komunistksc
7.10.2017
Kategorie: Společnost

Dá se ještě zabránit totálnímu ovládnutí Evropy neokomunisty?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,59 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ (archiv)

Socialismus, tedy ono společenské zřízení založené na mocenské likvidaci schopných, poctivých a produktivních jedinců na úkor líné, závistivé i veskrze hloupé a nevzdělané, ale snadno ovladatelné, lůzy, se k nám oklikou přes bruselské hromady zbytečných úředníků a nesmyslných direktiv vrací jako bumerang. Ne tedy, že bychom se s ním v naší malé kotlině nějak sami vyrovnali, ale přeci jen jsme měli v roce 1989 dobrou šanci alespoň na pokus o vybudování solidní občanské společnosti postavené na tradičních základech svobody, rovných práv i povinností pro všechny a ekonomické prosperity bez různých bolševických přívlastků.


Bohužel, tato jedinečná možnost byla pohřbena spolu s pravdoláskovským heslem “Nejme jako oni!”, které dokonale demaskovalo pravý účel sametové “revoluce” a jak se s odstupem času a s novými informacemi z archívů ukazuje, také buď absolutní naivitu, neschopnost či dokonce přímo připravenou kolaboraci Václava Havla a jeho přátel s komunistickou estébáckou mocenskou klikou.

Výsledek je tedy takový jaký je. Opět existuje pouze jedna ideologická linie, která spočívá ve fanatickém opěvování sociálních “jistot”, multikulturního “obohacování” a státních intervencí do podnikatelskéhoprostředí, které mají prý zajistit prosperitu a stálý růst všech ekonomik EU. Každý, kdo se pokusí jen slovem nesouhlasit, je okamžitě ocejchován jako fašista, nacista, rasista, xenofob či extrémní antikomunista a pohrobek kapitalistických hyen 19. století, deroucích z kůže dělný lid.

Ve velké shodě si pak takto notují v razítkování “nepřátel” státu a klidu na práci vládnoucí oligarchové u zadlužených, ale stále ještě nějak plněných státních koryt, jejih nohsledi čekající na ohlodané zbytky ve formě grantů, dotací či investičních pobídek a inteligencí nepostižení příjemci předvolebních párků za dvě kačky, kteří již od výstřelu Aurory čekají s otevřenou hubou na přílet pečených holubů.

Je smutným faktem, že tyto tři skupiny ovládají společnost jako parazit dojídající zbytky svého hostitele.Ten se sice ještě v poslední křeči snaží bránit, ale každá nová várka “reformních” zákonů, evropských vyhlášek, úřednických výmyslů, nepotřebných institucí, zbytečných předražených projektů, dotačních programů a dalších politických praček na peníze, rozdává takové smrtící rány zesláblému organizmu, že klasická léčba již brzy nebude, či možná již není, možná.

Porovnejte zprávy posledních dnů s realitou. Zachraňujeme evropské banky, pomáháme sociálně vyloučeným, podporujeme důvěru investorů, chceme ekonomický růst, spojíme síly v pomoci imigrantům z Afriky, vytváříme komise na pomoc rozvoji tomu a tomu, naše delegace jedná o přátelství s muslimskou komunitou, strukturální fondy EU platí úžasné projekty. Chce se mi z toho zvracet! Neboť pokud si všechny tyto žvásty přeložíme z eurokorektního politického ptydepe do normální mluvy vychází vždy stejá věta: “Abychom zakryli naši neschopnost, chamtivost a touhu po absolutní moci, zaplatíme Vám z peněz daňových poplatníků jakýkoliv nesmysl, který zároveň přinese peníze do soukromé kapsy vlivného úředníka. Zdroje jsou!”

Bohužel, evropská společnost dosáhla již takového stupně degenerace, že to těm všehoschopným vládnoucím panákům prochází jak nůž máslem. Příliv ekonomických imigrantů bez pracovních návyků, populační exploze již dříve usazených minorit ve své podstatě nenávidících majoritní bílou křesťanskou většinu, mediální masáž extrémně levicových a skrytě rasistických spolků ovládajících přerozdělovací penězovody znamená takové rozmělnění tradičních hodnot a pravidel slušného občanského soužití,že naše společnost dospěla do fáze, kdy parazit má větší práva než jeho živitel, uřvaný omílač populistických hesel více příznivců než rozumný realista a jeden intrikán s bandou zkorumpovaných “soudruhů” vetší moc než celý “demokratický” systém.

Klasickou ukázkou výše řečeného budiž i úvod Otázek Václava Moravce (2.10.2011), kdy byl “pan” moderátor natolik konsternován nástupem “pravicového” extrémismu v naší vlasti, že by tak nějak po bolševicku okamžitě zatočil s DSSS a nemohl pochopit, že to nejde, neboť se nejdřív musí demokraticky “vyrobit” důkazy o trestné činnosti jejich představitelů. Jsem zvědav jestli Moravec bude někdy taky tak paf ze stalinistů z KSČM, se kterými často rozmlouvá s chápavým úsměvem na tváři.

Je zajímavé, že tento, dle dostupných zdrojů, pedagog přednášející politoligii na VŠ, označuje Vandasovy dělníky za pravicové extrémisty, neboť jejich program je veskrze socialistický. Zřejmě vidí onen bájný “pravicový extrémismus” v požadavku, aby se sociálně nepřízpusobiví, převážně z řad cikánské menšiny, naučili živit jinak než trestnou činností a pobíráním sociálních dávek.Myslím, že to jako ukázka pokrytectví a zdegenerovaného myšlení prosazovaná do absolutního zblbnutí v masových sdělovacích prostředcích stačí.

Shrnuto a podrženo. Není nad čím jásat. Zřejmě se ještě chvíli budeme muset dívat na podobné televizní pořady, budeme muset poslouchat politické “velikány” falešné propagandy, budeme muset platit likvidátory vlastní svobody. Neboť jejich zbraně jsou velmi silné. Hra s lidskou hloupostí, omezeností a hlavně závistí. Nic nepotěší “obyčejného” člověka více než neštěstí druhého a ještě více toho úspěšnějšího, majetnějšího na duchu i statku. Až nebude koho okrádat a komu závidět, až celosvětová krize vytvoří jen zástupy zbídačených a stejně chudých jako v bývalém sovětském bloku, přijde čas změny. Dříve asi ne. Jenom nechápu jak jsme to mohli, po čtyřiceti letech zkušeností, znovu dopustit.

Archiv autora, původně publikováno 2.10.2011, bohužel stále stejně aktuální

kriz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 076,08 Kč
Vybráno 23.07%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
191 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.