562238_article_photo_vylodeni-imigrantu_900x
1.11.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Čtyřicetileté afghánské děti už pobíhají i u nás

Loading...
Sdílejte článek:

TOMÁŠ VYORAL

V databázi hledaných osob Policie ČR se nedávno objevil údajně šestnáctiletý Afghánec. Osob zahraničního původu včetně afghánského je v databázi celá řada, takže nic zvláštního. Zvláštní je jen to, že sama policie uváděla „zdánlivé stáří“ hledaného Afghánce čtyřicet let! Možné je samozřejmě všechno a každý vypadáme jinak, ale zřejmě se k nám z bájného západu dostává takový nešvar. Nezletilí sirotci 30+. Hledaný zkraje tohoto týdne již z databáze zmizel, takže se nabízí otázka, zda ho nalezla policie a nikoliv nejmenovaná česká europoslankyně.

V neděli 20. října 2019 policisté vyhlásili na své webové databázi pátrání po Rassolu M. afghánského původu, jenž se měl narodit 14. ledna 2003. Údajně šestnáctiletý adolescent však i podle samotné policie vzhledem působí na čtyřicet let. Samozřejmě, že mezi námi existují určité nuance, ale tak trochu mi to připomíná ony nezletilé sirotky zarostlé vousy a vypadající na 30+, kteří jsou nám všem dobře známí z kauz ve Švédsku, Německu nebo Velké Británii.
Šestnáctiletý Afghánec vypadající na čtyřicet

Reprofoto: policie.cz Šestnáctiletý Afghánec vypadající na čtyřicet

Snad nepadl do rukou nejmenované české europoslankyni

Informace o pátrání po Rassolu M. už 29. 10. na webu policie nebyla aktivní. Tudíž nezbývá doufat, že ho již náš nebo jiný bezpečnostní sbor nalezl a že nepadl pod ruku nejmenované české europoslankyni, která svého času prahla po syrských sirotcích jak Glum po mocném prstenu.

Jinak se v poslední době začíná čím dál více nabourávat tvrzení některých lidí, kteří mají ve zvyku argumentovat „vždyť tady žádní nejsou“.  Zprávy o objevení migrantů v nákladních vozech na území ČR už nejsou úplnou výjimkou.
 

Žádní tady nejsou? Ale běžte…

Plzeňský soud nedávno legalizoval nelegální migraci na příkladu mladé údajné Nigerijky žijící rok a půl v ČR s falešnými doklady a živící se jako striptérka, která navzdory tomu, že neznáme její identitu, nemá být dle rozhodnutí vyhoštěna. Široce známý je pak nedávný případ znásilnění patnáctileté dívky migrantem z Mali, jemuž byl v Německu zamítnut azyl.

Slovenská policie objevila v nákladním vlaku 11 osob z Afghánistánu a Pákistánu. Podle policie jde o děti

Relativně čerstvě také objevili policisté v kontejneru na Slovensku 11 údajných dětí z Afghánistánu a Pákistánu. Píšu údajných, protože policie z důvodu citlivosti případu nezveřejnila ani rámcové a začerněné fotografie… Nechci být a priori nedůvěřivý, ale opravdu nebudu – zejména v kontextu současného dění – přehnaně důvěřivý.

Rovněž chystaný institut „strpění cizince“ prosazovaný ministrem vnitra Janem Hamáčkem nehezky zavání a nezdá se býti ničím hezkým.

Autor: Tomáš Vyoral

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Eduard Ezer 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Roman Dejmal 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Richard Urinovský 200,- Kč, Vít Fortelka 2020,- Kč

Celkem za měsíc: 10 435,00 Kč
Vybráno 29.81%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 036 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.