virus3
26.6.2020
Kategorie: Společnost

Covid opět na scéně?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝRok 2020 se skutečně povedl. Jsme na konci jeho první poloviny a už teď můžeme konstatovat, že bude patřit k tomu horšímu, co nás mohlo potkat. Dvě podstatné události, které rozhýbaly svět, ukazují, jak křehkým a nestabilním je jeho nynější stav. Koronavirus a rasismus. Dvě naprosto uměle vytvořené události, které mnoha lidem zničili život, jejich někdy i celoživotní snažení sfouknuly během pár týdnů jako svíčku. A někdy i jejich život samotný.

Covid se vrací na scénu. Média už nás opět krmí informacemi, jak se objevují nová ohniska nákazy. Naprosto ignorují názory z druhéhu břehu, ze kterého řada odborníků říká, že nejde o nic nového, co by dosud lidstvo nepoznalo. Přestože je covid i realisty z oblasti medicíny přirovnáván k méně účinné chřipce a existuje řada důkazů, že většina úmrtí přisuzovaných covidu 19 s ním nemělo nic společného, navíc plno lidí zemřelo jen díky domnělé léčbě například ventilátory, média a epidemiologové typu Maďar a Prymula dál straší veřejnost.

Dokumenty z přeplněných nemocnic se ukázaly být často falšované, pohřbívaly se prázdné rakve, vše přesto spěje k jakési povinné vakcinaci, kterou už nyní polovina lidí považuje za zásah do soukromí, navíc za nebezpečnou díky složení samotné vakcíny. To proto, že za její povinnou implantací stojí tak velcí grázlové, jakými je dr. Fauci a Bill Gates. O těchto mužích naše média šíří pouze pozitivní zprávy, nicméně pokud se o problematiku vakcín zajímáte, jistě už tušíte, že člověk, který by chtěl snížit velikost světové populace o cca 90% a zároveň nám nabízí svou vakcínu proti čemukoli (Gattes), asi není tím pravým. O úplatnosti politiků si nedělejme iluze, zvláště když náš předseda vlády zároveň vlastní řadu klinik, které spolupracují s farmaceutickými koncerny. Pokud Brusel a Berlín zavelí, dá se očekávat, že budeme mezi prvními, kdo bude tlačit na povinnou vakcinaci, zvláště, když se bez ní teoreticky nikam nedostanete. Samozřejmě se její praktická neúčinnost časem prokáže, jenže to už bude pozdě.

Přestože ekonomické dopady tříměsíčního evropského kolapsu jsou katastrofální, covid se vrací na scénu. Možná se přišlo na to, že ztráty ještě nejsou dostatečné a je třeba opět utáhnout šrouby, zároveň se uvolnila pravidla přes dovolené, protože naštvaní lidé by odmítali být poslušní. Ale ke konci dovolených bude covid vytažen a může se jet dále. Jde nikoliv o nemoc, ale spíše o dokonalou zbraň v rukách politiků. Je evidentní, že byl vymyšlen způsob, jak přikrýt každý náznak ekonomické krize a zamést cestičku za svou neschopností či využít k vlastním plánům. Viz ignorace nesmyslnosti Zeleného údělu a jeho další prosazování.

Rasismus se stal druhým letošním nástrojem zneužitým k zastření řady problémů. Na prvních stránkách novin je hlavním hrdinou zločinec Floyd a migrace dostala nový impuls. Máme to brát tak, že odpor k nově příchozím z Afriky a Blízkého Východu, respektive jejich odmítání, je také projev rasismu? V USA jsou černoši dlouhodobým problémem, a přestože řada z nich díky možnostem a vymoženostem vyspělé ekonomiky opustilo slumy a dostalo možnost vstoupit mezi ty ekonomicky zajištěné, což platí především pro sportovce a umělce, většina Afroameričanů stále patří spíše k nižší třídě americké společnosti. V té se však nachází kompletní spektrum ras žijících v USA včetně bělochů, jediní černoši si však hlasitým řvaním snaží pro sebe urvat pozornost.

Jestliže je v USA 10% obyvatelstva původem z Afriky, pak ve filmech je herců tmavé pleti procentuálně poněkud více, v hudebním průmyslu je jejich zastoupení ještě markantnější a v některých odvětvích sportu jsou sportovci tmavé pleti mnohem početnějšími, než běloši či Asiaté. U hudby, tedy především moderní a taneční, vychází z jisté muzikálnosti (je zvláštní, že v oblasti vážné jsou jaksi mimo), ve sportu jde zase o fyziologické přednosti. V herecké branži se jedná o umělé dosazování černochů a zvedání jejich důležitosti, ve skutečnosti nejsou černoši lepšími herci než jejich bílí kolegové. Slyšeli byste snad někdy, že by si evropští fotbalisté stěžovali na vysoký počet hráčů ze zemí, kde svítí sluníčko o něco více? Zato v oblasti kultury to ze strany černochů slyšíme až příliš často. Došlo to tak daleko, že už jsou obsazováni do rolí, které jim evidentně nepřísluší. Nechat hrát Afroameričana postavu Achilla je stejné, jako kdyby Mandelu ztvárnil Číňan. Idiocie sluníčkářů je skutečně nekonečná a v umělecké branži velmi rozšířená.

Covid a rádoby rasismus ovlivnili chod světa více, než jsme si dokázali představit. Pokud je toto divadlo způsobeno blížícími se americkými volbami, pak jsou skutečně ještě Spojené státy velmocí. To proto, že obavy amerických Demokratů z opakované prohry znamenající další působení republikána Trumpa v Bílém domě jsou až hysterické. Důvodem k nim je postupné odhalování všech souvislostí spojených s předešlými vládci a jejich napojení na zločinecké organizace. Trump si dává záležet a postavil se proti tak mocným, jakými jsou Sörös, Gates, Clintonovi, Obama, ale i Rotschildové a Rockefellerové. Napadnul jejich Deep State, odmítl jim financovat WHO a další jejich děti. A to už je důvod k rozpoutání světové krize. Demokraté se budou snažit za každou cenu Trumpa sesadit a nahradit ho Bindenem. Světová média už usilovně přesvědčují svět o tom, že Trump je minulostí. Ostatně to samé tvrdila před prohrou Clintonové. Nikdy nezapomeneme na její pokřivenou tvář, když byly vyhlášeny výsledky voleb. A doufejme, že podobně uzříme i křeč v obličeji Bindena. Protože když tomu tak nebude, čeká planetu ještě více špatného.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 13 261,00 Kč
Vybráno 37.88%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 949 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,40 out of 5)
Loading...
politicon.cz
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.