VIRROUSKA
17.9.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Další dopis z naší česko – kocourkovské kotliny ohledně koronavirových zmatků a nesmyslnosti a nelogického jednání naší vrchnosti

Sdílejte článek:

PATRIK POPP

Z prvního testu na koronavir jsem psal o pokračující absurdnosti front na test, kde si lidé v dlouhé frontě a natlačeni na sebe hbitě vyměňovali odrůdy koronaviru a ti bezpříznakoví se zásobili viry od těch co měli pořádné příznaky, ba i horečku.

Protože jsem při této výměně virů nebyl úspěšný a výsledek byl negativní a já stále ještě zcela bez příznaků, byl jsem nahnán do nového pokusu o nakažení ve frontě na test a to 14 dní po 4 vteřinovém setkání s nakaženým člověkem. Když jsem upozorňoval na nesmyslnost takového testu ( jsou li slova o maximální inkubační době 14 dnů pravdivá), tak mi bylo řečeno, že je to prostě moje povinnost tam jít ať už chci nebo né a ať  je to nesmyslé  nebo né. 
 .
Nyní jsem absolvoval druhý test a byl jsem tam půl hodiny před otevřením, kdy už se utvořila asi 150m dlouhá fronta lidí, ale k mému překvapení již měli 2m rozestupy mezi sebou.
 .
Pokud se cítíte těmito slovy ochuzeni o šťavnatý popis nesmyslnosti byrokratické moci v souvislosti s koronavirem, tak nezoufejte, ještě jsem vám nepopsal, co zažili lidé za mnou ve frontě.
 .
Stála tam totiž manželka muže který měl velmi silné příznaky koronavirové infekce již 5 dní a na rozdíl ode mne mu odmítali nechat udělat testy na koronavir. Měl velmi silné bolesti hlavy a vysoké horečky a u obvodního lékaře mu udělali jen testy krve na bakteriální infekci. Když  přišla zpráva, že testy krve na bakterie jsou negativní, tak mu lékař řekl, že může jít do práce, jenže on byl na tom tak špatně, že prostě nemohl. Poslali ho tedy do příbramské nemocnice na CT vyšetření, ale nic nenašli. Jeho žádost o test na koronavir mu lékaři stále odmítali a rozhodli se se, že mu udělají lumbální punkci.To už ale jeho manželka nevydržela, protože jí bylo jasné, že to je vyšetření, které nejen že je bolestivé, ale může mít i negativní následky (moje žena po něm měla dlouho strašné migrény)  lumbální punkci včas zarazila a ten test na koronavirus si doslova a do písmene vyřvala! Zdůrazňovala, že je nemohla přesvědčit normální logickou klidnou argumentací, ale opravdu si ho musela vyřvat.
 .
Já chápu, že není lehké odhadnout zda jsou příznaky způsobené  koronavirem, nebo třeba boreliozou – která může mít hrozné následky, ale nechápu proč odmítali udělat test na koronavir, který není tak náročný, když ten muž měl příznaky koronavirové infekce a sám o to žádal,  mezitím co mně který jsem neměl vůbec žádné příznaky cpali dokonce i druhý test 14 dní po několika vteřinovém setkání s nakaženým, a vědomím, že ten první byl negativní, jako naprostou povinnost které se nelze vyhnout a prostě tam musím jít ať se mi to zdá nesmyslné nebo né.
 .
Proto jsem v dřívějším článku zmiňoval téměř Orwellovská proroctví z posledních stránek bible, kde nás Ježíš varuje, že před jeho návratem na zem musí povstat celosvětový diktátor šelma-antikrist, který bude dělat co se mu zlíbí a bude i nutit lidi brát znamení (nebo mikročipy?) na pravou ruku nebo na čelo, bez kterých nepůjde ani kupovat ani prodávat. Tak jako je možnost dohledat a kontrolovat lidi s takovými mikročipy (které se již v USA a Švédsku testují) , je i dohledávání osob s mobilními telefonními aplikacemi a kontrolování s kým se kdy setkali kvůli koronavirové pandemii, takový zásah do osobní svobody, že je s podivem, jak to lidé pasivně berou.
 .
Manželka tohoto muže se podivovala, jak ho mohli nechat chodit 5 dní s koronavirovýou nákazou a silnými příznaky a roznášet viry (protože byl nakažen) i v nemocnici, a také se divila, proč sestra co dělala CT se sama nechránila rouškou. Dále říkala, že se manžel nakazil od kolegy který se nejspíše nakazil v  klubu a že by tyto kluby, kde je hlava na hlavě měli již dávno zavřít.
 .
Souhlasím s ní, že firmy, které vyrábí výrobky a průmysl, by měli běžet a fungovat jak dlouho to jen jde, ale kluby, bary  a herny , co nic užitečného neprodukují, by neměli rozšiřovat nákazu.
 .
Nejšílenější prožitek zmatků v koronavirové byrokracii nám ale vyprávěla žena co stála za ní.
 .
Bratranec její kolegině byl totiž vyzván hygienou, aby se dostavil na tyto koronavirové testy. On na to ale zapomněl, nešel na žádný test a vzpomněl si na něj, až když mu poslali SMS zprávu, že je pozitivní – tedy nakažen koronavirem i když na žádném testu nebyl!!!
 .
Až při odchodu mi došlo, že tohle je tak šílená nehoráznost, která zpochybňuje pravdivost všeho toho testování, že jsem možná měl požádat tu paní o kontakt, pro případ, že by někdo kompetentní, nebo snad i politik, který není lhostejný k byrokratickým a mocenským přešlapům chtěl tuto nehoráznost řešit.
 .
Pokud by jste vy kdo jste toto zažil, nebo znáte toho pána četli tento článek, tak napište těm kdo článek zveřejnili kontakt na sebe, pro případ, že by se našel někdo kdo má autoritu to řešit a není lhostejný.
 .
Z komentářů na můj první článek je vidět, že se najdou prosťáčci, kteří ještě nepochopili, že pokud se nakažený člověk pohyboval u vás v práci, tak vám může být přikázáno jít na testy, i když nemáte příznaky a když velký bratr hygiena rozhodne, že i když byl první test negativní, tak musíte jít na druhý. Je pravda, že případné postihy neuposlechnutí neznám, vím jen o velkých pokutách z ciziny.
 .
Že se najdou naivní prosťáčci, kteří budou tvrdit, že se něco takového prostě nemůže stát, a blábolit něco o konspiračních teoriích, je mi celkem jedno, protože tak jako se najdou hloupí lidé, kteří věří nesmyslům o chemtrails, tak se najdou i hlupáci, kteří ignorují naprosto šílená soudní rozhodnutí ( ve stylu 17leté !! dívky které soudce přikázal, že se musí stýkat s otcem který jí týral a svazoval do kozelce a kterého se bála) i jiná absurdní soudní i politická rozhodnutí která jsou tak absudrně kocourkovsky nesmyslná, že jen  hodně nedostatečná mentální vybavenost nebo hodně velká korupce, nebo hodně velká lhostejnost k spravedlnosti by taková rozhodnutí mohla vysvětlit. Co si myslí tito prosťáčci, kteří ignorují všechno zlo a nesmyslnost nejen v naší zemi ale i v jiných zemích, které se tam děje i našim občanům je mi celkem jedno, ale protože se i v Čechách najdou odhodlaní politici, kteří se například angažovali v únosech českých a slovenských dětí norským úřadem barnevernet, i nespravedlivým odsouzením českého řidiče Sagana kterého francouzští  nespravedliví pokrytečtí soudci měli tu drzost odsoudit na 2 roky do vězení, tak může být dobré aby takový politik měl kontakt na toho muže co dostal zprávu, že je pozitivní a přitom na testu vůbec nebyl.
 .
Kdo neznáte případ pana Sagana, tak ten byl odsouzen  za to že  neschopní a lhostejní francoužští celníci a policajti nechali migranty násilím rozlomit zámek na jeho náklaďáku a nalézt mu dovnitř. Ti samí odporní pokrytci nechávali celé měsíce, ba roky  agresivní migranty aby v Calais házeli kameny, trámy a tyče na projíždějící kamiony a lezli jim na vozy a ani jednou nebylo vidět, že by tyto hordy pozatýkali a odsoudili za tuto agresi a násilnosti. Kdyby to samé dělali Francouzi, tak by je hned zmlátili, zatkli a odsoudili. jenže Mult- kulti pokrytectví se stalo v Evropě již takovým uctívaným náboženstvím, že spravedlnost už jde před touto falší  stranou a nám Čechům pak měli tu drzost vytýkat, že tyto agresivní hordy které jsme viděli útočit v záběrech v Calais nechceme v rámci kvót správně multikulti nadšeně přijímat a akceptujeme jen ty utečence  kdo se slušně chovají a tak pana Sagana pokrytecky odsoudili aby zakryli to faktum, že agresivnímu pronikání migrantů do Anglie nikdo ve skutečnosti ve Francii účinně nebránil.
 .
Krádeže českých dětí které Norové páchali nejen nám ale hlavně bezdůvodně unášeli i jiné děti cizinců a těch co si dovolili stěžovat na šikanu nebo jiné nespravedlnosti ( viz tu drzost s jakou tito citově degenerovaní norští únosci vyhrožovali paní Michalákové  že když jejich  zvěrstva zveřejní, tak potom půjdou její děti k adopci –  což také později bezcitně provedli). Proto se na norských blozích dočtete v jakém strachu žijí mnohé matky v Norsku aby se této jejich esesácké vrchnosti neznelíbili a oni neukradli dítě i jim. Proto jsem hrdý na našeho pana prezidenta Zemana, že otevřeně a veřejně přirovnal tyto Nory k esesákům. Já jsem osobně mluvil s norským psychologem který pro norský barnevernet pracoval a nesmyslnost těchto  bezdůvodných únosů dětí ostře kritizoval a odhaloval a potvrzoval, jak šílené, absurdní a nesmyslné důvody proč byly děti ukradeny rodičům  Norové udávají a že je to vše pravda. Proto jsem se divil, že se v Čechách našli hlupáci (myslím i nějaká herečka) kteří nějak naivně tvrdili, že Norsko je přece tak vyspělý stát, že tyto zvěrstva páchané Nory musí určitě být pomluvy.
.
Že by tyto naivní hlavičky měli i nějaké další informace o zvěrstvech které Norové páchali na původním sámském obyvytelstvu a na dětech které se narodili norským matkám ale měli německého otce, nebo o náboženském pronásledování a věznění, si vůbec nedělám iluze.  Proto si nesmírně vážím i těch politiků jako je pan Zdechovský a pan prezident Zeman, kteří projevili tu lidskost a horlivost pro spravedlnost, že se snažili těmto matkám pomoci a i panu Saganovi. Ať si již o jejich politických názorech myslíme cokoliv a třeba s nimi ve všem nesouhlasíme, tak tito odvážní politici co se takto veřejně a upřímně  a horlivě angažovali na obranu nevinných lidí (mezitím co jiní politici mlčeli),   si zaslouží naši úctu a respekt a i podporu aby povinné čipování na pravou ruku nebo čelo před kterým nás Ježíš varuje v bibli (zjevení  kapitola 13 verš 16 a kap.14, v.9) zasáhlo naší zemi co nejpozději.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 14 705,00 Kč
Vybráno 42.01%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 296 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,11 out of 5)
Loading...
politicon.cz
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.