zombie-apocalypse
5.6.2019
Kategorie: Ekonomika, Exklusivně pro PP

Cui bono? Kdo ničí západ a my nejsme schopni to vidět?

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

milan-radekKdekdo řekne: Soros, Ilumináti, CIA, Putin…..ale žádný z nich nemá celkem proč. Co takhle Čína?  Karavany Afričanů, muslimů odkudkoliv, nechodí za prací ale za podporou, kterou jim zkorumpované vlády dávají, lid to zacáluje. Ale nejde to  tak rychle jak se očekávalo. Tak se musí šlápnout na plyn.

Jak nás převálcovat ekonomicky?  Inu, musíme zachránit planetu. Pokud možno, žádné emise, a i když nemožno, tak taky.  Malé země, třeba Finsko, 5 milionů lidí, a za pár let už žádná ropa nebo rašelina, jen větrníky a solární panely. Že to nemůže tak fungovat? Nevadí. 

Německo už si zakázalo jaderné elektrárny, zatím kupují energii od jaderných elektráren ve Francii a Česku, ale Frantíci už ji chtějí zakázat také. Auta brzo jen elektrické, pokud to nebude moc fungovat, jsou tu kola a koloběžky. A elektriku přece vyrábí zásuvka ve zdi. 

Továrny se budou větším fofrem přesouvat povětšinou do Asie, kde se nic takového nepěstuje. Nejen Čína, Korea nebo Japonsko na tom vydělají, také Vietnam i Indie. Zato Evropa bude tratit dále, zatím jen stagnuje, a proto se to musí urychlit. A máme svatou Gretu, díky ní jsou dnes němečtí Zelení nejvlivnější, a příští volby hravě vyhrajou tito melouni, zelení na povrchu, vevnitř rudí, už se netají že chtějí skoncovat s kapitalismem, dost už bylo u nich dobrého bydla. Mají chutě znárodňovat, a to nejenom byty. 

V USA se objevila malá chyba v Matrixu – Trump – tak tam svatá Greta pojede na plný úvazek na celý rok, pěkně před volbama, pomůže socanům vyhodit ze sedla Trumpa.  Pochopitelně bude kontrolovat jestli do amerických  voleb náhodou nezasahuje Putin.  Zelené šílenství musí už sakra s tím Západem seknout. 

A jsme u toho. Komu to vyhovuje? Nevím jak by Soros na tom vydělal, neříkám že se on a jiní nenechávají podplatit. Až vymění obyvatelstvo za cizopasné vyžírky, kdo bude makat? Těch pár co v EU zbyde? Jak budou moct vyrábět bez energie? Kdo bude vylepšovat, vynalézat? Tudíž kdo bude platit daně?
A je tu ta Čína, celý svět bude patřit jim. Západ na kolenou ryjící držkou v zemi. Zbytek světa už se podřídí automaticky. Možná poprvé v historii se ta světovláda podaří. A my se zatím hádáme o suché z nosu, čumíme jak nás bezdětní politici prodali za velké prachy a novináři za mísu čočovice. 
 

A my jim to žereme, vidíme jen toho Sorose, Merkel a jinou prodejnou sběř, a jinde už se nám řehtají. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2020: *****

Anonymní dárce 800,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavol Hloška 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč

Celkem za měsíc: 6 011,00 Kč
Vybráno 17.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 253 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
politicon.cz
116 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.