temple-mount-jerusalem-israel
7.3.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Čtyři mainstreamové lži o Izraeli

Sdílejte článek:
HANA LUKEŠOVÁ

V minulém roce Stát Izrael slavil 70. výročí své existence, kterou si však musel těžce vybojovat a během těchto válek a teroristických útoků padlo mnoho Izraelců. Palestinští teroristé již od 30.3.2018 organizují násilné akce u hranice mezi Izraelem a Gazou, během kterých vrhají kameny, Molotovovy koktejly, pálí pneumatiky, posílají ohnivé draky a balóny, které způsobují velké škody na přírodě, v některých místech poblíž Gazy dochází kvůli těmto palestinským hrátkám k ekologické katastrofě.

Dne 28.2.2019 Rada OSN pro „lidská práva“ jednoznačně odsoudila Izrael za spáchání údajných „válečných zločinů“ a „zločinů proti lidskosti“, kterých se měl dopustit na palestinském obyvatelstvu v Gaze během tzv. „pochodu návratu, který tzv. Palestinci z Gazy zahájili ode dne 30.3.2018, trvající do současnosti. I v tomto roce se každý pátek palestinští Arabové v Gaze účastní protiizraelských výtržností. K této nenávisti se připojuje i mediální mainstream. A právě kvůli této protiizraelské zaujatosti OSN, mainstreamových médií, nevládních organizací, napojené na teroristy z Hamasu, LFOP (Lidová fronta za osvobození Palestiny) a hnutí BDS, financované z fondů EU, narostl v evropských zemích antisemitismus , kterého jsme svědky v současné době.

Aktivisté z nevládek, Izraelci nazývaní „teroristé v oblecích“ sledují stejný cíl jako ozbrojení teroristé z Hamasu, LFOP a to chtějí zničit Izrael, jen jedni útočí zbraněmi, druzí jednají pomocí „diplomacie“ a snah o ekonomický, obchodní, akademický a kulturní bojkot, obojí činnost je stejně nebezpečná,likvidační a vražedná. Je velmi úsměvné, když se eunijní politici tváří, jak údajně bojují proti antisemitismu a přitom finančně sponzorují „teroristy v oblecích“, tím naopak antisemitismus nepřímo podporují, i když nám tvrdí opak.

Olej do ohně k doutnající protiizraelské a obecně antisemitské nenávisti přilila samozřejmě i mainstreamová média, některými prokázanými protiizraelskými lžemi, které přebírala přímo od zdrojů palestinské teroristické organizace Hamas. Mezi spoustou lží nejvíce bijí do očí čtyři „mediální kachny“.

  • První lež- Izraelci usmrtili dne 7.4.2018 palestinského novináře

Údajný palestinský „novinář“ Yaser Murtaja byl ve skutečnosti členem Hamasu, respektive jeho vysokým důstojníkem.

  • Druhá lež- Izraelci zabili během pochodu k hranicím Gazy ze dne 14.8.2018 62 Palestinců

Mediální mainstream nejprve obvinil izraelskou armádu (IDF) z kolosálního masakru, mainstreamoví novináři se předháněli v co nejdivočejším odsuzování Izraele, nicméně o dva dny později Hamas doznal, že drtivá většina obětí, tj. 50 byli jeho členové. Ale korekcí zprávy se mainstreamoví novináři jaksi neobtěžovali. Prvotní dehonestující zprávy byly odvysílány, miliony lidí na celém světě měly opět otrávenou mysl protiizraelskou nenávistí, kvůli které narůstá antisemitismus po celém světě.

  • Třetí lež- Izraelci jsou zabijáci palestinských dětí, mají přímou zodpovědnost za úmrtí osmiměsíční palestinské holčičky Laily Ghandour

„Ministerstvo zdravotnictví Hamasu“ obvinilo dne 14.5.2018 Izraelce, že jsou zodpovědní za její smrt, měla se údajně nadýchat slzného plynu, který Izraelci používají k rozehnání demonstrantů, jako všechny jiné země během násilných protestů, později se ale objevily pochybnosti o její smrti a hamasáci později tvrdili, že Leila Ghandour zemřela na srdeční infarkt a nakonec vyšlo najevo, že Leila není ani na seznamu objetí během pochodu ze dne 14.5.2018.

Takže jsme viděli v přímém přenosu snad jednu z největších a nejnactiutrhačnějším lží v přímém přenosu. Celý svět se dojímal nad smrtí nevinného dítěte, přitom se jednalo pouze o palestinskou propagandu nerozeznatelné od té nacistické a nehledě na to, že žádní normální rodiče netahají své malé děti k násilným demonstracích, kde hrozí, že může dojít k úmrtí. Palestinský vzdělávací systém je založen na totální neúctě k životu a zběsilém antisemitismu.

Jedná se však o dlouhotrvající o palestinskou strategii, demoralizovat a dehumanizovat Izrael v očích světového veřejného mínění, smrt dítěte vždy zasáhne každého člověka, proto Hamas posílá ženy s malými dětmi dětmi k páchání násilností a tudíž se bohužel potvrzují pravdivá slova již bývalé americké velvyslankyně při OSN Nikky Haley, která naopak obvinila Hamas z toho, že používá své děti jako „krmivo do kanónů“.

Pokrytectví celé OSN dokresluje ten fakt, že snaha Nikky Haley o odsouzení Hamasu na půdě OSN vyšla naprázdno, nedošlo ke schválení rezoluce navržené Spojenými státy, tak na druhé straně k odsouzení Izraele opět došlo, bez ohledu na to, že drtivá většina palestinských obětí byli členové teroristických organizací Hamasu a Islámského džihádu, ačkoliv Rada OSN „pro lidská práva“ převrací pravdu v lež a snaží se namluvit světu, že palestinské oběti byly údajně civilisté. Dělat z teroristů nevinné oběti je vrcholem ohavnosti.

  • Čtvrtá lež- Izraelci úmyslně zavraždili palestinskou zdravotnici Razan Al Najjar

Dne 1.6.2018 přišla o život palestinská zdravotnice Razan Al Najjar, Palestinci a jim nakloněný mediální mainstream obviňoval Izraelce z její úmyslné a vědomé vraždy. Pozdější vyšetřování případu ukázalo, že Izraelci nejen že nezabili Al Najjar úmyslně, dokonce se sama chlubila svým cílem a posláním sloužit jako živý štít ve službách Hamasu. Takže i Al Najjar nebojovala za ušlechtilé cíle, ale byla fanatická příznivkyně Hamasu a účastnila se palestinských násilností.

Není pochyby, že kvůli protiizraelské mediální zaujatosti narůstá antisemitismus, kterého jsme v současné době svědky. Často se dnešní antisemité zaštiťují podporou „palestinského lidu“ a antisionismem, obviňují izraelské Židy ze spáchání nejfantastičtějších zločinů, podobným krvavým středověkým pomlouvám, při nichž byli Židé obviňováni ze všech problémů, kterými tehdejší společnost trpěla. Údajné „válečné zločiny“ a „zločiny proti lidskosti“, kterých se mají dopouštět Izraelci na palestinských Arabech jsou stejně vylhané a lživé, jako např. středověká, po staletí tradovaná pověst o „bludném Židovi“ Ahasverovi.

Autor: Hana Lukešová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč

Celkem za měsíc: 11 264,00 Kč
Vybráno 32.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 620 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
184 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.