prison-407714_960_720
25.7.2016
Kategorie: Společnost

Další den, další němečtí mrtví. Je čas začít trestat viníky …

Sdílejte článek:

ZBYNĚK PASSER 25|07|2016

Přesně před tímto varovaly tajné služby (nejen) evropských zemí evropské politiky, když jednali o otevření hranic “uprchlíkům”. Varovaly včas a konkrétně. Přestože jejich varování nepadla zejména u německé kancléřky na úrodnou půdu, vcelku neobvykle byla tato varování zveřejňována.

Angela Merkel ale na bezpečnost německého i ostatních národů Evropy nedbala a svědomitě plnila svěřený úkol destabilizovat a islamizovat Evropu. Merkel, která přitom před třemi lety sama řekla, že multikulturalismus selhal. Pak “otočila”.

Ať už byla vydírána, nebo ne, z titulu své funkce a učiněných rozhodnutí má Angela Merkel a celá její vláda na rukou krev Němců. Z dnešního pohledu už nelze pochybovat, že se dopustila vlastizrady.

Celá její vláda by měla okamžitě odstoupit a být internována a souzena. Mezi jejími rozhodnutími a vlnou islámského terorismu (nejen) v Německu je nepopiratelná příčinná souvislost.

Hněv národů Evropy se nejspíše nezastaví u protimigračních politiků. Obrovský a oprávněný vztek milionů lidí, kteří přicházejí o bezpečnou Evropu, prosperitu i budoucnost pro své děti by se mohl obrátit i proti konkrétním proimigračním novinářům a aktivistům.

Proti těm, kteří – tváří v tvář realitě třinácti století nenávisti Islámu vůči křesťanství a později vůči Západu – umlčovali kritiky muslimské invaze, vyhrožovali jim, sepisovali jejich seznamy, překrucovali, zamlčovali, či lhali o islámem motivovaných zločinech muslimů afrického a arabského původu.

Evropští proimigrační a promuslimští novináři a aktivisté mají na rukou krev obětí teroristických činů, genocidně páchaných muslimy na Evropanech, stejně jako Federica Mogherini, Cecilia Malström, Joachim Glauck, trio Tusk, Schulz a Juncker a desítky dalších evropských politiků v nejvyšších funkcích.

V Evropě propuká chaos a krveprolití. Jsme teprve na začátku. Hrůza z prožívaného a nutnost se bránit ale nesmí odsunout nalezení a potrestání viníků. Vlastizrada je strašný zločin s dopady na celou populaci a tresty musí být adekvátní.

Nesmí však jít o “lidovou spravedlnost” a výron hněvu ulice, jemuž Sarkozy předhodil svého sponzora a osobního přítele Kaddáfího poté, co už ho nepotřeboval. V Evropě musíme a budeme jednat dle práva a platných zákonů.

Čas milosti se pomalu naplňuje. Následky slov a činů posledních let začnou přinášet své ovoce.

ZDROJ: Zbyněk Passer

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 205,00 Kč
Vybráno 37.72%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 56 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.