů. Statistiky počítají pouze nové imigranty a první generaci imigrantů – je jasné, že toto pojetí statistik je zkreslené, pokud není přímo zfalšované a nedává obraz o reálné situaci. V roce 1989 byl publikován v periodiku Danskeren článek odhalující politické tlaky a autocenzuru týkající se imigračních otázek. V článku se prognózovalo, že v 2020 bude žít v Dánsku 1.1 milionu imigrantů. Což se ukázalo jako pravdivé, pokud v oficiálních statistikách počítáme i s třetí generací příchozích a přidáme neregistrované imigranty.

Pokud demografické statistiky budou pokračovat tímto směrem, pak etničtí Dánové – jejichž natalita je mnohem slabší než mimoevropských imigrantů – v roce 2065 budou ve vlastní zemi menšinoví. Realita je už taková a s největší pravděpodobností k tomu dojde. Imigranti, kteří se definují jako uprchlíci vstupují stále do země, dál se slučují rodiny imigrantů a ilegálové jsou zřídkakdy odsunuti ze země.

Podle oficiálních statistik v 2017, pouze polovina mimoevropských imigrantů ve věku 16-64 let pracovala (53% mužů a 45% žen). Velmi slabé procento zaměstnaných u imigrantů z Iráku, Libanonu, Somálska a Sýrie. Dánská konfederace zaměstnavatelů v roce 2016 uvedla, že 42% mimoevropských imigrantů dostává sociální podporu, v případě etnických Dánů to činí 17%. V roce 2017 třetina osob, které žily na sociální podpoře byli imigranti. Účetní statistiky vedou k závěru, že velmi brzo se sociální stát zbortí. Podle statistik 2017, pouze 49% mimoevropské imigrační populace mužského pohlaví a 70% ženského pohlaví ukončilo vzdělávací proces adekvátně vzhledem potenciálnímu zaměstnání. Etničtí Dánové ukončí školní docházku s výrazně lepšími výsledky než potomci z imigrantských rodin. Nejslabší výsledky potomků první imigrační generace byly pozorovány u Turků a Libanonců. Podle statistik ministerstva školství jsou podobné rozdíly ve školní úspěšnosti zřejmé i u třetí imigrantské generace. Studie ukazuje, že velké procento potomků z mimoevropské imigrace má problémy s nároky, které klade západní industrializovaná společnost.

Bohužel analýzy a údaje končí obvykle následujícím způsobem: pokud státní funkcionáři publikují něco, co neodpovídá báchorkám mainstreamu, pak žurnalisté vstoupí do hry a očerní toho, kdo se odvážil říct pravdu, nakonec i státní funkcionář ustoupí a změní formulace.

Podle zprávy ministerstva financí z února 2018, náklady na imigranty v 2015 činily 36 miliard dánských korun, tj. 5miliard dolarů. Etnických Dánů máme 5 milionů, tedy každý z nich daroval $1000 ročně tj. každá dánská rodina přispěla $4000 ročně. Tyto finance nemluví o veřejných financích přímo určených imigrantům, jde o veřejné fondy určené k prosazování zákonů, peníze do škol, na sociální administrativu a další spojené s přítomností imigrantů na dánském území.

Podle dánských statistik je kriminalita u mužských imigrantů o 35% vyšší než u etnických Dánů a… o 145% vyšší u mužských potomků z mimoevropské imigrace. Navíc údaje jsou zkreslené, neboť třetí generaci imigrantů považují ve statistikách za Dány, tím naroste kriminalita statistické skupiny etničtí Dánově. Největší kriminalitu mají potomci imigrantů z Libanonu (často se jedná o Palestince), pak potomci imigrantů ze Somálska, Iráku, Pákistánu, Maroka a Sýrie.

Podle průzkumu v roce 2006, mladý muslim v Dánsku vykazuje větší religiozitu než jeho rodiče; polovina z nich se domnívá, že svoboda názoru musí být omezena ve prospěch náboženského náhledu. Pouze 59% muslimů se domnívá, že dánská ústava má být fundamentem na němž staví zákonodárství. Třetina muslimů se cítí víc svázaná s mateřskou zemí odkud přišli rodiče než s Dánskem. 4 muslimové (Turci, Libanonci) z deseti se domnívají, že žena musí zůstat doma a starat se o rodinu.

Polovina muslimů soudí, že Izrael nemá právo na existenci. Jiné průzkumy dávají ještě skličující výsledky.
Lži politicky korektních. Mainstream média halasně o ostrovu, kde jsou přinuceni žít imigranti. Pravda je jiná, místo je určené pro odsouzené kriminální imigranty, kteří musí opustit Dánsko. Imigrantům se na hranicích seberou cennosti? Cennosti nad 1500 dolarů převezmou státní autority a platí se z toho náklady na azyl, úplně stejné, jako v případě etnických Dánů, kdy se neplatí sociální podpora pokud dotyčný má prostředky, aby dotoval své živobytí.

V důsledku pololží velké části levicových mainstreamových médií, většina Dánů nechápe rozsah problému, země čelí gigantickému problému a dík médiím, obyvatelé o tom vůbec neví. Hrůzný mimoevropský imigrační influx, jehož potomci v nebezpečném procentu nejeví chuť adaptovat se na západní civilizaci a její normy. V současném mediálním lži prostoru, není pravděpodobné, že by některá politická strana, která se staví proti imigraci, mohla u elektorátu najít dostatečnou podporu, aby legislativně odpověděla na urgentní potřebu Dánska.

Autor: LC


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 471,00 Kč
Vybráno 47.06%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 092 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.