desiree
21.6.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Čtyři afričtí vetřelci hromadně znásilnili a zavraždili šestnáctiletou Italku

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Tento případ se velmi podobá jinému případu, který se odehrál v Itálii, kdy byla zavražděna devatenáctiletá Italka Pamela třemi africkými vetřelci, kteří byli zároveň drogovými dealery. Denně připlouvají k italským břehům další lodě plné invazistů z Afriky, pak je jen otázka času, než dojde k dalším podobným případům…

Italský soud v sobotu odsoudil čtyři Africké muže za zdrogování, násilné sexuální napadení a vraždu mladé Italky v Římě. Tento zločin vyvolal Itálii výzvy k rychlému vyhoštění všech ilegálů, kteří se v zemi nacházejí.

Po devíti hodinách jednání vynesl soud verdikt a odsoudil dva z obžalovaných k doživotnímu vězení, nejtvrdšímu italskému trestu odnětí svobody.  Dalším dvěma vynesl tresty odnětí svobody v výši 27 a 24,5 roku.

Tělo 16leté Desiree Mariottini bylo nalezeno v říjnu 2018 v opuštěné budově používané drogovými dealery ve čtvrti poblíž hlavního vlakového nádraží v Římě. Při zatčení bylo zjištěno, že podezřelým chybí dokumenty, které se udělují pro povolení k legálnímu pobytu v Itálii.

Omicidio di Desirèe Mariottini, arriva la sentenza: l'uomo rilasciato torna in carcere

Někteří lidé v Itálii požadovali, aby tehdejší vláda urychlila vyhoštění vetřelců, kteří byli v Itálii nelegálně, jak slíbila Salviniho strana Liga během volební kampaně v roce 2018.

Prokurátoři, kteří požadovali doživotní vězení pro všechny čtyři obžalované, během procesu tvrdili, že Mariottiniová byla zdrogována, hromadně znásilněna a zavražděna v opuštěné budově. Obžalovaní byli také obviněni z poskytování drog nezletilé osobě.

Jeden z obžalovaných je z Gambie, dva jsou ze Senegalu a čtvrtý z Nigérie.

Ve dnech následujících po vraždě italské zprávy uváděly, že Mariottiniová řekla své rodině, že zmeškala autobus do svého města mimo Řím a že zůstane u kamarádky tu noc, kdy zmizela. Rodinný právník popřel zprávy, že měla problém s drogami.

Podobných ilegálů, kteří nejsou nikde registrováni, je po celé Evropě jistě i nějaký ten milion (jen Švédsko jich v jejich zemi odhaduje na zhruba 200 tisíc), většina z nich ani nepotřebuje být kdekoli evidována, k obživě si vystačí s prodejem drog, takže nepotřebují žádné sociální dávky.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 381 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)