cssdkoryta
9.6.2017
Kategorie: Společnost

ČSSD: Zloději, rozkrádači, korupčníci a možná i vrazi

Loading...
Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

Soudruh Hamáček v hrůze pod stávajícími preferencemi, objíždí důchodce a slibuje jim hodnotné stáří a prý údajně důchody až 15 tisíc. Ve chvíli, kdy více jak 100 000 našich důchodců živoří pod hranicí chudoby, nemají na jídlo, nájmy, léky.

Při všetečném dotazu, kde na to ČSSD chce vzít, zní odpověď Sobotky: získáme 11 miliard tím, že zdaníme banky, operátory a velké podniky. V konečné fázi tedy to rozdávání ČSSD zaplatí každý z nás díky zmrazení mezd, omezení investic velkých firem, zdražení služeb bank a operátorů. Inu socanská klasika, jednou rukou ti dám a druhou dvakrát tolik vezmu.

Pokud někdo někomu bere a jinému rozdává, je to krádež, rozkrádání. Socani si opět kupují z peněz nás všech voliče. A slibují nereálné, což je podle mne podvod, navíc veřejného činitele a za státní peníze. ČSSD každý den, co ji vede Sobotka ztrácí 0,1% preferencí, takže škoda, že volby budou tak brzo. Úsměvné je navíc to, že si ten plešatej kudrnáč myslí, že bude v příští vládě. Leda tak v Bruseli, kde bude Merkel, Junckerovi a žabožroutskému mamámkovi olizovat řiť.

mám opravdu strach, že většinový volící občan bude opět tupec, co uvěří slibům a hodí jim to tam, aniž by se podíval zpátky. Vypište si volební sliby socanů a podívejte se, který zásadní dodrželi – ANI JEDEN ! Lidi naskočili na pastelkovné, rušení poplatků ve zdravotnictví. Sobotka alibisticky v ČR plká o nesouhlasu s migračními kvótami a jeho poslanci je v Bruselu potichu odsouhlasili.

Voliči nevidí kauzy jako OKD, odpustky na daních Sobotkou kamarádům Paroubka, zneužití služebního auta, koupi jeho bytu. Nevidí, že se stravuje tak často v tak luxusních restauracích, že mu na ně podle mého nemůže stačit premiérský plat. Kde na to pan Sobotka bere? Nebo mu papů platí pan Bakala? Podívejte se na seznam “neprokazatelných” korupčních kauz politiků ČSSD, na to, kolik jich bylo obviněno, stíháno odsouzeno. Na vraždy, které se kolem ČSSD “přichomýtly”.

I ta veřejnoprávní ČT odvysílala několik filmů / seriálů, ve kterých “naznačila”, že pokyn k vraždě Mrázka dal premiér ČSSD. V den zavraždění Mrázka byl premiérem Jiří Paroubek (ČSSD), ministrem vnitra František Bublan (nestraník/ČSSD).  Volič nevidí kauzy „kakao“ „Liberta“, „OKD“ a další? Co je ale ještě horší, volič nevidí tu otevřenou náruč vůči ekonomickým muslimským migrantům? Sobotka je politická mrtvola. Je mi u zadele, pokud to nechápe on, ale není mi u zadele, pokud to nepochopil volič.

Chovanec naoko nesouhlasí s kvótami, ale poslanci ČSSD je v Bruselu odsouhlasili. Navíc, zrádce zrádců zlomí kudrnáčovi vaz a bude příštím socanským generálem. Socani měli téměř čtyři roky na to, aby realizovali to, co slibují až dnes. Nic z toho, co dnes slibují ani nenavrhli! Ti bezpáteřní socanští živočichové, co si z poslaneckých platů hradí hypotéky a leasingy mají dnes hrůzu, že jich 2/3 nebudou zvoleny a tak slibují. Slibují to, oč se za skoro čtyři roky vlády ani nepokusili, slibují rozdávání z našich peněz.

Opravdu chcete volit tu socanskou verbež? Jste sebevrazi?

Autor: Michal Malý

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 7 718,11 Kč
Vybráno 22.05%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 98 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
23 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.