eu_muslim
3.7.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Další důkaz, že islamizace je řízená poroba svobodných lidí

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Zrovna čtu jak se Jihokorejci bouří proti importovaným muslimským uprdlíkům, cpou je do celé Evropy, ať už z Afriky nebo z Blízkého východu, jen když muslimové. Už není válka ani v Sýrii, i když se občas křečovitě snaží vzbudit dojem že se tam stále bombarduje, že Asad používá, kdovíproč, chemické zbraně proti nevinným dětem, které po výbuchu těchto zbraní cítí pach a hrozitánsky kašlou, a pak je machři z Lékařů bez hranic hrdinně vyléčí, jako britští doktoři Skripala s dcerou po půl šálku novičoku.

 

Jenže to nejsou uprchlíci před válkou, jak také když už není a leckde, odkud jsou, nikdy nebyla, vymachrovaní chlapci, nad nimiž se máme ustrnout když je “pravicový populista” Salvini nechce nechat vylodit v Itálii, a dojímavé fotočky dětí nejsou k mání, tak i španělský El País uveřejní černého svalovce jak si čte na lodi korán, a k tomu slzavě napíše že se chlapec modlí aby ho nevrátili do Libye, přičemž je ze Somálska. Chudý není, takový v Somálsku nemá na lístek na autobus, natož na pašeráky, leda že by to někdo za ně platil.

Ale co mě zaráží je že je chtějí nasáčkovat NAPROSTO VŠUDE KAM TO JEN PŮJDE. Oni už je cpou i do Koreje, zatím jen Jižní, Japonci se cukají, Čína nechce slyšet, tak uvidíme kam ještě to budou chtít našroubovat.

S muslimy se nějak roztrhl pytel. A NĚKDO chce mít islámský kanonfutr rozlezlý lautr všude. Theresa May je v mešitě pečená vařená, Merkel se málokdy na lidi usmívá, leda že by byli té pravé a správně víry. Macron okolo těch bab vrtí ocáskem.

Němce to začíná štvát, ale nikdo není s to odstranit jednu babu. Možná je to tím že všichni EU lídři jsou bezdětní konvertité, jinak nechápu že to cpou už i do Asie. V EU vím že je to také korupce, vydělávají na tom nejen neziskovky, ale jaký prospěch mají z toho že to nacpou třeba Korejcům?

Asi pro slávu Allahovu …

 

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 19 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.