donald-trump-trademarked-a-ronald-reagan-slogan-and-would-like-to-stop-other-republicans-from-using-it
6.12.2019
Kategorie: Politika

Čtyři republikánští “mušketýři” Trumpa, kteří “trhají” Demokraty na kousky

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

V Justičním výboru Kongresu se ve středu začalo další kolo výslechů svědků v impeachment-procesu proti Donaldovi Trumpovi. Německý mainstream uvedl, že prezident tam má své podporovatele, kteří neznají žádné skrupule. Jinak řečeno Trump tam má své věrné přívržence, kteří pro něj udělají všechno. Mezi nimi jsou to především čtyři skvělé osobnosti z tábora Republikánů.

Demokraté “divoce zbrojili” do druhé části dramatu, kterou Trump ironicky nazývá pouze pohonem na čarodějnice.

V dosavadních pohovorech se Republikáni koncentrovali na inteligentní zesměšňování všech výpovědí proti Trumpovi. Zároveň velmi rafinovaně a přesvědčivě mluvili o různých nezákonných obchodních praktikách Bidenovců na Ukrajině.

Čtyři Republikáni jsou v 41 členném Justičním výboru nejdůležitějšími Trumpovými želízky v ohni. USA mainstream o nich píše, že udělali vše pro to, aby svědky proti Trumpovi zdiskreditovali a aby prřetáčeli fakta.

Doug_Collins,_Official_portrait,_113th_CongressJeden z nich je Doug Collins, najdůležtější z Republikánů v Justičním výboru. Ortodoxně konzervativní pravičák, který je nekompromisně proti potratům, proti manželstvím homosexuálů a je absolutně oddaný Trumpovi. Všude veřejně hlásá, že Demokraté celý tento zbytečný a nesmírně drahý cirkus zorganizovali jen proto, že nenávidí Trumpa. O demokratovi Schiffovi, který vede vyšetřování, tvrdí, že ten si spolu s Whistleblower vše proti Trumpovi jen vymyslel.

Druhým “mušketýrem” Trumpa je Jim Jordan. Je absolutní superstar Republikánů ve věci obrany a ochrany Trumpa. Svého času byl úspěšným zápasníkem a později i trenérem. A pak vystudoval právo. Je obávaným právníkem, protože má velmi specifický způsob kladení otázek při výslechu, kterým dokáže dokonale zmást a znejistit svědka nebo ho zesměšnit.

Demokraty všude obviňuje z toho, že při výslechu nepřipustili několik důležitých otázek Republikánů, a to jen proto, že předem věděli, že odpovědi na ně by vyzněly ve prospěch Trumpa. A vždy k tomu dodává, že skutečná fakta říkají, že prezident se zachoval korektně.

Třetí “mušketýr” je blízký přítel prezidenta a jeden z jeho největších obdivovatelů John Ratcliffe. Je členem Výboru pro tajné služby a zároveň i členem Justičního výboru a zná tzv. důkazy Demokratů nazpaměť a hlásá, že ani jediný z nich nic nedokazuje. Kromě toho nepřestává tvrdit, že v FBI je silná utajená skupina, která pracuje proti Trumpovi. Pro něj je naprosto jasné, že prezident je nevinný.

Čtvrtým “mušketýrem” je Matt Gaetz, republikánský poslanec z Floridy. Před několika týdny inicioval “vzpouru” proti pravidlům Demokratů a spolu s třiceti poslanci Republikánů vnikl do speciální tajné místnosti v podzemí budovy Kongresu, kde byly utajeně vyslýcháni první svědci proti Trumpovi.
Gaetz chtěl Američanům tak ukázat, že Demokrat Schiff pracuje s nepřiměřenými metodami, což následně oznamoval odtud na twitteru.

Trump a Republikáni zůstávají klidní. Pro ně je jasné, že vše se rozhodne nakonec až v Senátu, kde mají velkou většinu. Dobře vědí, že Demokraté ve svém zoufalství nad tím, že všechno dosud poukazuje na to, že Trump vyhraje prezidentské volby, museli udělat poslední pokus o zvrácení této situace.

A ve čtvrtek prohlásila Nancy Pelosi, šéfka frakce Demokratů ve Sněmovně reprezentantů, že impeachment se již brzy oficiálně začne. A vysloveně pokrytecky k tomu dodala: “Byl to prezident USA, který nám nedal žádnou šanci, abychom to nemuseli dělat.”

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 10 650,00 Kč
Vybráno 30.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 455 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
politicon.cz
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.