CSSDKS
27.5.2019
Kategorie: Politika

ČSSD po volebním debaklu

Sdílejte článek:

PETR BURIAN

Už zase! Tak by se dala charakterizovat realita vědomí ČSSD po posledním volebním debaklu v dlouhé řadě. Jsou prý z toho v šoku. No já bych spíše řekl, že jsou už zvyklí a v šoku by byli, pokud by jim prošel jediný poslanec.

A jako vždy budou analyzovat příčiny. Tak tohle jsme už slyšeli nejméně třikrát po sobě, ale jediné co jsme dosud neslyšeli jsou ty příčiny. Vlastně slyšeli. Takovou tu vatu typu mamí on mi ubližuje. Prvně byli jejich voliči úplně pitomí a vůbec nic nepochopili. A víte kdo volí pitomé politiky? Pitomí voliči :-) Takže tady by naopak úspěch měli mít. Potom jim Babiš zase kradl témata a nakonec i samotné výsledky. A po volbách do EP to není jiné. Papaláši z ČSSD neví, neznají, nechápou a budou opět analyzovat. Skoro mám pocit, že se zatím výrazem v jejich podání skrývá obyčejná ožíračka za zavřenými dveřmi. I ty následky by tomu odpovídaly. Tupé žvanění, třeštění hlavy, v hubě jak po ropné havárii a v peněžence vymetýno.

Podívejme se, jak to vidí jejich kapelníci po poslední nakládačce:

„Voliči jasně řekli, že kosmetické změny na tváři sociální demokracie nestačí. Naše strana se musí od základu proměnit.” Dolínek.

„Voliči nám vzkázali, že kosmetické změny na tváři sociální demokracie nestačí, čeká nás zásadní programová diskuse.” Onderka. Jak originální! A to je prosím pěkně ten stejný Onderka, který po volebním debaklu do sněmovny 2017 volal tvrdě po tom, aby čelní představitelé ČSSD okamžitě odstoupili. Dnes už nevolá. Stal se totiž mezitím statutárním místopředsedou ČSSD. Po okamžitém vyhazovu za prohrané volby volal tehdy i Foldyna, do letošního března místopředseda ČSSD. Velký kamarád StBáků, bolševiků a obdivovatelů Stalina. Ten vidí příčiny volebního neúspěchu v tom, že je strana málo vlastenecká. Hezká skupinka, opravdu, a velmi důvěryhodná.

Kateřina Valachová si zase myslí, že je načase začít konečně poctivě pracovat. Jen to ne, panebože, protože právě tohle je příčina jejich setrvalého propadáku. To věčné strkání zobáku do života obyčejných lidí. Všemožné zákazy a příkazy až do úplné likvidace svobodné vůle. Zákazy kouření kuřákům, pití pijanům, prodeje obchodníkům, otevírání nočním barům, povinná inkluze i předškolní mateřinky a kdoví co ještě. Sprosté nadávání živnostníkům do zlodějů, ubytovatelům do kšeftařů s chudobou, investorům do spekulantů a věřitelům do lichvářů. A pak se diví, že je ti kuřáci, pijani, zloději, kšeftaři a lichváři poslali tam kde jsou a kde je tma i za slunného dne.

O tom jak se to má dělat se můžou učit od Babiše. Ten se neunavuje hledáním nějakých nekalých živlů proti kterým je třeba bojovat, regulovat a zakazovat. Ba ne. On totiž rovnou lže, že už má hotovo. Deficitní rozpočet v době konjunktury ekonomiky a nejvyšších příjmů označí za historický úspěch, nejrozsáhlejší vyšetřování finančních machinací na státních postech za protikorupční opatření vlády, nejpomalejší výstavbu dálnic v historii za nejrozsáhlejší a nejnižší reálné důchody v poválečné éře našeho státu za nebývalé navýšení. Takhle se to dělá. To je sukces! Protože on ví kdo ho volí. Co je to za prosťáčka, za českou malodušičku a co potřebuje slyšet. On zná, ví a rozumí tomu. I když na veřejnosti naopak tvrdí, že nerozumí, nechápe to a asi nějaká účelovka. A to je rozdíl mezi ním a ČSSD, která opravdu nechápe a neví nic, ale veřejně to nepřizná ani sama sobě.

 


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč

Celkem za měsíc: 8 084,00 Kč
Vybráno 23.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 427 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.