vlajkaVIR
23.9.2021
Kategorie: Společnost

Covid zneužitý k ovládnutí společnosti je covidfašismus!

Sdílejte článek:

RADOMIL BÁBEK

radomil-babek33751569_0Ústavní soud řekl, že zavření obchodů bylo nezákonné, Nejvyšší správní soud řekl, že testování zaměstnanců v NS bylo nezákonné, v německém Výmaru soud rozhodl, že všechna opatření proti dětem, roušky, testování a zákaz výuky, byla nezákonná, české soudy zrušily asi čtyřicet(!) opatření vlády vydaných prý na ochranu zdraví – a naše vláda, HK, SOCR a část opozice nás chtějí ocejchovat podle toho, jestli jsme se testovali nebo, jestli jsme očkovaní. To je segregace a diskriminace nejhrubšího zrna, to je nástup neomezené státní moci. Nikdy jsem si nemyslel, že třicet let po pádu komunismu u nás použiji pro jednání vlády tak ostrý výraz, ale nemohu jinak: Cesta k ovládnutí společnosti pomocí covidu je covidfašismus.

Vláda ČR, s podporou komunistů a někdy dokonce s podporou části opozice, za spolupráce a servilního přikyvování vybraných podnikatelských spolků, nám jde po krku. Covidfašisté chtějí zlikvidovat občanskou svobodu a svobodu podnikání. 

Máme chodit jen tam, kam nám oni dovolí. Máme se třást, jestli nás jejich aplikace pustí do krámu nebo do hospody. Máme být nekulturní národ, protože nebude divadlo, kino, ani koncerty. A covidfašisté, jako všichni s totalitním myšlením, začínají už od dětí – testovat a testovat, chodit do školy, jen když vrchnost dovolí a samozřejmě i ve škole nosit roušky. Jen náhodou se před několika měsíci ministru Arenbergerovi nepodařilo prosadit ponižující rektální testy dětí, což by se vládě hodilo, protože ponížený člověk je nejposlušnější.

Vrcholem drzosti a pocitu nadřazenosti pak je, když si koalice a opozice odsouhlasí pandemický zákon, který dává vládě téměř neomezenou moc a možnost jednat bez kontroly. A pandemická situace trvá, i když máme jen stovky pozitivních, několik desítek nemocných a na covid se téměř neumírá.

Zažíváme v přímém přenosu zneužívání covidu pro posílení moci státu. Používání covidu, jako záminky k rozdělování společnosti a nástroje pro diskriminaci občanů, kteří mají jiný, něž „správný“, tedy vládní názor, třeba na očkování. Typické pro covidfašismu je, že ministři porušují zákony, vláda vydává protiprávní rozhodnutí a politici dělají obří kšefty s Čínou, za naše peníze samozřejmě, a chechtají se nám do obličeje.

Pracovat ve fabrikách covidfašisté dovolili, protože stát a politici potřebují peníze, ale zaměstnanci se musí testovat. Titíž testovaní zaměstnanci, kterým je dovoleno pracovat, však už nesměli spolu chodit do hospody, nesměli sportovat a bavit se, protože to není v zájmu státu.

Chci zastavit covidfašismus. Chci zastavit zneužívání covidu k posilování moci státu nad občanem. Chci změnit zákon na ochranu veřejného zdraví, protože ten se ukázal být jen mocenským nástrojem. Chci dosáhnout zrušení pandemického zákona, toho vládně-opozičního paskvilu.

Chci chodit na pivo, chci si dát večeři v restauraci a kafe v kavárně. Chci chodit do divadla a chci zajít na dobrou muziku. Chci si jít koupit boty a podzimní kabát. To vše chci bez omezení – bez testů, bez očkování, bez respirátorů, a hlavně – bez obav, jestli mě tam pustí, protože nemám covidpass! Chci žít svobodně, chci žít normální život. A jestli někdo bude na má slova reagovat „moudře a uvážlivě“, že prý musíme být opatrní, protože covid…, tak rovnou říkám: Jděte s tím do háje, nechali jste se zblbnout, skočili jste jim na špek.  Zdraví lidé v produktivním věku, kteří se nechali očkovat, to udělali většinou jen proto, aby mohli cestovat, chodit na fotbal či hokej, do klubů nebo do práce. A já jim vzkazuji: Pochopili jste vůbec, že jste svou svobodu prodali za práva, která vám nezcizitelně patří?! Jak to říkal V. I. Lenin? Užiteční idioti…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 070 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)