PRAVDASTRACH
28.11.2021
Kategorie: Společnost

Další šíření strachu

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝMáme tu nová omezení, součástí kterých je likvidace lidí, pro které Vánoce znamenají vyvrcholení celoroční práce trávené nad výrobou vánočního sortimentu a přípravou na jeho prodej. Dále máme opět prázdné restaurace, což je s podivem, protože lidé se správnou bumážkou či QR kódem do nich v klidu mohli chodit, přesto na člověka mnohdy v restauraci nenarazíte a personál je šokován, o kolik tržeb přichází, když je údajně tolik lidí již zmanipulováno k vpichu. Kde tedy jsou všichni tito ,,stateční a zodpovědní“ občané, copak nemusí jíst? Nebo jen sedí vystrašení doma v obavách z toho, že naletěli a nejsou nijak chráněni? Že by to aspoň některým už došlo?

Devastace ekonomiky a přeorientování se lidí na úplně jiné zvyky a způsoby života se pro mnohé podnikatelské subjekty staly fatálními. Na prodej jsou restaurace, pensiony, přijde li lockdown, budou následovat komplikace horských středisek, sportovních areálů, služeb týkajících se volnočasových aktivit a často i vzhledu (solárka, posilovny, kosmetické salóny). Podpora politiků velkým subjektům však pokračuje, takže velké obchodní řetězce nadále prosperují a navyšují tržby i zisky. Opět se vracíme k tomu, co se tu dělo před rokem a Vánoce tak budou v režii těch nejvíce vydělávajících. Nová vláda převezme štafetu po staré a dále pojede stejnou covidovou agendu přesně podle not rozdaných farmaceutickými koncerny ve velké části světa. Přestože na trhu se objevují nové značky vakcín ignorujících výdobytek výzkumu pracujícího na principu mRNA, dále jsou k dispozici léky i produkty podporující prevenci, u nás se nic nového nezveřejňuje, tedy s výjimkou toho, že bude třeba chodit pro dávky častěji. Ze státu se tak stal drogový dealer a je jen otázkou času, kdy si za to nechá platit.

Ve chvíli, kdy se začal napříč Evropou zvedat výraznější odpor podpořený skutečností, kterou je nejen nízká účinnost očkování, ale také postupně stoupající počet následných zdravotních komplikací po aplikaci vakcín, dokonce i těch s následkem smrti, přichází nová varianta viru, tentokrát údajně pocházející z jihu Afriky. Jeden den byl objeven na africkém kontinentu, druhý den se dostal do Evropy a třetí už byl u nás a vyvolal reakci Švýcarska komplikujícího příjezd Čechů do své země. Tato mutace musí být velmi šikovná a pravděpodobně i cestovatelsky dost zdatná. Jihoafričané se u toho popadají za břicho, protože tam na ni nikdo neumírá, nijak zvlášť se covid nešíří a žijí s ním vcelku v pohodě a s úsměvem. U nás bude důvodem ke strachu pár měsíců, než vytlačí rýmu zvanou delta. Herec Etzler svou pozitivu uspěchal, mohl být ještě slavnější, kdyby byl prvním infikovaným touto zázračně objevenou mutací u nás.

Pokud by to nějaký očkovaný dočetl až sem, začal by argumentovat počty infikovaných, plnými nemocnicemi a plicními ventilátory. Televizní informace chrlí neskutečně mnoho fantasmagorií, občas však prosákne nechtěná zpráva. Například o tom, kdo je považován za neočkovaného, přestože je napíchnutý, kolik lidí je v nemocnicích bezpříznakovými a pravděpodobně jsou tam s jinými problém. Čemu se říká těžší průběh, to je záhada a nikde není možné zjistit skutečnou realitu. To proto, že se se všemi údaji stále dokola manipuluje. Což nahrává vaxerům i antivaxerům ve vytváření vlastních teorií, které se poté šíří internetem jako lavina. Ve skutečnosti vypnete li televizi, narazíte na připomínku covidu jen před testovacími centry, kde stojí lidé často doufající, že jsou pozitivní a jejich tělo už začalo vyrábět protilátky, které by je měly ochránit před dalším onemocněním v příštích letech.

Dále si nelze povšimnout úbytku lidí na ulicích a v obchodech, vystrašení zůstávají skryti doma právě u těch televizí a nasávají další části katastrofických scénářů. Pokud vyjdou ven, poznáte je dle neustále nasazených roušek, ostřížího pohledu hlídajícího ostatní, plní li nařízení a podle schopnosti Vás s klidem kolaboranta udat nebo napadnout, chováte li se přirozeně a snažíte se dýchat čerstvý vzduch třeba i v obchodu. Mimochodem, víte, že autentické video z Hlavního nádraží, kdy agresivní zaměstnanec najaté ochranky násilím vyvedl mladíka bez roušky ven, přičemž byl ještě arogantní a sprostý, bude mít soudní dohru? Železničáři totiž na mladého rebela podaly trestní oznámení kvůli porušenému zákazu natáčení v prostoru nádraží.. Místo trestu pro agresivního sluhu režimu tak má být souzen napadený klient Českých drah. Jde o další unikát z dílny současného diktátorského systému. Další zajímavostí jsou přesuny prezidenta mezi zámkem v Lánech a nemocnicí. Nikdo mu nemoc rozhodně nepřeje, nicméně kde přišel ke covidu, když je celou dobu tak hlídán, to je národu záhadou. Snad si cestou nestačil odskočit pro jihoafrickou mutaci zvanou omikron, to už by bylo fakt smutné. Ta je tak drsná, že je zatím ve známých případech bezpříznaková a má tendenci napadat očkované. To už je skutečně tak úsměvné, že bude třeba někoho nechat s touto variantou zemřít, aby dostala svou váhu. Tak které médium o tom přinese první zprávu?

Přiznejme si, že už je to únavné. Jenže máme nakoupeno tolik dávek, že je evidentní nekonečnost stávající situace. Australané počítají se 14ti dávkami na příštích 7 let pro každého jednotlivce. Ve Francii je to ještě horší, chtějí to dávat lidem měsíčně. U nás je tendence intervaly zkrátit u Johnsona na 2-3 měsíce, u mRNA na půl roku. Takže vážení očkovaní, čeká vás pěkný maraton a soutěž o to, kdo se vždy dožije další dávky. Nás ostatní boj o to se do této soutěže nezapojit. Obě skupiny budou pečlivě sledovat dopady očkování na lidské zdraví, na úmrtnost a další aspekty vycházející z vakcinace. Jde o největší experiment na lidech s podobným dopadem, jaký mělo použití jaderných bomb v Japonsku na konci 2.světové války. Otázkou tedy je už jen to, kolik obětí zůstane na které straně. Zatím se zdá, že očkovaní začínají prohrávat. Nakonec malý dotaz. Fauci a Gates jsou stále na svobodě?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč

Celkem za měsíc: 11 633,00 Kč
Vybráno 33.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 139 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
82 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)