ROUSKA
20.11.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Další důvody pro testování na koronavirus a i pro ty roušky

Sdílejte článek:

JANE K.

Že PCR test na koronu je další fraška a podvod, jeden z mnoha, by měl dnes už každý vědět. Tam kde se testuje, tam je korona; tam kde se netestuje, korona není. To proto, že co PCR test hledá je RNA materiál. A pochopitelně, taky ho najde, protože každý z nás ho máme, je to součást našeho biologického systému. Ale i v tom je test pochybný, že sice hledaný materiál najde, ale nerozpozná ho. Vzorek musí být namnožen aspoň 35x aby byl pro tento test rozeznatelný. Vyšší namnožení je nespolehlivé a přesto, hodně laboratoří namnožuje test 45x. Snížení na 35 cyklů docílí snížení „positivních“ výsledků na polovinu a snížení na 30 cyklů dokáže snížit tento počet na třetinu. Tolik o důvěryhodnosti testu, který způsobil celosvětovou karanténu, zničil průmyslovou, zemědělskou a obchodní bázi mnoha států a ohrozil zdraví a budoucnost celé lidské populace.

Dokonce i Dr. Fauci konečně přiznává, že PCR test není bezproblémový a že jakmile projde 35 cykly, jeho výsledky nejsou spolehlivé. A zatím FDA instrukce přímo určují: 40 cyklů! Takže Fauci říká nejvíc 35 cyklů a FDA říká 40 cyklů – to je normální podvod. A všechny ty karantény, roušky, nucená izolace v záchytných táborech a podobné nesmysly byly založeny na bázi takového testu? Tak to je s lidským úsudkem něco hodně v nepořádku.

Další problém je v tom, že test nedokáže vyhodnotit, jestli je zkoumaný virus aktivní, nebo neaktivní. Jinými slovy, je-li živý, nebo mrtvý, neboli – nedokáže zjistit skutečnou infekci!

A když k těmto výsledkům přidáte ještě lidský omyl a výraznou snahu o zkreslování situace, tak se může přihodit, jako se to stalo v Severní Karolině v Americe, že 6,700 lidí obdrželo zprávu, že mají koronu a přitom to nebyla pravda. Prostě a jednoduše, firma, která je testovala měla chybu v počítačovém programu a ten jim všem rozeslal e-mail se špatným textem!

Musíme si uvědomit ten obrovský dosah takových „drobných“ omylů. Nevhodný a nespolehlivý PCR test byl použit jako důvod pro celosvětovou karanténu, roušky, zavírání menších obchodů a celou hromadu dalších nesmyslů. Nejen že takový test je kolosální plýtvání penězi, protože to samo o sobě není není levná záležitost, ale ty ztráty, které byly tím způsobeny daleko předčí jakýkoliv kladný vliv, kdyby by tam kdy byl. A ještě ke všemu to vytváří celkovou paniku, kdy ti z nás, co nevědí o co doopravdy jde, podlehnou o to snadněji vlivu zkreslených výsledků testů, rozkřikovaných do světa neúnavnými medii.

Přitom není čeho se bát. Úmrtnost na Covid je méně než 1% a nejvíce ohroženi jsou ti, kteří nosí roušky a pak ti, kteří se nechávají pravidelně očkovat proti chřipce, protože korona už je v tom očkování. Švédsko nemělo ani roušky, ani karanténu a nejsou na tom o nic hůř než zbytek světa, pouze jejich obchodní a průmyslová báze nebyla těmito nesmysly zničena, jako u nás.

PCR test je tím pádem nepoužitelný

Když se nepoužitelnost PCR testu příliš rozkřikla do světa, na což jeho vynálezce upozorňoval hned ze začátku, ale nikdo na něho nedal, přičinliví, ale ne příliš praktičtí vědci zkoušeli přijít s jiným způsobem testování. Nový druh testu, který vyzkoušela Johns Hopkins škola veřejného zdraví, prý spolehlivě rozpozná s naprostou přesností skrze sliny, jestli má člověk dost protilátek proti koroně. Jenže tady jsou hned dva problémy: (1) předně, je to zjevný DNA test (viz vysvětlení později); (2) protilátky nejsou ty, které ochrání člověka proti nemoci. Protilátky dnes jsou, zítra být nemusí. Důležité jsou T-paměťové buňky a jejich zkušenost s patřičnou nemocí.

Jako další, prestižní americká universita MIT (Massachusetts Institute of Technology) vyvinula způsob testování pomocí kašle. Jejich program je možno přidat do mobilu a údajně rozpozná koronavirus pacienta když na mikrofon zakašle. Nikde ale neříkají co s chudáky kuřáky, tuberáky a jinými plicními pacienty. Mnozí z nich kašlou ještě lépe než ti s koronou. A při obyčejné chřipce se taky kašle. Co pak s tím?

Je možné, že postupně budou používat i jiné zvuky, které člověk dokáže vydávat na rozpoznání neexistujícího COVIDu. No, necháme se překvapit; už tady ta snaha byla, ale bylo to zesměšněno.

Jiný záměr za testováním na koronavirus

Světem koluje názor, že testování na koronavirus má ještě jiný záměr než vyhodnotit infekci a vyvolat paniku mezi lidmi. Nejen že se povídá, že virus je obsažen v testu samotném, takže testovaní jsou současně infikováni. Další názor je, že komunistická Čína zkouší zmapovat genom všech lidí na této planetě. Proto, ve spolupráci s Dr. Fauci vytvořili lež o nějakém viru a dnes ho „testují.“ Z výsledků testů pak vyhodnotí genetické informace jednotlivých rasových skupin a podskupin, aby na tyto mohli vyvinout specifický způsob jejich vyhubení.

Jiní mají za to, že budou neustále strašit lidi, až celí vylekaní se nechají jak testovat, tak i očkovat a toto budou opakovat stále dokola, až docílí změnu našeho DNA a my přestaneme být lidmi – pokud ovšem dříve na tyto zásahy nezemřeme.

Další názor je, že testování hledá tak zvaný „boží genus,“ což je gen, který je ovlivněn dědičností a tvoří naši spiritualitu. Jeho odstraněním lidé přestanou chápat Boha, přestanou chápat spirituální, nebo mystické záležitosti. Ptala bych se – proč asi jim na tom tak moc záleží?

Joseph P. Farrell, autor, fyzik, mystik a myslitel říká, že jisté očkování, říká se mu FunVax, bylo vyvinuto k tomu účelu, aby zabránilo myšlenkám, nápadům a náboženskému cítění a také aby odstranilo morální a etické zásady u lidí. Údajně mělo toto očkování udělat konec terorismu a učinit Střední Východ mírumilovným.

Takže se zdá, že naši manipulátoři nám tímto zkoušejí vzít tu jedinou oporu, (na kterou si každý z nás vzpomene až je v opravdové tísni, dříve ne), co na tomto světě máme. Potřebují nás všecky dostrašené, bezradné, bojácné a tím pádem dobře ovladatelné. Jak řekl Ježíš Kristus, „království boží je uvnitř vás,“ to není nic politického, to je spirituální záležitost. A to je, co tihle šílenci zkoušejí v nás zničit. Jestli to pak jde (v případě potřeby) obnovit – kdoví! Spíš ne než ano.

Takže boj mezi běžnými lidmi a ilumináty-manipulátory není fyzický, ani politický; je to boj spirituální. Spiritualita je ve všem, co se dnes děje vrcholně důležitá a právě proto je lidstvo hromadně od spirituálního cítění a chápání odváděno, aby toto nerozpoznalo. Spiritualita je dnes zlehčována, je považována za staromódní, jen aby bylo lidstvo odvráceno od pátrání tímto směrem, aby se náhodou něčeho nedopátralo.

Proč Nefilimové?

Proč na příklad zkouší americké Státní oddělení najít hrobky Nefilimů? Nefilimové byli padlí andělé, svrženi s nebe, kteří se spojili s lidskou populací tehdejší doby a splodili potomky. Dnes je nerozpoznáme, až na to, že to jsou nevypočitatelní a zlí tvorové, asi psychopati. A protože vzhledem vypadají stejně jako my, je zde snaha na nejvyšších místech podle jejich pohřbených zbytků získat DNA a porovnáním se DNA lidské populace tyto tvory vyhodnotit.

Američané vyhnali německé a francouzské archeology z Iráku a přivezli tam svoje vlastní. Proč? Co tím zkoušejí docílit? Bojí se, že by Němci a Francouzi přišli na něco, na co by přijít neměli? Proč vůbec potřebovali převzít Irák a učinili tak na bázi směšné teorie, že „Saddam Hussein není dost hodný ke svými lidem a že tam vyhazují miminka z inkubátorů a válejí je po zemi!“ Ne, ten skutečný důvod byl naprosto jiný; byl to důvod spirituální. Nakonec – v Iráku stál kdysi Babylon a jeho zbytky tam stále ještě jsou. Nedávno byla znovu postavena jistá babylonská budova – úplně nová replika té staré – proč? Proč má Evropská unie jednu z budov postavenu ve stylu Babylonské věže (viz obrázek níže)?

A podobně je to i s rouškami, jejich spirituální význam nemůže být zatajen. Podle J.P. Farrella, roušky jsou spirituální popření toho, co doopravdy jsme. Nošením roušek se snižujeme na poslušné vazaly, dáváme najevo svoji podřízenost a ve skutečnosti ani nevíme komu, nebo čemu. Prostě se ponižujeme pro všecky, kdo o to stojí. Jsme ochotni poslouchat kohokoliv; nebudeme reptat, nebudeme odmlouvat a protiřečit, nebudeme ani mluvit. Dobrovolně se vzdáváme statusu volných a svobodných tvorů a přecházíme do podřízeného vztahu.

Vždycky, když vidím politiky, nebo reportéry hlásat něco do světa s rouškou přes obličej, tak si v duchu říkám: „jak moc hloupí můžeme být …? Vždyť tito lidé věří svým vlastním lžím!“

Dnes už dobře víme, anebo bychom to vědět měli, že roušky zadržují naše vlastní viry, bakterie a jiné nežádoucí látky, kterých se náš imunitní systém zkouší vydechováním zbavit. Roušky nás nutí tento odpad znovu a znovu vdechovat – recyklovat. Tyto nežádoucí látky se pak dostanou až do mozku, kde spolu s nedostatkem kyslíku (kvůli rouškám) způsobují odumírání buněk. Lidé pak mají demens a diví se z čeho. Dostanou se do plic, kde způsobují plicní nemoci, jako je zápal plic a jiné. Dostanou se i do očí, protože žádná maska není dost těsná a to nás teprve čeká, dovědět se co způsobují tam.

U dětí je nošení masek přímo zločin. Děti potřebují dýchat čistý vzduch a ne odpad a škodlivé splodiny. Nemluvě o tom, že děti koronu nedostanou, tak proč je před ní chránit. Vím, někdo by namítl, že byly případy, kdy děti dostaly koronu, na což bych odpověděla – kdoví co jim skutečně bylo. Jako nedávno, 8-letý chlapec zemřel na koronu. Jenže on se chudák zároveň utopil ve vaně a ještě ke všemu měl vážnou dědičnou nemoc a byl invalidní!

Další problém s rouškami je, že žádné z nich nejsou určeny na dlouhodobé nošení. Ne, ani ty chirurgické roušky ne. Nemocniční personál nosí roušky pouze na operačním sále a tyto odkládá při odchodu z místnosti. Navíc je každý operační sál vybaven přídavným přívodem kyslíku, aby byla vyrovnána ztrátu kyslíku, zaviněnou rouškou.

Běžné roušky jsou rovněž pouze na krátkodobé použití a žádný výrobce nečítá s tím, že by je někdo měl na obličeji celý den. Roušky jsou totiž konzervovány jedovatými látkami! Obsahují kysličník etylenu, což je dobře známý rakovinotvorný prostředek. Jsou napuštěny fluoro-karbonem PTFE, což je opět karcinogen. Takže jestli opravdu chcete tu rakovinu dostat, pak noste roušky! Sice vás neochrání od korony, ani od žádné jiné nemoci, ale rakovinu vám zaručí.

Mnohé vědecké studie dokázaly, že roušky jsou nebezpečné. Škodí mozku a celému lidskému organismu. Někdo si dal tu práci, že nashromáždil skoro třicet těchto studií ZDE.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 340 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,32 out of 5)
Loading...
55 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)