zombie-apocalypse
5.6.2019
Kategorie: Ekonomika, Exklusivně pro PP

Cui bono? Kdo ničí západ a my nejsme schopni to vidět?

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

milan-radekKdekdo řekne: Soros, Ilumináti, CIA, Putin…..ale žádný z nich nemá celkem proč. Co takhle Čína?  Karavany Afričanů, muslimů odkudkoliv, nechodí za prací ale za podporou, kterou jim zkorumpované vlády dávají, lid to zacáluje. Ale nejde to  tak rychle jak se očekávalo. Tak se musí šlápnout na plyn.

Jak nás převálcovat ekonomicky?  Inu, musíme zachránit planetu. Pokud možno, žádné emise, a i když nemožno, tak taky.  Malé země, třeba Finsko, 5 milionů lidí, a za pár let už žádná ropa nebo rašelina, jen větrníky a solární panely. Že to nemůže tak fungovat? Nevadí. 

Německo už si zakázalo jaderné elektrárny, zatím kupují energii od jaderných elektráren ve Francii a Česku, ale Frantíci už ji chtějí zakázat také. Auta brzo jen elektrické, pokud to nebude moc fungovat, jsou tu kola a koloběžky. A elektriku přece vyrábí zásuvka ve zdi. 

Továrny se budou větším fofrem přesouvat povětšinou do Asie, kde se nic takového nepěstuje. Nejen Čína, Korea nebo Japonsko na tom vydělají, také Vietnam i Indie. Zato Evropa bude tratit dále, zatím jen stagnuje, a proto se to musí urychlit. A máme svatou Gretu, díky ní jsou dnes němečtí Zelení nejvlivnější, a příští volby hravě vyhrajou tito melouni, zelení na povrchu, vevnitř rudí, už se netají že chtějí skoncovat s kapitalismem, dost už bylo u nich dobrého bydla. Mají chutě znárodňovat, a to nejenom byty. 

V USA se objevila malá chyba v Matrixu – Trump – tak tam svatá Greta pojede na plný úvazek na celý rok, pěkně před volbama, pomůže socanům vyhodit ze sedla Trumpa.  Pochopitelně bude kontrolovat jestli do amerických  voleb náhodou nezasahuje Putin.  Zelené šílenství musí už sakra s tím Západem seknout. 

A jsme u toho. Komu to vyhovuje? Nevím jak by Soros na tom vydělal, neříkám že se on a jiní nenechávají podplatit. Až vymění obyvatelstvo za cizopasné vyžírky, kdo bude makat? Těch pár co v EU zbyde? Jak budou moct vyrábět bez energie? Kdo bude vylepšovat, vynalézat? Tudíž kdo bude platit daně?
A je tu ta Čína, celý svět bude patřit jim. Západ na kolenou ryjící držkou v zemi. Zbytek světa už se podřídí automaticky. Možná poprvé v historii se ta světovláda podaří. A my se zatím hádáme o suché z nosu, čumíme jak nás bezdětní politici prodali za velké prachy a novináři za mísu čočovice. 
 

A my jim to žereme, vidíme jen toho Sorose, Merkel a jinou prodejnou sběř, a jinde už se nám řehtají. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 316 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
116 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)