djokospa
7.1.2022
Kategorie: Společnost

Další ukázka ignorace faktů

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝDjokovič bojuje v Austrálii za sportovce, kteří se odmítají stát loutkami voděnými loutkovodiči s kapsami přetékajícími špinavými penězi získanými všelijak, ovšem v poslední době především prodejem čehosi, co nás má chránit před coronaviry. Jenže nechrání, takže by to šlo nazvat jako podvod století. Což by ještě nebylo tak tragické, kdyby to zároveň nezabíjelo…například právě ty sportovce. Tedy nejenom, jenže když umírají fyzicky dobře trénovaní mladí lidé, někdy mladší, než mladí, tak to je nikoliv jen podezřelé, ale spíše doslova strašidelné.

V této situaci se managment fotbalových týmů Sparty a Slavie ,,pyšní“ otevřením očkovacích center na svých stadionech, jejichž klienti mají napomoci naplnit poloprázdné stadiony devastované vládními nařízeními. Kupčení s vakcínami dosahuje další mety. V tuto chvíli je třeba připomenout dění například v Bayernu Mnichov. Mistrovský tým německé bundesligy , téměř plně proočkovaný má velké množství údajně pozitivních. Nejsou nemocní, ale pozitivita stanovená velmi kritizovanými a nevyhovujícími pro nepřesnost PCR testy je nepustí na hřiště, přestože jim dost možná nic není. Ignorace faktoru vysokého rizika možnosti budoucích problémů přicházejících po prodělání vakcinace a nucení hráčů do vpichů, které mají být podmínkou pro pokračování sportovní kariéry, je nejen protiprávním jednáním porušujícím Norimberský kodex, ale také hazardem s lidským životem. A teď už i uprostřed sportovních svatostánků. Nestačila O2 aréna, přidávají se pro mnoho fanoušků nedotknutelné stadiony. Jde o další formu spojení různých druhů fanatismu a vášní?

Množí se případy úmrtí lidí, kteří nejsou zrovna ve stoprocentním zdravotním stavu, přesto přistoupili na změnu úrovně své imunity vůči různým nemocem a virům. Což způsobuje řadu nečekaných úmrtí. Zodpovědní lékaři před těmito kroky varují, ale jistě tušíte, že ne každý je natolik důsledný a neúplatný, takže se očkuje v obrovských centrech při absolutní neznalosti zdravotního stavu lidí ochotných být zkušebními králíky. Jak už víme, dosud aplikované látky zvané vakcíny proti covidu-19 nesplňují nic z toho, čím se vyznačují ty skutečné používané na nemoci, které decimovaly lidstvo v minulých stoletích. Očkování proti moru, neštovicím, černému kašli, někdy i žloutence a dalším historicky nebezpečným chorobám funguje. Většinou stačí očkování v raném dětství, u tetanu každých 15 let, ovšem u anticovidových mixů je účinnost po pár týdnech poloviční a po půl roce téměř nulové. Což by se vědělo, kdyby došlo k dostatečnému testování. Navíc koronaviry jsou neposedové a takovou chřipku se nedaří zkrotit ani přes dlouhodobou snahu.

Přesto jedno umí pseudovakcíny naprosto skvěle a nepochybně. Dluh České republiky se za dobu uměle vytvořené pandemie zdvojnásobil. Peníze z naší společné kapsy byly politiky přemístěny do soukromé sféry obsazené majiteli farmaceutických firem, bankami, které je financují, vlastníků bank a občas něco samozřejmě zůstalo za nehty našich a eurounijních pokladníků. Na podrobnější fakta se neptejte, vzhledem k nepřístupným smlouvám je zná minimum lidí na této planetě. Tím jsme dostali k dalšímu pokračování byznysu, kterým jsou nové léky, opět z repertoáru Pfizeru. Jejich ceny, například u přejmenovaného ivermectinu jsou přímo šílené a mnohonásobně vyšší než u originálu. Což politikům ovlivněných covidovým lobby nebrání v tom je nakupovat. Stejně tak novinky z oblasti vakcín, které sice ještě neprošly schvalovacím řízení, ale Evropská komise jejich pořízení již doporučila. No není to paradox?

Jisté je, že tempo zvyšování požadavků na vakcinaci a tlak na jednotlivce i celé skupiny se razantně zvyšuje, s tím však i zarputilost všech, kteří na tuto hru nepřistoupili. Začalo další kolo restrikcí, které mají šanci spojit naštvané lidi a vyhnat je do ulic. Nemá cenu přemlouvat naočkované, vysvětlovat jim možné komplikace. Jsou už rozhodnutí a přesvědčit o opaku je může jejich vlastní kolaps. Je třeba spolupracovat s těmi, kteří jsou zásadně proti, a s těmi, kteří mají špatné zkušenosti či se v jejich okolí staly fatální události s tragickým koncem. Přidat se mohou zodpovědní a nezmanipulovaní rodiče. A samozřejmě všichni ti, kterým se zfanatizovaní úředníci, byť vládní, zkorumpovaní lékaři či média snaží vnutit něco, s čím sami nesouhlasí. Až se tito lidé spojí a ukážou svou sílu, začne daleko zuřivější boj. Zatím je klid před bouří. Ale jak dlouho ještě budeme zticha?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 633,00 Kč
Vybráno 36.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 639 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
91 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)