VIRTEST
30.11.2020
Kategorie: Společnost

Covidismus: Likvidace života lidí

Sdílejte článek:

LUDĚK TESAŘ

Likvidace života lidí, svobod a ekonomiky státu jsou zatím jediné jistoty dané nám vládou

Likvidace základních práv člověka a hodnot státu pod jakoukoliv záminkou je podle mě zločinem. Minimálně existuje výrazné podezření ze spáchání zločinů ministry zdravotnictví a vládou. Svoboda, ekonomika a politická morálka ryjí obličeji v zemi a nohy mají v gypsu.

Covidismus likviduje svobody lidí a ekonomiku

Každý si musí sám vyhodnotit, jak jeho život zasáhl sám covid a jak opatření vlády. Každopádně symbolem doby je covidismus, který ovlivňuje naše životy již skoro rok a bude je ovlivňovat zřejmě i další roky. Ty životy, které letí časem jako splašený kůň. Jisté je, že svoboda a ekonomika jsou dámy, které nyní leží v tratolišti krve a obě nohy mají svázané.

Covidismus je nová nebezpečná politická ideologie šířená strachem

Šířená panikou až hysterií, která rozděluje společnost i domácnosti. Není ničí vina, že vir covid se v období chřipek šíří, vždycky to tak bylo a bude. Covidismus, ve kterém již skoro rok žijeme nezmizí, dokud nezmizí jeho hnací síla, tedy strach a neobnoví se svoboda a pravda.

Ideologii Covidismu vytvořili politici na celém světě za pomoci pečlivě vybraných epidemiologů. Radikální léčba naordinovaná politiky lidu byla zdůvodněná šíleným matematickým modelem vývoje nemoci, který neobsahoval vůbec nic ze života lidí a státu. Obsahoval pouze čísla smrti.

Nikdo neřešil, že v modelu chybí další důležité a zásadní aspekty života, svoboda, ekonomika a etika. Fungování hospodářství a ústavní hodnoty aktuálně nic neznamenají. Ekonomika a lidské osudy nic neznamenají. Obce a jejich zastupitelé s tím nic neudělají, pokud jim nepomůžeme.

Politická morálka ryje rypákem v tom nekvalitnějším hnoji

Covidismus prosazují politici se zničenou morálkou. Bývalý mistr zavřel lidi, vzal jim práva a vyzýval k dodržování nařízení, která sám nedodržoval. To, že vydělává na nouzovém stavu vůbec neřeším, to je dnes v politice již samozřejmost, která v současném stavu společnosti nikoho nepohorší.

Nový ministr usiloval o svržení Babiše, proto podepsal i petici. Nyní nastoupil na jeho volání do jeho vlády a pomáhá mu. Oba skvělí politici to dějí a dělali samozřejmě proto, aby nás zachránili, jak jinak.

Jak působí covidismus, který snad nelze zastavit?

Všichni se bojí této nebezpečné politické ideologie. Bojí se politici, soudci, bojí se doktoři s jiným názorem, bojí se lidé s jiným názorem, celé rodiny trpí. Jak do rodin vlastně dopadla nemoc covid a jak opatření vlády? To musí každý posoudit sám podle své situace.

Podle matematického modelu prezentovaného vládou a médii jsme v tuto dobu prakticky všichni dávno mrtví a pokud ne, potom by mě zajímalo, kde udělali soudruzi asi chybu? Jisté je, že vládní opatření na covid nezabírala, protože o tom není přímý důkaz. Naopak soudy rušily před krizovým stavem řadu z omezení svobod a opatření jako neúčinná a neprůkazná.

Chřipky u nás nastupují na jaře a na podzim, přes léto „spí“. Tak to bylo i letos. Tento rok na podzim se lidé nahnali strachem a testováním do nemocnic, ve kterých chybí personál vyřazený pozitivními a značně nepřesnými PCR testy a hlídáním dětí bez školy a kroužků. Sociální hospitalizace zabraly místa k léčení ostatních nemocí, které mají nad covidem nadále jasnou převahu. Statistika byla znásilňovaná, ekonomika ničená, mnozí lidé zoufalí.

Každý si musí sám posoudit, jak jeho život zasáhl covid a jak opatření vlády a jestli nám to stálo a stojí za takové oběti.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč

Celkem za měsíc: 13 000,00 Kč
Vybráno 37.14%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 346 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...
politicon.cz
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.