migrants
13.1.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Další šílený návrh, jak nasunout africké vetřelce do Evropy, přichází z EU i OSN

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Dlouhodobě si stojím za tím, že EU byla založena ne pro dobro Evropanů, ale pro jejich likvidaci a nahrazení muslimskými vetřelci z Afriky a zemí Středního a Blízkého východu. A to, že mám v tomto směru pravdu, se stále častěji potvrzuje. O to víc mne šokuje, jak velkou podporu mají napříč EU strany, podporující setrvání ve 4. říši. U nás tyto partaje podporuje 90% lidí, jinde je to stejné nebo jen o málo lepší. Pak si nejspíš Evropané nahrazení africkými kobylkami zaslouží…

V rámci evropské komise považuji za „trio největších škůdkyň“ šéfku EK, dámu vyškolenou na srazech Bilderbergu, Ursulu von Lejno, dále největší ostudu naší země a zároveň vrchní cenzorku Jourovou a tuto trojici pak doplňuje Švédka Johanssonová, dlouhodobě prosazující neomezené přijímání invazistů do Evropy.

K těmto škůdkyním nyní můžeme směle přiřadit dalšího podporovatele nekonečné muslimské invaze, působícího taktéž v Evropské komisi. I ten přišel na způsob, jak dostat do Evropy co nejvíce muslimských vetřelců (zejména z Afriky). A v tomto duchu již na základě poptávky Bruselu připravuje plán.

Bývalý italský ministr hospodářství navrhuje otevřít pracovní agentury v afrických zemích, aby řídily invazní toky a poskytly stabilitu evropskému důchodovému systému. Tento návrh podpořila Evropská komise. Tedy EK nám chce nakukat, že afričtí invazisté jezdí do Evropy za prací. Této pohádce stále ještě někdo věří??

Nyní na podrobnostech tohoto plánu pracuje právě bývalý italský ministr hospodářství a ekonom Domenico Siniscalco, místopředseda Morgan Stanley a předseda vědeckého výboru Nadace Mattei.

Iniciativa ekonoma vychází z rozhovorů, které vedl na posledním zasedání Mezinárodního měnového fondu. Zejména konfrontace s egyptským ministrem financí odhalila, že během příštích pěti let vstoupí na trh práce v zemi 5 milionů mladých lidí. Rozšířením analýzy na celý africký kontinent a desetiletým obdobím do roku 2030 společnost Siniscalco spolu se skupinou výzkumných pracovníků vypočítala, že na trh práce bude realizováno 440 milionů nových vstupů, z nichž pouze třetina najde příležitosti ve své zemi původu.

Stručně řečeno, tito zločinci, převlečení za ekonomy, chtějí do Evropy přesunout několik set milionů afrických vetřelců během deseti let. A tím chtějí de facto splnit plány Agendy 2030.

Místo toho, aby dávali práci mladým Evropanům (v Itálii a Španělsku je obrovská nezaměstnanost mladých, což se ve stávající situaci ještě zhorší), budou dovážet stamiliony muslimských vetřelců z Afriky. Skutečně ještě někdo věří tomu, že by se dotyční stali platnou posilou ekonomik evropských zemí?? Tomu snad nevěří ani EK, která tak zřejmě jen plní své zadání: přestěhovat Afriku do Evropy a zároveň tím zlikvidovat původní Evropany.

Tito takzvaní experti musí být vymazáni z povrchu zemského, neboť konají na pokyn nadnárodních společností, které chtějí zničit evropské národy. Budoucnost Evropy pod kuratelou globalistů není budoucností Evropanů.

A to není vše. Podle britských médií se nelegální invazisté v posledních letech dostali do pozice, kdy opustili centrum v Tripolisu, které je financováno EU. Dokonce jim zaplatili, aby odešli, a použili tyto peníze na cestu lodí do Itálie. Stručně řečeno, OSN platí ilegálům a platí tak i pašerákům. V praxi OSN platí pašerákům z peněz Evropanů, aby do Itálie (a potažmo i dál do Evropy) přivedli nelegální muslimské vetřelce.

Somálský ilegál, který mluvil s Guardianem řekl, že byl součástí skupiny více než 50 nelegálních vetřelců, kteří opustili Libyi v listopadu a prosinci a byli zachráněni lodí Ocean Viking, patřící neziskovce Méditerranée. Teď jsou prozatím tito Somálci v Itálii.

Skupina Somálců byla převezena do centra UNHCR v Tripolisu poté, co poškodili veřejné detenční středisko Tajoura před šesti měsíci.

Po několika měsících je úředníci UNHCR (patřící pod OSN) přiměli k odchodu do Evropy.

Skupina patří mezi vetřelce, kteří podle UNHCR souhlasili s opuštěním centra výměnou za „balíček městské pomoci“, který má „podpořit uprchlíky a migranty žijící v městských oblastech Libye“. The Guardian vyslechl více než tucet těchto přistěhovalců, kteří vzali tento balíček.

Používají ho, aby zaplatili pašerákům, kteří je poté odvezou do Itálie.

Jak vidíte, tak EU i OSN nadále pilně pracují na přemístění stamilionů vetřelců z Afriky do Evropy. A to vše za nezájmu Evropanů, jejichž pozornost je odváděna jinam.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč, Gabriela Kolomazníková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 000,00 Kč
Vybráno 42.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 002 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)