COVID CH2
8.3.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

COVID je promarněnou šancí lidstva

Sdílejte článek:

KAREL POHNER

Existuje cesta z COVIDU? Samozřejmě, a je to cesta, která vede opět ke spravedlivému a prosperujícímu světu, který je mnohem lepší než ten, do kterého se tak zoufale chceme vrátit.

COVID CHHomo sapiens se na této planetě přemnožil a globální svět ho neustále promíchává. V této situaci bychom měli být nadšeni z toho, že epidemie přišla až nyní a už dávno si tady příroda neudělala pořádek. Člověk by si tedy pomyslel, že s příchozími varováními se lidé začnou zamýšlet nad světovým děním a zpytovat svědomí. Opak je však pravdou, navzájem se obviňují, COVID využívají jako záminku a kouřovou clonu pro další kroky směřující k sebedestrukci, k vytváření zisků a ovládání lidí.

Bohužel nikde nevidím žádné politiky, hnutí nebo strany, kteří by dokázali tuto lekci přírody pochopit a uchopit. Jedni chrlí zoufalá a mnohdy nesmyslná opatření, druzí zase dupou nožičkama a dožadují se světa, který už není. Opravdu svět postrádá moudré lidi a osobnosti? Nebo jim masy nerozumí, a proto je nepoznají? Obojí je správně, osobnosti nejsou žádoucí pro beztvaré politiky, kteří je pilně odstraňují ze svých řad. A pokud už nějaká osobnost projde na veřejnost, nemusí být moudrá a pokud je, zdecimují ji média a instituce, které čistí svět od nevhodných názorů a lidí, kterým sami nerozumí.  

Existuje tedy cesta z COVIDU? Samozřejmě, a je to cesta, která vede opět ke spravedlivému a prosperujícímu světu, který je mnohem lepší než ten, do kterého se tak zoufale chceme vrátit.

Většina obyvatel západních civilizací připomíná rozmazlené vztekající se spratky s rozházenými životními hodnotami, bez morálky a studu, kteří se jen dožadují svých práv. Hodnoty jako jsou svoboda, čest, pracovitost, odvaha, přírodní zákony a pravda mají ve své hierarchií hluboce pod povrchními pocitovými iluzemi, které povýšili nade vše. Neváží si už ani činů svých předků, kteří vybudovali jejich svět a položili za ně své životy. Nemají žádné pouto ani odpovědnost ke své zemi a nikdy by nevyslovili slovo vlast. Každému, kdo zná příklady z historie nebo pokus „Myší ráj” (John Calhoun) je jasné, že nepřežijeme. Tato mutující levicová destrukce se prolíná do všech lidských činností a samozřejmě také do ekonomiky, která se dříve nebo později zhroutí.

Jediná šance pro lidstvo je tedy reset. A ten může být hodně nebo méně zlý. Nevím, jestli COVID není příliš soft verze, ale pokud nemáme odvahu ani na takto měkký restart, tak je to s námi už hodně zlé. Zkusím se tedy zasnít a představit si politika typu Churchilla dnes s heslem Kennedyho „Neptej se, co může udělat tvá zem pro tebe. Ptej se, co ty můžeš udělat pro svoji zem”.  Co by v této situaci nebo jí podobné řekl a udělal?

Vážení spoluobčané, jsme napadeni virem. Berme to jako varování a šanci. Šanci pro naši zemi a vaše děti. Náš dluh každoročně narůstá. Přibývá zákonů a omezení a tím narůstá administrativa a počty úředníků. Různé ideologické organizace operují na našem území za naše peníze, aby ovlivnily naše mysli a myšlení našich dětí.

Vážení muži, ženy a děti, každý z nás musí mít stejné podmínky v práci i životě a není v této těžké době možné preferovat třeba divadelní umění před výtvarným, nebo před lékařem nebo truhlářem. Tedy dotování jen některých činností nebo profesí na úkor ostatních je nemorální a v této době zvláště nepřijatelné.

Každý spravedlivý člověk ví, že pokud je svojí prací pro svoji zemi užitečný, bude ostatními lidmi také vážený. Není možné očekávat nebo si dokonce vynucovat právními cestami uznání od ostatních lidí, pokud budeme na ostatních parazitovat, žít jen z dávek a tento příklad dokonce přenášet na další generace.

V této těžké době si musíme zachovat svoji energetickou a strategickou soběstačnost a nemůžeme se nechat manipulovat zájmovými skupinami na základě neověřených spekulací o globálním oteplování nebo ochlazování v závislosti na naší činnosti.

Je naprosto nemyslitelné, abychom bojovali o životy členů vlastích rodin a připustili jakýkoliv nátlak jiných zemí na příjímání osob, které sami nepozveme nebo ideologii, které jsou pro naši zemi nebezpečné.

EU opakovaně nedodala vakcíny, které slíbila. Za toto hrubé pochybení zaplatilo mnoho vašich blízkých svými životy, omlouvám se vám za moji slepou důvěru. Na cestě jsou vakcíny Ruska a Číny a zahajujeme spolupráci ve vývoji léků proti mutacím virů s dalšími státy. Představte si, že někteří EU představitelé a jejich přisluhovači mají ještě tu drzost kritizovat tyto naše snahy. Uvědomte si, že za každý den zpoždění těchto vakcín zemře mnoho lidí, proto bychom se na ty, kteří jakkoliv zdržují nebo zpochybňují dodávku těchto vakcín jen kvůli své nenávisti a ideologii měli dívat jako na spolupachatelé vražd a tito lidé by už nikdy neměli být zvoleni do žádné funkce a musí nést za své činy trstně právní zodpovědnost.  

Vážení spoluobčané, jsme jeden z vagónů ve vlaku jménem EU, který se nezadržitelně řítí do propasti. Záchrannou brzdu jsme sice zatáhli, ale celý vlak je příliš silný na to, abychom ho zachránili. Pokusme se tedy odpojit náš vagon a spolu ze sousedními evropskými vagony vytvořit nový vlak. Vysypme z něho levicový balast a vydejme se zpět na cestu do svobodné Evropy.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 168 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...
politicon.cz
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)