evropaislamis
16.9.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Cui bono? Aneb kdo ovlivňuje volby a politiky v Evropě

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

milan-radekCIA to není, Putin už vůbec ne, ale ten kdo z toho má prospěch a ještě bude mít prospěch jak bejk.  A to je bezesporu především Čína, a pak ostatní Asie. Už pár let nejen kopírují, ale i kupují celé fabriky, a to i z Německa. Pak úspěšně produkují v takovém množství že se Evropanovi zatočí hlava.


A nejen kopírují a pak produkují v takovém množství a levněji, že nás pomalu požírají, ale jen Trump sám samotinký se snaží tento trend zvrátit.  Ostatní státníci jezdí do Číny neustále a neustále poklonkují, Merkel už tam byla 12x, naposled si pochvalovala jak je dobře že Čína je jejich největši partner. 

Někdo – něco – se snaží zruinovat Evropu, a lidem je to dílem fuk, dílem si drbou hlavu PROČ se to děje, co za tím je,  a lid krmí kravinami jak CIA či Putin přejí Salvinimu, Orbánovi, Kaczynskému, Zemanovi, Johnsonovi……to by i Putin musel být s prominutím praštěný pavlači.  Ani on nemá zájem aby na Západě vyhrávali ldé jako Trump, přese všechny osobní sympatie, protože nemá jediný zájem aby USA prosperovala, o EU nemluvě.  Ale nemá ty prachy aby to mohl v EU pořádně zjebat. Čína ty prachy a důvody má, a setsakra moc. 

Ptáte se proč dnes chce EU importovat co nejvíce nezaměstnatelných Afričanů nebo Arabů? Proč mají nelogický zájem je živit a nechat se obohacovat?  Ale ničení EU s migranty jde celkem pomalu, tak vypomohou Zelení.  Ještě to pořádně nerozbalili a už bylo pár blackoutů v Německu, a to ještě nepřišla zima, zatím vypomáhají atomové elektrárny z Francie a Česka, ale Frantící slibují že si je také zruší, na Česko dělá nátlak i rakouská ministryně, a to mají proud právě od nás. 

A aby se to sebezničující tempo rychleji pohnulo, tak tu máme záporné úroky.  Čína si politiky podplácí tak chce za své prachy vidět činnost a větši fofry, třeba se uvažuje vyhubit dobytek, prý kulivá prdění,  a pak maso dovážet z Ameriky.  Ale Číňané nejsou na lelkování zvyklí, tak uvidíte s jakou jobovkou ještě slavná EU přijde.  Úkol zní – ZNIČIT EVROPU, UŽ CHCEME SKOUPIT ZA BABKU. A co zůstane, tam budete dělat za kus žvance, a to tempem jak se patří, ne jak jste zvyklí.  Nebudete mít na vybranou,  buď to nebo hlad. 

Kdo nevěří ať tam běží,  a mrkne se na statistiky.  Většině lidí čísla neříkají nic, proto se bojí CO2, bez kterého není život, a nebojí se sebezničení, ale ne klimatem.  ODJAKŽIVA SVĚTEM VLÁDNE BOHATSTVÍ, NEBOLI PRACHY.  O NIC JINÉHO NEJDE.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Aleš Karásek 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč

Celkem za měsíc: 15 655,00 Kč
Vybráno 44.72%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 369 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 2,95 out of 5)
Loading...
politicon.cz
77 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.