lekarvir
8.10.2021
Kategorie: Společnost

Covid: Výzva lékařů, která byla vytěsněna z mediálního prostoru

Sdílejte článek:

JAN BARTOŇ

bartonAž nyní se mi přes Facebook dostala do rukou výzva lékařů proti trvajícím restrikcím proti covidu. Stojí za to se s ní seznámit podrobněji.

Lékaři, mimo jiné i profesor Jiří Beran, jehož názory jsou dlouhodobě umlčovány, vydali výzvu již na konci srpna před začátkem nového školního roku. Přes Facebook (alespoň k tomu je tato platforma stále ještě dobrá, než se utáhnou šrouby cenzury ještě více!) jsem se s ní seznámil až teď a považuji za povinnost hlavní myšlenky výzvy komentovat.

1) Rezignovalo se na základy klinické medicíny. Místo anamnézy, klinického vyšetření a laboratorního nálezu je diagnostikována „nemoc“ na základě jediného výtěru z nosohltanu špatně nastaveným PCR testem. Tato „nemoc“ je zjišťována i u zcela zdravých lidí, kteří jsou neustále nesmyslně a draze plošně testováni, a to včetně dětí.

Zdravotní pojišťovny platí měsíčně minimálně 2 miliardy korun za covidové testy. Tento údaj poskytla ČT v pořadu „Superdebata“. V této chvíli se jedná o skandální utrácení zdravotního pojištění a všechny „hlavní“ strany a koalice (ANO, SPOLU a PIRSTAN) plánují s testováním včetně dětí pokračovat. Pokud je jeden žák pozitivní, celá třída má karanténu 14 dní, přestože testy ostatních dětí jsou vícekrát po sobě negativní. Skandál!!!

2)Všichni zdraví lidé jsou na základě presumpce viny považováni za infekční, dokud nedokážou tzv. bezinfekčnost – a to pomocí postupů, které žádnou bezinfekčnost prokázat nemohou. Potvrzení o bezinfekčnosti tak dostanou například očkovaní, aniž by byla jejich bezinfekčnost prokázána.

I v pomateném prezidentovi USA Joe Bidenovi se nejprve zrodil plán na nenošení roušek pro očkované, aby po zjištění „vědců“ – dávám schválně do uvozovek, protože těmto pseudovědcům obecně nevěřím – že i očkovaní přenášejí virus (viz očkování u chřipky, kde platí to samé!), byly nařízeny další restrikce jako nošení roušek ve školách. Proti tomu bojují jen republikánští guvernéři a asi jeden či dva guvernéři za demokraty.

3) Lživě se tvrdí, že imunita po očkování je lepší a delší než imunita po prodělání nemoci. Toto tvrzení popírá publikovaná data i samotné základy imunologie.

Toto sdělení považuji za racionální a potvrdila to data z Izraele. Jinak Izrael najel na povinnou vakcinaci za nové vlády, resp. vydal nařízení, která si vakcinaci defacto vynucují, pokud člověk nechce absolvovat martyrium testování.

4) Jsme svědky porušování Hippokratovy přísahy – je vyvíjen tlak na nedodržování lékařského tajemství, restriktivní opatření jsou zneužívána proti zákonům lidskosti, lékařská etika dostává vážné trhliny a jsou porušována doporučení WHO i dalších autorit včetně verdiktů soudu.

Co se doporučení WHO týče, tam si nejsem jistý, spíše považuji její vedení za šiřitele paniky, jinak souhlas!

5) Od počátku jsou návrhy na levnou léčbu odmítány bez bližšího zkoumání a čekání na všespásnou vakcínu se po dlouhé měsíce stalo modlou. Politici si zčásti přisvojili kompetence k diagnostice, léčbě a prevenci.

Jde o to, že v různých státech například i v Polsku, byly vyzkoušeny docela úspěšně léky, vyvinuté proti jiným nemocem s překvapivě dobrými výsledky. U nás se nemocným nedá nic, berou tak acylpyrin proti horečce a když se jejich stav zhorší, jsou převezeni na JIPky. Lékaři dlouhodobě odmítali přijímat v ordinacích nemocné a léčili a léči „po telefonu“. Je to údajně moderní a skvělá vymoženost.

6) Po půl roce je zřejmé, že dobrovolnost vakcíny byla jen další lží. Je vyvíjen nátlak na očkování, i když je již zřejmé, že vakcína není účinná v zabránění přenosu nákazy.

Nejen to, tvrdí se, naprosto voluntaristicky a Adam Vojtěch to několikrát zopakoval, že roušky sundáme při proočkovanosti 75 %. Jiní „experti“ chtějí proočkovanost 90 % – to bychom byli odsouzení k rouškám formálně napořád. Samozřejmě, dnes již minimálně 50 % lidí roušky nenosí ani v obchodech a roušky už frčí jenom v nákupních centrech a i tam už jsou vidět lidé bez roušek.

7) Vakcíny jsou experimentální, nemají dosud ukončené třetí fáze klinických studií, za možné budoucí nežádoucí účinky farmaceutické firmy neručí. Očkování na nádražích a v obchodních centrech,bez sepsání anamnézy, bez pečlivého vyšetření a poučení očkovaného odporuje zásadám lékařské profesionality a etiky.

Proto jsem se nechal očkovat u své praktické lékařky a na mamutí „centra“ jsem se vykašlal.

8) Celá epidemie je prezentována jednostranně, není připouštěna svobodná diskuse, objevuje se cenzura, experti s oponentními názory jsou umlčováni, dehonestováni a označováni za dezinformátory, odmítače či popírače, čímž se slovník oficiální propagandy nápadně přiblížil slovníku totalitní strany z období před rokem 1989.

Ruku v ruce s propagandou o covidu postupuje i propaganda záchrany klimatu. Čína si mne ruce, jak se daří díky tomu západní společnost měnit k obrazu čínské – tam je rudá totalita, u nás totalita zelené vědy a ochrany zdraví, i kdybychom utratili miliardy miliard. Je skandální, když se dnes a denně dovídáme, kolik lidí zemřelo na covid, když tato úmrtí dnes tvoří naprostou menšinu. Každé úmrtí člověka je smutné, nicméně referovat o zemřelých s covidem a nevšímat si utrpení desítek lidí, co denně zemřou na rakovinu, infarkt, diabetes či mozkovou mrtvici je opět skandální. A skandální a hnusné je vinit za smrt lidí vládu, což dělá Petr Fiala!

9) Lidé jsou již rok a půl strašeni neuvěřitelnou mediální masáží, na níž se bohužel podílejí i lékaři a porušují tím jednu z hlavních zásad medicíny – především neškodit. Primum non nocere.

Nejhorší je v tomto směru dle mého soudu veřejnoprávní ČT. Příklad z 6.10. v Událostech – V Rusku zemřel “rekordní” počet osob na covid – asi 900 osob. Po přepočtu na počet obyvatel se jedná o číslo 50 na 10 milionů obyvatel, a u nás přitom umíralo v březnu až 200 osob denně. A v USA je teď počet úmrtí na hodnotě asi 1500 osob za den, což odpovídá úmrtím v Rusku – Rusko má poloviční počet obyvatel oproti USA. Propaganda proti Rusku a Číně jede na plné obrátky. Čína se nám “mstí“ nedostatkem čipů a náš autoprůmysl stojí. Ale nám to stojí za to.

10) Vláda není schopna odpovědět na základní otázku – kdy opatření skončí. Je zřejmé, že ani nulový počet pozitivních testů nepovede k ukončení restrikcí, protože „co kdyby“. Tento postup je natolik arogantní a hloupý, že vzbuzuje podezření, že jde o záměrný plán na okleštění lidských práv a svobod.

Dodávám, že vláda ANO a ČSSD nás dnes drží pod krkem, a po volbách to může být vláda ODS a pirátů. Vždyť ani ODS či piráti nejsou proti testování do zblbnutí. A v oné „superdebatě“ pouze dvě strany řekly, že nechtějí další restrikce a chtějí návrat k normálu – SPD a Trikolóra. Babo raď!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 452 times, 14 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)