PIRATIPOSLANCI
12.10.2021
Kategorie: Politika

Čtyři bukanýři v boji o koryta

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Jak jsem uvedla už ve svém předchozím komentáři, tak hned dvě věci mi udělaly ve volbách skutečnou radost. Především fakt, že vypadli socanští tragédi, kteří se ve snaze přizpůsobit se svým západoevropským eurosoudruhům změnili v tvrdě eurohujerskou sebranku, navíc podporující islamizaci naší země. Díky Al Hamajdovi na MV nastaly muslimům u nás zlaté časy. Zatímco jinde v Evropě je tato komunita alespoň trošku v hledáčku, u nás téměř vůbec nefigurovala v pravidelných zprávách o extremismu MV a to přesto, že i u nás bylo několik soudů s islámskými extremisty. Za tohoto islamofila pak skrze předsudečnou nenávist nastoupil hon na islamofoby, o čemž by mohly hovořit desítky odsouzených…

Ale pryč od červené mikiny, kterou už naštěstí alespoň čtyři roky neuvidíme a podívejme se na jim ideově blízké Pirátstvo, jehož řady notně prořídly.

Právě fakt, že se do PS dostali pouze čtyři Piráti (a kdo ví, kolik by jich bylo nebýt Prahy), mne potěšil neméně. Voliči vlastně ukázali, že o Piráty nestojí. Pokud se totiž kroužkovalo, tak spíš jejich slepencoví souputníci ze STAN. Tragédií byla již volební kampaň Pirátů a především různé výroky jednotlivých členů, jimiž se parádně odkopali.

Nicméně Piráti tvrdí, že proti nim jela kampaň. Nevím, jak vy, ale já jsem měla opačný dojem. Takový Seznam propagoval Piráty snad několikrát týdně a to nejméně poslední rok. Podobně na tom byl i zbytek mainstreamu a to jak internetového, tak televize. Při různých televizních debatách se moderátoři nad pirátskými poslanci přímo rozplývali, ještě teď mám před očima úlisného Soukupa, kterému při debatě  trčely z pozadí Piráta snad jen špičky bot. Na ČT nekoukám, ale je mi jasné, že i tam se chovají moderátoři podobně.

Tedy mainstream dělal maximum pro to, aby vykreslil Piráty v superlativech. Totéž se dělo po celé roky na středních školách, kde neziskovky s podporou ministerstva školství propagovaly Piráty v naději, že je bude mládež volit. Neziskovkám přizvukovali youtubeři a aktivistické celebrity.

Ti všichni zarytě mlčeli o skutečné politice Pirátů. Třeba o tom, že jsou v EP ve frakci Zelených, která prosazuje pro Evropu zničující Zelený úděl a politiku otevřených hranic. Lži Pirátů pak podpořil mainstream i v tom, že údajně nejsou promigrační. Nejste-li neschopní jedinci – jak zřejmě mnozí pirátští voliči jsou – dokážete si velmi lehce zjistit, že jsou zcela nepokrytí vítači. Ostatně, důkazy jsem před časem shrnula v tomto článku. A to tam ještě chybí poslední hlasování v EU, kde hlasovali pro další dovoz Afghánců a rychlé schválení Migračního paktu EU.

Piráti se také dokázali ztrapnit svými výroky. Přímo jejich šéf Ivan Bartoš nedávno prokázal, že mu chybí i znalosti žáka 2. třídy ZŠ, když prohlásil, že největší hora ČR je Smrk. Ovšem i jeho soukmenovci zřejmě napomohli vykroužkování této partičky maoistů. Jde například o výroky – dnes již naštěstí exposlanců – Pirátů.

Mladičký exposlanec František Kopřiva například reagoval na berlínské referendum o vyvlastňování bytů následovně: „Česko se může Západem inspirovat právě třeba výsledkem tohoto referenda.“ Podle Kopřivy Západ není jen konzervativní. Ostatně, vyvlastňování bytů by nejspíš přišlo na přetřes ihned poté, kdy by už neměli kam dávat různé Afričany, Araby a Afghánce, jimiž by se pokusili Piráti naši vlast „obohatit.“

Další – dnes již naštěstí exposlanec – Ondřej Profant, který zřejmě věří na všech 125 pohlaví a na zdi má jistě vyvěšen plakát George Floyda, pro změnu prohlásil: „Poslanecká sněmovna je plná konzervativních bílých páprdů a velká část inklinuje k fašismu.“ Tedy očividně eurosoudruhovi Profantovi vadí běloši. A on sám je co? Indián?? Tento rasistický výrok je samozřejmě velmi moderní a přesně v duchu doby. Zdá se, že Profant by rád zavedl i v naší PS rasové kvóty, jak o tom uvažuje EU v Europarlamentu. V EU by mu za jeho výrok jistě zatleskali.

Jenže problém je, že mnozí čeští voliči jsou právě bílí páprdové, moc černochů mezi našinci nenajdete. Stejně tak se jistě mezi voliči najdou tací, kteří drží třeba byt po babičce pro svoji nezletilou ratolest, aniž by nemovitost pronajímali. A většina lidí u nás – včetně malých dětí – ví, že nejvyšší hora ČR je Sněžka.

To a desítky dalších výroků či jen vyjádření na pirátském fóru voliče jednoduše vyděsilo. Část tak raději volila někoho jiného, případně kroužkovali STAN. A nedivím se jim. Piráti se dokázali odkopat a znemožnit a minimálně ti, kdo alespoň zběžně sledují politiku si přešlapů všimli a od Pirátů se odvrátili.

Mnohé jejich voliče jistě znechutilo i to, že si už dlouho před volbami rozdělovali ministerstva, jejich nabubřelost tak odradila přesně ty voliče, kterým třeba jejich šílené nápady, vítačství a jiné excesy nevadí, nicméně očekávali alespoň hrstku skromnosti. Ovšem nakonec viděli, že jdou po korytech se snad ještě větší vervou než jejich političtí souputníci.

Čtyři pirátští poslanci obdrží – podle posledních informací – dvě ministerstva. Jde však o takový debakl, že by se měla tato čtveřice stáhnout do ústraní a buď zůstat v opozici nebo přijmout korýtko třeba v Bruselu, kde bude mít ČR předsednictví. Ostatně, v EU Piráty milují.

Doufám, že čtyři poslanci jsou už jen jakousi „labutí písní“ této partaje, kterou snad nemine osud Věcí veřejných a podobných pofiderních uskupení…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Olga Žlábková 1000,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 465,- Kč
Vybráno 46.75%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 165 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
63 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)