evropaislamis
9.11.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Další důkaz pozvolné islamizace

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Ve Francii se ruší vánoční trhy na Champs Élysées, tentokrát výmluva je na nekvalitní zboží. Také už neprodávají vánoční dorty, jsou to slavnostní dorty, jsou to sice velmi pomalé změny, zato stálé. Betonové zátarasy na vánočních trzích a okolo vánočních stromů na náměstí v Berlíně, ale i jinde. I v Česku se chtějí přizpůsobit těmto novým trendům.

Teroristické útoky nejsou tím nebezpečím jak se zdálo, je jich málo a muslimové jsou troškaři, nemusí se moc činit, pokud zabití jen jednoho nevěřícího psa, ráj věčné soulože je nemine. A to že se islamizace dopouštějí muslimové – tomu už dnes věří jen velký prosťáček. Na to muslimové nemají, a dlouho mít nebudou. Ani to nejsou oni co pouštějí hordy migrantů z Afriky a Blízkého východu do EU, to není a ještě nemůže být jejich práce, a není to ani strach z nějaké muslimské odvety pokud by jim zatli tipec, nebo dokonce začali vracet ilegály, jsou to žabaři, kam se hrabou na takového Breivika a jiné, takže strach to není.

Jen bych chtěl vědět co se honí v hlavách evropských pohlavárů. Myslí si že noví Evropané budou poslušnější? Že je budou moct vykořisťovat? Jak, když většinu nových příchozích ani nenapadne jít za prací, jdou jen za dávkama. A kdo na ně bude stále více vydělávat? A že jsou poslušní? A co to násilí v jejich domovinách? To nejsou žádné poslušné, pracovité a téměř neproblematické evropské vovce. Tak proč chtějí vyměnit lid?

Proč chtějí zrovna ten islám místo křesťanství, které už je zkrocené, hlava katolické církve je islamofil, muslimové zakládají své vlastní strany, mají své vlastní politiky, a i celkem nechytrému musí docházet že časem evropské elity budou muslimští migranti nebo jejich potomci. Že nebudou hodní na bývalé evropské elity, ani na feministky, ani na LGBT a jejich vítačství jim bude prd platné.

Kdo ví ať odpoví, já nenacházím v jednání EU elit žádnou logiku, a že by všichni byli sebevrazi? Možná, většina nemá děti a tak to může být i podvědomá pomsta těm co je mají, ale ne všichni jsou bezdětní. Stále tápu a nechápu.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
47 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.