DanskoMuslimove
8.8.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Dánsko: Integrace migrantů je fiasko

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

Dánský ministr pro imigraci Mattias Tesfaye, jehož otec je sám migrant z Etiopie, nemá dojem, že celá ta migrační legrace by Dánsku prospěla. Musím dodat, že Tesfaye sedí ve středo-pravé vládě, která vystřídala mnohaletou vládu socialistů.

Ministr pro imigraci se nechal slyšet, že integrace v Dánsku je fiasko. Připomněl, že za pět let po příchodu do země pouze 17% syrských žen má práci, u mužů to není ani polovina z těch, co se přišli nechat zachránit. Více ZDE.

„Bohužel si nemůžeme dovolit být překvapeni,“ řekl Tesfaye. „Dokud budeme uplatňovat stejnou integrační politiku, dostaneme také stále stejné výsledky.“ Dodal, že migranti například z Tailandu, Filipín či Číny si vedou o moc lépe než ti z Blízkého Východu.

Údajně nejde jen o snižování počtu migrantů nebo změně několika bodů v migrační politice. Je to o změně požadavků pro nově příchozí, kdo začnou svůj nový život v Dánsku. Proto dánská vláda nadále nebude poskytovat příchozím „uprchlíkům“ sociální benefity. Namísto toho si musí být okamžitě schopni najít práci nebo být posláni na 37hodinový týdenní integrační program.

Tato nová migrační politika vychází z toho, že někteří migranti si vedou lépe než jiní. Tesfaye vyhlásil, že jakmile se v zemích původů změní situace a ty budou opět bezpečné, migranti se budou muset vrátit do své vlasti. Ministr pro imigraci prohlásil, že „doufá, že Syřané budou první skupinou a dočasné útočiště znamená opravdu dočasné.“

Dánsko má jednu z nejtvrdších politik vůči migrantům v rámci západní Evropy. Ještě během migrační krize, která začala před 5 lety, Dánské království schválilo zákon, podle nějž migrantům začali brát cennosti a peníze, aby si tak drahoušci přispěli na vlastní azylové řízení. Pochopitelně efektem byl žádaný pokles žadatelů o azyl. Více ZDE.

Po celé Evropě zaplevelené migranty ze Středního Východu a Severní Afriky se nedaří vracet neúspěšné žadatele o azyl odkud přišli. Psala jsem ZDE. Navíc mají také smolíka, když se pokoušejí poslat do zemí původu aspoň ty hovádka, co jim tam páchají těžké kriminální činy typu přepadení, znásilnění, vražda. Před půldruhým rokem přišli Norové s plánem shromáždit zločince se zahraničním původem na maličkém ostrově. Více ZDE. Určitě je to lepší než nechat je pobíhat a dál znásilňovat, ale daňové poplatníky to stojí nemalé peníze.

Něco na tom bude. Dánská integrační politika je fiasko. Nicméně ve srovnání s nimi jsou západní země úplně v řiti.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Anonym 400,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 16 071,54 Kč
Vybráno 45.91%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 392 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
politicon.cz
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.