manipulacespolecnost
15.6.2018
Kategorie: Společnost

ČR: Likvidace střední třídy

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JIŘÍ VÍTEK

I člověk neznalý ekonomických zákonů cítí, že naprosto neschopná politická reprezentace zatahuje ČR do hlubších problémů, kurz koruny se 3 měsíce propadá, infrastruktura se nestaví ale rozpadá, neproduktivní státní aparát nabobtnal do více než trojnásobných hodnot než za komunistického režimu a to vše v době nejvyšší ekonomické prosperity.

Česká ekonomika je jako parní lokomotiva do které místo uhlí lejou benzín a letecký petrolej ale celá osádka včetně strojvedoucího, topiče a průvodčích visí plnou vahou na brzdách.

Likvidace střední třídy pokračuje a po likvidaci jejich živností a podnikání následuje likvidace dostupnosti bydlení. Podle návrhu ČNB na byt s minimální velikostí vhodný pro rodinu s dětmi bude v Praze nutný plat téměř 80 tisíc měsíčně. Už dnes je v Praze dle agentury Deloitte nejhůře dostupné bydlení z celé EU.

Tam nás zavedla naše politická reprezentace a nejen ta současná, velký podíl mají veškeré ty eurosocialistické strany kteří vládli dříve i dnes a nejrůznější Zelení a EKOteroristi kteří učinili výstavbu pro bydlení nerealizovatelnou. A pokud vám budou po bolševicku tvrdit, že vlastní bydlení není lidské právo, a že je nenormální aby si střední třída kupovala vlastní bydlení tak vězte, že ty vysoké splátky hypoték budete stejně muset platit v drahém nájmu, ale jiným a možná právě těm kteří za tento stav zodpovídají.

ZDROJ: Fb, Jiří Vítek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.