32f917c9-9a81-4b53-98c8-72dd9668446a-auburn_hills
3.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Další rasová konfrontace. Běloška vytáhla na agresivní černošky v Detroitu zbraň

Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Konfrontace mezi černými a bílými jsou v USA stále intenzivnější. K nejnovější události došlo na severu USA v Michiganu, kde byla bílá žena donucena vytáhnout zbraň na agresivní černochy.

Zkrácené video, které natáčí jedna z černošek, ukazuje bílou ženu, jak u svého auta stojí s namířenou zbraní proti černým, a mezi oběma stranami dochází k urážkám. Video ukazuje pozdější část konfrontace a není z něj jasné, co ji předcházelo, aby bílá žena vypadala jako agresor.

Na internetu je naštěstí celé video, a to ukazuje celý příběh trochu v jiném světle. A příběh je tak moc povědomý i z některých našich českých končin.

Vidíme, jak poměrně defenzivní bílá žena čelí tirádě řevu dvou černošek, které ji obviňují, že do jedné z nich vrazila. Ta tvrdí, že nikoliv. Po chvíli černošky upozorní, že ji brání v cestě k jejímu autu. Ty tvrdí, že ne, ale dál ji stojí v cestě. Bílá žena si celou dobu drží něco u pasu, a my už víme, že je to zbraň. Z auta, které ženě patří, vyleze muž, zřejmě manžel, a otevře ji dveře, aby mohla nastoupit. Černošky směrem na bílou ženu, která se celou dobu chová velice klidně a pokojně, vysílají urážky, že je ignorant. Ve chvíli, kdy za sebou žena zavře dveře starší z černošek prohlásí “Im gonna beat your white ass”. Což se dá přeložit jako “nakopu ti tvojí bílou prdel”.

Černošky ovlivněné událostmi minulých dní, kdy se jim každý bílý levičák za něco omlouvá a policisté před nimi klečí, po muži chtějí, aby něco udělal. Ten se jen nevěřícně zeptá: “Kdo si sakra myslíte, že jste?” A dodává, že jim jeho žena nic neudělala. Černošky zase řvou, že udělala, načež muž odchází a oba si od černošek vyslechnou, že jsou hloupí a že jsou rasisté. Klasika.

Žena v autě toho má dost a černoškám říká, že prostě nemůžou chodit kolem a nazývat bílé lidi rasisty. A přátelsky dodává, že jí na nich záleží a že jí je líto, že se jim stal incident, který je nutí se takto cítit. A že nejsou rasisté. Ale černoška stále řve a hádka nemá konce. Nemá rozumného konce. Bílí tedy chtějí odjet a mít klid. Auto couvá, ale jedna z černošek před něj skočí a navíc bouchne rukou do zadního okna. Připomeňme si její tvrzení jen chvíli před tím – “Im gonna beat your white ass”.

V tu chvíli se možná bílá liberálka mění v bílou lvici a tasí dosud skrytou zbraň. Jasně a nesmlouvavě oběma černoškám říká, ať vypadnou, a míří na ně zbraní. Z celého dosavadního dějství je jasné, že protože neplatila ani vlídná slova ani snaha odjet, bílí musejí použít hrozbu síly.

Po asi minutě se situace uklidní, černošky volají policii (ano, tu policii, co je prý vraždí) a opisují si poznávací značku auta.

V tuto chvíli zatím nebyla bílá žena obviněna, ale už nyní dochází k tlakům, aby byla. A je možné, že vzhledem k současné situaci v Americe obviněna bude.

Bílí lidé v USA, a nejen tam, potřebují naši maximální solidaritu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč

Celkem za měsíc: 11 633,00 Kč
Vybráno 33.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 6 273 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
50 komentářů
  1. texas
  2. texas

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)