32f917c9-9a81-4b53-98c8-72dd9668446a-auburn_hills
3.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Další rasová konfrontace. Běloška vytáhla na agresivní černošky v Detroitu zbraň

Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Konfrontace mezi černými a bílými jsou v USA stále intenzivnější. K nejnovější události došlo na severu USA v Michiganu, kde byla bílá žena donucena vytáhnout zbraň na agresivní černochy.

Zkrácené video, které natáčí jedna z černošek, ukazuje bílou ženu, jak u svého auta stojí s namířenou zbraní proti černým, a mezi oběma stranami dochází k urážkám. Video ukazuje pozdější část konfrontace a není z něj jasné, co ji předcházelo, aby bílá žena vypadala jako agresor.

Na internetu je naštěstí celé video, a to ukazuje celý příběh trochu v jiném světle. A příběh je tak moc povědomý i z některých našich českých končin.

Vidíme, jak poměrně defenzivní bílá žena čelí tirádě řevu dvou černošek, které ji obviňují, že do jedné z nich vrazila. Ta tvrdí, že nikoliv. Po chvíli černošky upozorní, že ji brání v cestě k jejímu autu. Ty tvrdí, že ne, ale dál ji stojí v cestě. Bílá žena si celou dobu drží něco u pasu, a my už víme, že je to zbraň. Z auta, které ženě patří, vyleze muž, zřejmě manžel, a otevře ji dveře, aby mohla nastoupit. Černošky směrem na bílou ženu, která se celou dobu chová velice klidně a pokojně, vysílají urážky, že je ignorant. Ve chvíli, kdy za sebou žena zavře dveře starší z černošek prohlásí “Im gonna beat your white ass”. Což se dá přeložit jako “nakopu ti tvojí bílou prdel”.

Černošky ovlivněné událostmi minulých dní, kdy se jim každý bílý levičák za něco omlouvá a policisté před nimi klečí, po muži chtějí, aby něco udělal. Ten se jen nevěřícně zeptá: “Kdo si sakra myslíte, že jste?” A dodává, že jim jeho žena nic neudělala. Černošky zase řvou, že udělala, načež muž odchází a oba si od černošek vyslechnou, že jsou hloupí a že jsou rasisté. Klasika.

Žena v autě toho má dost a černoškám říká, že prostě nemůžou chodit kolem a nazývat bílé lidi rasisty. A přátelsky dodává, že jí na nich záleží a že jí je líto, že se jim stal incident, který je nutí se takto cítit. A že nejsou rasisté. Ale černoška stále řve a hádka nemá konce. Nemá rozumného konce. Bílí tedy chtějí odjet a mít klid. Auto couvá, ale jedna z černošek před něj skočí a navíc bouchne rukou do zadního okna. Připomeňme si její tvrzení jen chvíli před tím – “Im gonna beat your white ass”.

V tu chvíli se možná bílá liberálka mění v bílou lvici a tasí dosud skrytou zbraň. Jasně a nesmlouvavě oběma černoškám říká, ať vypadnou, a míří na ně zbraní. Z celého dosavadního dějství je jasné, že protože neplatila ani vlídná slova ani snaha odjet, bílí musejí použít hrozbu síly.

Po asi minutě se situace uklidní, černošky volají policii (ano, tu policii, co je prý vraždí) a opisují si poznávací značku auta.

V tuto chvíli zatím nebyla bílá žena obviněna, ale už nyní dochází k tlakům, aby byla. A je možné, že vzhledem k současné situaci v Americe obviněna bude.

Bílí lidé v USA, a nejen tam, potřebují naši maximální solidaritu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 911,00 Kč
Vybráno 48.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 6 070 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
politicon.cz
48 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.