CSSDKS
18.10.2018
Kategorie: Politika

ČSSD: Diletantismus neschopných papalášů

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FRANTIŠEK TOMÁŠEK

Odrazí se, neodrazí se?To je dilema, které dnes řešíme. SOCIÁLNÍ DEMOKRACIE. Zkusil jsem se vžít do jejich situace, a posoudit status quo socanů s tím, co říkají návody a metodiky krizového řízení. A hned první poznatek: Ani náznak, ani slovo, že by někdo projevil znalost termínu krizové řízení, natož že by ve vedení byl alespoň jeden papaláš, který umí a v praxi to prokázal.

Druhý poznatek: nikdo si nevšimnul ani po výprasku, že slibotechnický volební program díky jejich dotažení nesplnitelných slibů ad absurdum je směšný, a že i Babišova svatozář schopnosti chlebem a sedmi rybami nasytit davy končí. Ani náznak hledání náhrady, ani jedna starost o pevný základ programu, který by plnil politickou podstatu partaje a byl pro občany důvodem tolerování jejich existence.
.
Třetí — ekonomicky existenční diletantismus. Strana, která se krádeží majetku družstva Cíl zmocnila miliardového majetku, ho dodnes nedokázala podnikatelsky využít. Dokonce ani trvale narůstající rest stovek milionů, kde je již právoplatně odsouzena neřeší, strká hlavu do písku a majetek, který by prodejem posloužil záchraně před exekucí, jenom exploatuje a do rukou exekutorů uhání stále rychleji.
.
Bohužel. Ani bílá kniha by materiál diletantismu, který denně sociální demokracie rozmnožuje, nepopsala. To, že nám s takovou snůškou hlouposti ve spojení s jednoúčelovou ANO partají zařízenou na čerpání dotací vládnou (z dopuštění Zemana) je drzost, je nebezpečné a přijde nás draho. Konec století existující tradiční politické strany není odškodněním nás, postižených občanů.

Autor: František TomášekFCB

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 150,00 Kč
Vybráno 6.14%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.