temple-mount-jerusalem-israel
7.3.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Čtyři mainstreamové lži o Izraeli

Sdílejte článek:
HANA LUKEŠOVÁ

V minulém roce Stát Izrael slavil 70. výročí své existence, kterou si však musel těžce vybojovat a během těchto válek a teroristických útoků padlo mnoho Izraelců. Palestinští teroristé již od 30.3.2018 organizují násilné akce u hranice mezi Izraelem a Gazou, během kterých vrhají kameny, Molotovovy koktejly, pálí pneumatiky, posílají ohnivé draky a balóny, které způsobují velké škody na přírodě, v některých místech poblíž Gazy dochází kvůli těmto palestinským hrátkám k ekologické katastrofě.

Dne 28.2.2019 Rada OSN pro „lidská práva“ jednoznačně odsoudila Izrael za spáchání údajných „válečných zločinů“ a „zločinů proti lidskosti“, kterých se měl dopustit na palestinském obyvatelstvu v Gaze během tzv. „pochodu návratu, který tzv. Palestinci z Gazy zahájili ode dne 30.3.2018, trvající do současnosti. I v tomto roce se každý pátek palestinští Arabové v Gaze účastní protiizraelských výtržností. K této nenávisti se připojuje i mediální mainstream. A právě kvůli této protiizraelské zaujatosti OSN, mainstreamových médií, nevládních organizací, napojené na teroristy z Hamasu, LFOP (Lidová fronta za osvobození Palestiny) a hnutí BDS, financované z fondů EU, narostl v evropských zemích antisemitismus , kterého jsme svědky v současné době.

Aktivisté z nevládek, Izraelci nazývaní „teroristé v oblecích“ sledují stejný cíl jako ozbrojení teroristé z Hamasu, LFOP a to chtějí zničit Izrael, jen jedni útočí zbraněmi, druzí jednají pomocí „diplomacie“ a snah o ekonomický, obchodní, akademický a kulturní bojkot, obojí činnost je stejně nebezpečná,likvidační a vražedná. Je velmi úsměvné, když se eunijní politici tváří, jak údajně bojují proti antisemitismu a přitom finančně sponzorují „teroristy v oblecích“, tím naopak antisemitismus nepřímo podporují, i když nám tvrdí opak.

Olej do ohně k doutnající protiizraelské a obecně antisemitské nenávisti přilila samozřejmě i mainstreamová média, některými prokázanými protiizraelskými lžemi, které přebírala přímo od zdrojů palestinské teroristické organizace Hamas. Mezi spoustou lží nejvíce bijí do očí čtyři „mediální kachny“.

  • První lež- Izraelci usmrtili dne 7.4.2018 palestinského novináře

Údajný palestinský „novinář“ Yaser Murtaja byl ve skutečnosti členem Hamasu, respektive jeho vysokým důstojníkem.

  • Druhá lež- Izraelci zabili během pochodu k hranicím Gazy ze dne 14.8.2018 62 Palestinců

Mediální mainstream nejprve obvinil izraelskou armádu (IDF) z kolosálního masakru, mainstreamoví novináři se předháněli v co nejdivočejším odsuzování Izraele, nicméně o dva dny později Hamas doznal, že drtivá většina obětí, tj. 50 byli jeho členové. Ale korekcí zprávy se mainstreamoví novináři jaksi neobtěžovali. Prvotní dehonestující zprávy byly odvysílány, miliony lidí na celém světě měly opět otrávenou mysl protiizraelskou nenávistí, kvůli které narůstá antisemitismus po celém světě.

  • Třetí lež- Izraelci jsou zabijáci palestinských dětí, mají přímou zodpovědnost za úmrtí osmiměsíční palestinské holčičky Laily Ghandour

„Ministerstvo zdravotnictví Hamasu“ obvinilo dne 14.5.2018 Izraelce, že jsou zodpovědní za její smrt, měla se údajně nadýchat slzného plynu, který Izraelci používají k rozehnání demonstrantů, jako všechny jiné země během násilných protestů, později se ale objevily pochybnosti o její smrti a hamasáci později tvrdili, že Leila Ghandour zemřela na srdeční infarkt a nakonec vyšlo najevo, že Leila není ani na seznamu objetí během pochodu ze dne 14.5.2018.

Takže jsme viděli v přímém přenosu snad jednu z největších a nejnactiutrhačnějším lží v přímém přenosu. Celý svět se dojímal nad smrtí nevinného dítěte, přitom se jednalo pouze o palestinskou propagandu nerozeznatelné od té nacistické a nehledě na to, že žádní normální rodiče netahají své malé děti k násilným demonstracích, kde hrozí, že může dojít k úmrtí. Palestinský vzdělávací systém je založen na totální neúctě k životu a zběsilém antisemitismu.

Jedná se však o dlouhotrvající o palestinskou strategii, demoralizovat a dehumanizovat Izrael v očích světového veřejného mínění, smrt dítěte vždy zasáhne každého člověka, proto Hamas posílá ženy s malými dětmi dětmi k páchání násilností a tudíž se bohužel potvrzují pravdivá slova již bývalé americké velvyslankyně při OSN Nikky Haley, která naopak obvinila Hamas z toho, že používá své děti jako „krmivo do kanónů“.

Pokrytectví celé OSN dokresluje ten fakt, že snaha Nikky Haley o odsouzení Hamasu na půdě OSN vyšla naprázdno, nedošlo ke schválení rezoluce navržené Spojenými státy, tak na druhé straně k odsouzení Izraele opět došlo, bez ohledu na to, že drtivá většina palestinských obětí byli členové teroristických organizací Hamasu a Islámského džihádu, ačkoliv Rada OSN „pro lidská práva“ převrací pravdu v lež a snaží se namluvit světu, že palestinské oběti byly údajně civilisté. Dělat z teroristů nevinné oběti je vrcholem ohavnosti.

  • Čtvrtá lež- Izraelci úmyslně zavraždili palestinskou zdravotnici Razan Al Najjar

Dne 1.6.2018 přišla o život palestinská zdravotnice Razan Al Najjar, Palestinci a jim nakloněný mediální mainstream obviňoval Izraelce z její úmyslné a vědomé vraždy. Pozdější vyšetřování případu ukázalo, že Izraelci nejen že nezabili Al Najjar úmyslně, dokonce se sama chlubila svým cílem a posláním sloužit jako živý štít ve službách Hamasu. Takže i Al Najjar nebojovala za ušlechtilé cíle, ale byla fanatická příznivkyně Hamasu a účastnila se palestinských násilností.

Není pochyby, že kvůli protiizraelské mediální zaujatosti narůstá antisemitismus, kterého jsme v současné době svědky. Často se dnešní antisemité zaštiťují podporou „palestinského lidu“ a antisionismem, obviňují izraelské Židy ze spáchání nejfantastičtějších zločinů, podobným krvavým středověkým pomlouvám, při nichž byli Židé obviňováni ze všech problémů, kterými tehdejší společnost trpěla. Údajné „válečné zločiny“ a „zločiny proti lidskosti“, kterých se mají dopouštět Izraelci na palestinských Arabech jsou stejně vylhané a lživé, jako např. středověká, po staletí tradovaná pověst o „bludném Židovi“ Ahasverovi.

Autor: Hana Lukešová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 15 997,00 Kč
Vybráno 45.70%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 716 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
184 komentářů