evropaislamis
16.9.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Cui bono? Aneb kdo ovlivňuje volby a politiky v Evropě

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

milan-radekCIA to není, Putin už vůbec ne, ale ten kdo z toho má prospěch a ještě bude mít prospěch jak bejk.  A to je bezesporu především Čína, a pak ostatní Asie. Už pár let nejen kopírují, ale i kupují celé fabriky, a to i z Německa. Pak úspěšně produkují v takovém množství že se Evropanovi zatočí hlava.


A nejen kopírují a pak produkují v takovém množství a levněji, že nás pomalu požírají, ale jen Trump sám samotinký se snaží tento trend zvrátit.  Ostatní státníci jezdí do Číny neustále a neustále poklonkují, Merkel už tam byla 12x, naposled si pochvalovala jak je dobře že Čína je jejich největši partner. 

Někdo – něco – se snaží zruinovat Evropu, a lidem je to dílem fuk, dílem si drbou hlavu PROČ se to děje, co za tím je,  a lid krmí kravinami jak CIA či Putin přejí Salvinimu, Orbánovi, Kaczynskému, Zemanovi, Johnsonovi……to by i Putin musel být s prominutím praštěný pavlači.  Ani on nemá zájem aby na Západě vyhrávali ldé jako Trump, přese všechny osobní sympatie, protože nemá jediný zájem aby USA prosperovala, o EU nemluvě.  Ale nemá ty prachy aby to mohl v EU pořádně zjebat. Čína ty prachy a důvody má, a setsakra moc. 

Ptáte se proč dnes chce EU importovat co nejvíce nezaměstnatelných Afričanů nebo Arabů? Proč mají nelogický zájem je živit a nechat se obohacovat?  Ale ničení EU s migranty jde celkem pomalu, tak vypomohou Zelení.  Ještě to pořádně nerozbalili a už bylo pár blackoutů v Německu, a to ještě nepřišla zima, zatím vypomáhají atomové elektrárny z Francie a Česka, ale Frantící slibují že si je také zruší, na Česko dělá nátlak i rakouská ministryně, a to mají proud právě od nás. 

A aby se to sebezničující tempo rychleji pohnulo, tak tu máme záporné úroky.  Čína si politiky podplácí tak chce za své prachy vidět činnost a větši fofry, třeba se uvažuje vyhubit dobytek, prý kulivá prdění,  a pak maso dovážet z Ameriky.  Ale Číňané nejsou na lelkování zvyklí, tak uvidíte s jakou jobovkou ještě slavná EU přijde.  Úkol zní – ZNIČIT EVROPU, UŽ CHCEME SKOUPIT ZA BABKU. A co zůstane, tam budete dělat za kus žvance, a to tempem jak se patří, ne jak jste zvyklí.  Nebudete mít na vybranou,  buď to nebo hlad. 

Kdo nevěří ať tam běží,  a mrkne se na statistiky.  Většině lidí čísla neříkají nic, proto se bojí CO2, bez kterého není život, a nebojí se sebezničení, ale ne klimatem.  ODJAKŽIVA SVĚTEM VLÁDNE BOHATSTVÍ, NEBOLI PRACHY.  O NIC JINÉHO NEJDE.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč

Celkem za měsíc: 11 264,00 Kč
Vybráno 32.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 318 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 2,95 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
77 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.