pandemic-4933793SPOLVIR
8.5.2021
Kategorie: Společnost

Covid surfuje na páté vlně

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Covid je úžasný až na to, že ho nikdo nikdy neviděl.Česku hrozí pátá vlna covidu-19, nemocnice hlásí prvního nakaženého indickou mutací. Lidé začali konečně vidět světlo na konci tunelu, když se konečně začínají otevírat školky, školy, služby a také brzy i obchody s oblečením. Vypadá to, že nám nemusí být zase tak do smíchu. Viroložka a členka Mezioborové skupiny pro epidemické situace Ruth Tachezy varuje před zbrklým rozvolňováním, jinak Česku reálně hrozí pátá vlna covidu-19. Situace by mohla být tak vážná, že bychom se mohli přiblížit tragické Indii. Jeden nakažený indickou mutací se už tady objevil. Hygienici už ve čtvrtek ohlásili prvního nakaženého indickou mutací covidu-19 v Praze. Muž má indický původ a zjišťují se jeho kontakty. Podezření na mutaci měli už dříve dva lidé na Hradecku.

Tak. No není to prča? Jakmile se objeví naděje, tak politici celého světa najdou další zemi v krizi, novou mutaci a další vlnu. Už si připadám jak v Jiříkově vidění. Neustále z nás, covidových nevěřících, dělají konspirátory, ale jak jim máme věřit? To oni nic, to covid. Ten hajzl je tak mazaný že si pokaždé počká na trochu klidu a hups, vleze si rovnou do Indie a nakazí rovnou půl miliónu lidí v zemi, kde pohřeb je neuvěřitelně drahý. Na dřevo nejsou peníze, tak se symbolicky ohořelé mrtvoly hází do Gangy. No bezva rituál a bezva hygiena. Hlavně že na hubě mají roušky.

V člověku to vzbuzuje hodně divné pocity, protože ten zatracený covid je naprosto úžasný pomocník všech politiků na celém světě.

  • Likviduje důchodce a zmenšuje populaci. To je velmi žádané, protože se státům zmenšují mandatorní výdaje a to je pro jejich kapsy vždycky bezva.
  • Zvyšuje obchod a přívod peněz do kapes všech obchodníků se smrtí co se vezou na covidové vlně. Desinfekce, respirátory atd.
  • Z farmaceutických společností udělal skoro Bohy a drží pod krkem lid celé planety. Tomu se říká ovládnout všechno a všechny.
  • Udržuje lidi v poslušnosti, strachu, naivitě. Postupně z nich nadělá otroky sloužící jedinému božstvu Covidu na x-té vlně.
  • Umí zničit vše, co dělá člověka člověkem. Děti se neučí a rostou z nich jedinci bez úsudku, bez názoru a bez vědomostí.
  • Bere nám naši kultury, morálku a radost ze života. Člověk nemůže žít bez potravy pro duši. Bez duše jsme nic a život je jen o přežívání.

Nevěřila jsem od začátku, že je tohle vše náhoda a stále víc mne stav světa přesvědčuje o tom, že je to cílené snižování populace. Asi to jde pro ně moc pomalu, když touží po rychlejším řešení, po válce. 

Za covidový rok je zemřelo hodně lidí a další byli zničeni ekonomicky a duševně. Psychiatrické léčebny praskají ve švech a zvyšuje se počet sebevražd. Odkládají se operace a lidé umírají bez pomoci a zbytečně. Politikům je to jedno a jestli jejich lítostivé řeči a smutné obličeje ve vás vzbuzují pocit, že dělají vše co mohou, tak žijete omylem.

Celý svět je propojen dluhy a nikdo neví co s tím. Politici cestu z problému neznají a tak jsou nuceni poslouchat bankéře a korporátníky. Mají je prostě v hrsti a dělají si co chtějí. Kdo to způsobil? Lidská nenažranost po majetku, lenost a nedostat soucitu, morálky a lásky  k bližnímu svému. Jestli se nenaučíme žít skromně a v empatii ke svému okolí, nic se nezmění. Stále jen hromadíte věci. Starší měníte za nové a rozhodující je mít vše nej a moci se pochlubit ostatním tím, že na to máte. Tak tomuhle se teď říká život a já tomu říkám pomalé okorávání duší. Lidé, je o vás a na vás.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 622,48 Kč
Vybráno 44.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 841 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
130 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)