kern-final
12.7.2020
Kategorie: Společnost

Další chorý výplod genderové mysli: Města jsou prý toxicky maskulinní, protože mrakodrapy

Sdílejte článek:

MICHAL POHANKA

Další chorý výplod genderové mysli: Města jsou prý toxicky maskulinní, protože mrakodrapy, obelisky a stožáry…

Jakási Leslie Kernová, pedagožka z kanadské Mount Allison University, která tam vede program ženských a genderových studií, tvrdí, že města šíří toxickou maskulinitu. Podle ní se sexismus v architektuře projevuje ve výšce staveb nebo v jejich tvaru. Mezi problémové objekty řadí stožáry, obelisky, věže, spirály, sloupy nebo strážní věže. Odsuzuje také vysoké kancelářské budovy a mrakodrapy, které podle ní „stojí vzpřímeně a ejakulují světlo na večerní oblohu“.

A tomuhle stvoření je nejenže dovoleno chodit po ulicích, když má být dávno ve svěrací kazajce v šaškecu, ale dokonce může učit na Univerzitě! Nemine týden, abychom se nedočetli o podobné zhovadilosti, a nemine týden, aby nebyla ještě šílenější než ta minulá.

Kolega Zbyšek Hlinka na to zareagoval skvělou blogovou parodií, v níž odhalil, že města naopak šíří toxickou feminitu, protože v nich jsou metra, kanalizace, tunely, sklepy a vůbec díry všeho druhu. Rozdíl je v tom, že Zbyšek si dělá srandu a živí se něčím normálním (aspoň doufám), zatímco cvok Kernová to myslí smrtelně vážně a za veřejné peníze pase šlapku jménem gender. Dokonce o své magorii toxicky maskulinních měst napsala knihu (šance pro vás kontrovat, Zbyšku).

Přijde mi to už jako vrchol arogance nejen vůči mužům, ale vůči všem. Jak dlouho tohle ještě budeme snášet? Kde končí práva Leslie Kernových a začínají ta naše? Má někdo právo živit se tím, že shazuje záslužnou lidskou práci (výstavbu měst), když se sám živí šířením idiocie? Kdo tyto choré mozky drží na svobodě a ke všemu u vesla a dokonce na Univerzitách? Už jenom ten výraz “ejakulace světla na večerní oblohu” svědčí o tom, že Kernová by měla být hospitalizována na přísném oddělení psychiatrie. Jenže ne, naopak, tyto Kernové a spol. dokonce utvářejí společenské a myšlenkové trendy! Nebo blábol, že maskulinita (mužství) je jedovatá. Není to náhodou hrubě sexistický žvást? Jestli Kernová vidí falus i v mrakodrapu nebo ve stožáru, hoďte na ni deku a okamžitě volejte kanadského Chocholouška! Budeme kvůli Kernové a spol. stavět stožáry ve tvaru koule?

Ale čemu se to tady vlastně divím, že? Vždyť ještě moje máma pamatuje nacismus. A genderismus je asi ženská odplata za onu vražednou ideologii. Lidi jsou furt stejně blbí, jako vždycky byli. Jenom střídají období, kdy jsou blbí a nebo blbější. Kéž bychom se už brzy aspoň na chvíli vrátili do fáze blbých.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 15 511,00 Kč
Vybráno 44.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 585 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,57 out of 5)
Loading...
politicon.cz
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.