VIRROUSKA
12.8.2020
Kategorie: Společnost

Covidové šílenství pokračuje

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝZa normálních okolností by byly dovolené v plném proudu. Češi by leželi na plážích u moře, turistická střediska by prosperovala a letecké společnosti fungovaly tak, jak mají, tedy s letadly převážně ve vzduchu. Místo toho tu máme koronavirovou hysterii číslo dvě. A zcela upřímně, to je teprve začátek připravované podzimní ,,pandemie‘‘.

Přestože se odborníci rozdělili na dvě poloviny, přičemž jedni táhnou za provaz s WHO, médii a politiky, druzí upozorňují na nesmyslnost chování lidstva ovlivněného situací, kterou nelze považovat za nic jiného než umělé vytváření celosvětového strachu, jehož následkem má být vnucení vakcinace naší populace. Samozřejmě k ní mají použity produkty pouze těch správných farmaceutických koncernů, takže je nepřípustné, aby na trh byla vpuštěna farmaka ze zapovězeného Ruska. Co kdyby se ukázalo, že tamní biologové a lékaři objevili cosi, co by si dokázalo s covidem-19 poradit lépe, levněji a zároveň by do vakcíny nebyly přimíchávány látky, které mají mít vliv na něco jiného než požaduje Bill Gates, WHO a pánové z říše zla zvané Deep State? To se prostě nesmí stát.

Postupné znovuzavádění roušek lze považovat za hazard s lidským zdravím. Jejich oprávněné užívání lze vnímat pozitivně v přelidněném Japonsku, kde mají možná bránit vdechovaní prachových částic, nicméně u nás je to směšné. A úplně nejvíc je, když potkáte řidiče osobního auta s respirátorem na obličeji. Demence některých lidí je nekonečná. Samotní lékaři se ohledně používání těchto prostředků dohadují i mezi sebou. Jedni říkají už velmi nahlas, že covid-19 tu prostě nějaký je, bude a paradoxně i byl, takže s ním lze normálně žít bez stresů a obav, protože jde o běžné virové onemocnění. Nemá tedy cenu se mu nějak speciálně bránit, protože ho stejně potká většina lidstva. Příspěvky těchto odborníků sociální sítě mažou, přestože jde o lékaře, biochemiky a paradoxně i některé epidemiology. Tito lidé na Covidu-19 nic nevydělají.

Druzí to vše pojali jinak. Koronavir má v sobě obrovský politický a ekonomický potenciál. Zatím se podařilo následující. Zajistil pád ekonomiky na dno, zlikvidoval velkou část podnikatelů či je vrátil o desetiletí zpět, snížil počet miliardářů, přičemž ti nejbohatší ještě více rozšířili svůj majetek. Umožnil bankám zbohatnout na záchranných balíčcích jak v soukromém, tak státním sektoru, viz obrovskou půjčku Evropské unii. Otevřel prostor politikům ke krádežím za bílého dne v podobě kšeftování se zdravotnickým materiálem a přetavením národních rozpočtů na obrovskou díru, do které se vejdou všechny dosavadní průšvihy, ale i ty budoucí. Například Zelený úděl, jehož cena bude nesmírná, a který nikdo včetně planety nepotřebuje. Dokázal představit dosud neznámé či nepopulární jednotlivce a udělat z nich Mesiáše moderní doby. Zprovoznil různé kontrolní a vyhledávací systémy potřebné k totální ztrátě svobody obyvatelstva a v podstatě legalizoval vše to, co se doposud připravovalo potají. Zruinoval jih Evropy a udělal ho ještě závislejším na panovačném Německu a poťouchlé Francii, přičemž v Evropě vytvořil povinné semknutí liberály ovládané a k rozpadu se blížící Evropské unie. Ztížil tak ještě více možnost svobodně se rozhodnout a opustit tento již dávno ne jen ekonomický spolek. Na půl roku zlikvidoval sportovní a umělecké akce a v podstatě obě tato odvětví nechal razantně zchudnout.

Dalo by se pokračovat dále, značkování lidí rouškami je jen detail. To i přesto, že v Německu za jejich nenošení chtějí lidi zavírat do kriminálu. Největším průšvihem je vakcinace dávající farmaceutickým koncernům do ruky možnost stát se polobohy určujícími další vývoj lidské populace, respektive její razantní snížení, a to jak v počtu, tak v inteligenci. Nikdo totiž neví, co vše vakcinace způsobí. Dále ekonomika na kolenou, protože s ní padá životní úroveň. Paradoxem je, že přísnost vůči lidem vystaveným údajnému nebezpečí plynoucímu z covidu se zaměřuje především na bílé v Evropě a USA, zatímco černí mají privilegium kašlat i na nějaký koronavir.

Lze očekávat, že povinné testování rozšíří řady těch, u nichž bude vir identifikován. Což přinese další akce v podobě zastavení sportovních soutěží, většiny veřejných akcí, omezení v hromadné dopravě po celém světě, ekonomika půjde dál ke dnu a média budou mít o čem psát a vysílat dalších x měsíců. Covid to nevyhubí, bude tu s námi dál, je jen předzvěstí dalších podobných politicko-ekonomických akcí a jejich zneužívání. Takže milé ovce v rouškách, jste to právě vy, kdo se podílí na dalším lynčování prostého obyvatelstva planety. Budete li nadále poslouchat nesmysly a chovat se dle idiotských nařízení, ničemu nepomůžete. Jen ukazujete, jak málo přemýšlíte.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Anonym 400,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 16 071,54 Kč
Vybráno 45.91%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 480 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
politicon.cz
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.