CSSDKS
27.5.2019
Kategorie: Politika

ČSSD po volebním debaklu

Sdílejte článek:

PETR BURIAN

Už zase! Tak by se dala charakterizovat realita vědomí ČSSD po posledním volebním debaklu v dlouhé řadě. Jsou prý z toho v šoku. No já bych spíše řekl, že jsou už zvyklí a v šoku by byli, pokud by jim prošel jediný poslanec.

A jako vždy budou analyzovat příčiny. Tak tohle jsme už slyšeli nejméně třikrát po sobě, ale jediné co jsme dosud neslyšeli jsou ty příčiny. Vlastně slyšeli. Takovou tu vatu typu mamí on mi ubližuje. Prvně byli jejich voliči úplně pitomí a vůbec nic nepochopili. A víte kdo volí pitomé politiky? Pitomí voliči :-) Takže tady by naopak úspěch měli mít. Potom jim Babiš zase kradl témata a nakonec i samotné výsledky. A po volbách do EP to není jiné. Papaláši z ČSSD neví, neznají, nechápou a budou opět analyzovat. Skoro mám pocit, že se zatím výrazem v jejich podání skrývá obyčejná ožíračka za zavřenými dveřmi. I ty následky by tomu odpovídaly. Tupé žvanění, třeštění hlavy, v hubě jak po ropné havárii a v peněžence vymetýno.

Podívejme se, jak to vidí jejich kapelníci po poslední nakládačce:

„Voliči jasně řekli, že kosmetické změny na tváři sociální demokracie nestačí. Naše strana se musí od základu proměnit.” Dolínek.

„Voliči nám vzkázali, že kosmetické změny na tváři sociální demokracie nestačí, čeká nás zásadní programová diskuse.” Onderka. Jak originální! A to je prosím pěkně ten stejný Onderka, který po volebním debaklu do sněmovny 2017 volal tvrdě po tom, aby čelní představitelé ČSSD okamžitě odstoupili. Dnes už nevolá. Stal se totiž mezitím statutárním místopředsedou ČSSD. Po okamžitém vyhazovu za prohrané volby volal tehdy i Foldyna, do letošního března místopředseda ČSSD. Velký kamarád StBáků, bolševiků a obdivovatelů Stalina. Ten vidí příčiny volebního neúspěchu v tom, že je strana málo vlastenecká. Hezká skupinka, opravdu, a velmi důvěryhodná.

Kateřina Valachová si zase myslí, že je načase začít konečně poctivě pracovat. Jen to ne, panebože, protože právě tohle je příčina jejich setrvalého propadáku. To věčné strkání zobáku do života obyčejných lidí. Všemožné zákazy a příkazy až do úplné likvidace svobodné vůle. Zákazy kouření kuřákům, pití pijanům, prodeje obchodníkům, otevírání nočním barům, povinná inkluze i předškolní mateřinky a kdoví co ještě. Sprosté nadávání živnostníkům do zlodějů, ubytovatelům do kšeftařů s chudobou, investorům do spekulantů a věřitelům do lichvářů. A pak se diví, že je ti kuřáci, pijani, zloději, kšeftaři a lichváři poslali tam kde jsou a kde je tma i za slunného dne.

O tom jak se to má dělat se můžou učit od Babiše. Ten se neunavuje hledáním nějakých nekalých živlů proti kterým je třeba bojovat, regulovat a zakazovat. Ba ne. On totiž rovnou lže, že už má hotovo. Deficitní rozpočet v době konjunktury ekonomiky a nejvyšších příjmů označí za historický úspěch, nejrozsáhlejší vyšetřování finančních machinací na státních postech za protikorupční opatření vlády, nejpomalejší výstavbu dálnic v historii za nejrozsáhlejší a nejnižší reálné důchody v poválečné éře našeho státu za nebývalé navýšení. Takhle se to dělá. To je sukces! Protože on ví kdo ho volí. Co je to za prosťáčka, za českou malodušičku a co potřebuje slyšet. On zná, ví a rozumí tomu. I když na veřejnosti naopak tvrdí, že nerozumí, nechápe to a asi nějaká účelovka. A to je rozdíl mezi ním a ČSSD, která opravdu nechápe a neví nic, ale veřejně to nepřizná ani sama sobě.

 


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Anonym 400,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 771,54 Kč
Vybráno 47.91%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 474 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
politicon.cz
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.