Další varování: V Budapešti hospitalizováno s neznámou nákazou 56 migrantů

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED/KV 29|07|2015

Již několikrát jsme i zde na Pravém prostoru psali o dalším, mediálně zatím opravdu málo diskutovaném nebezpečí, které současný příliv afrických imigrantů do Evropy přináší. Je to nebezpečí plynoucí z možného rozšíření různých nemocí, pro domácí obyvatelstvo exotických a dosud v našich končinách se nevyskytujících. Vzhledem k téměř neřízenému a nekontrolovatelnému pohybu imigrantů po celé EU se stává tento problém stále více závažnější a alarmující.

V Budapešti muselo být hospitalizováno 56 běženců, čekajících na vlakovém nádraží, kteří vykazovali příznaky zatím neznámé nákazy. Lékaři přivolané záchranné služby zařídili autobusový převoz pacientů ze stanice do nemocnice.Bylo mezi nimi i několik dětí. Převoz migrantů zajišťovala policie. 

buda-600x399

Maďarská společenská iniciativa Migration Aid pro MTI uvedla, že dobrovolníci této iniciativy se setkali na Západní stanici (Nyugati pályaudvar) s rodinami čekajícími na vlakový spoj, jejichž členové se stěžovali na průjem. 

Osoby uznané za zdravé vrátila policie po zhruba šestihodinovém vyšetření na železniční stanici, jejíž část byla mezitím hygieniky dezinfikována. Podle Migration Aid proběhl celý proces klidně a bez jakýchkoli konfliktů. Původ nákazy zatím ještě není znám, dodává MTI.

Bohužel takové zprávy tiskových agentur asi Evropanům na klidném spaní příliš nepřidají.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 5 519,00 Kč
Vybráno 15.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

PRAVÝ PROSTOR BYL OPĚT ZABLOKOVÁN NA FACEBOOKU. VELMI TÍMTO PROSÍME O SDÍLENÍ NAŠICH ČLÁNKŮ, NEBOŤ SAMI TO NYNÍ NEMŮŽEME UDĚLAT. DĚKUJEME
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
8 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.