virus3
7.6.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Covid, aneb experiment „šílených vědců“

Sdílejte článek:

MAF

S teorií, že koronaviry nejsou ryze živočišného původu, ale byly uměle vytvořeny virology v biologických laboratořích, se setkáváme čím dál častěji. S poslední a daleko nejzávažnější příšel bývalý šéf britské M16 Richard Dearlowe. Když pomineme různé hoaxy, které o Číně obecně kolují, musíme se nad Dearlowovým posledním tvrzením vážně zamyslet. Musíme se zamyslet především proto, že nepostrádá logiku. Jistě si spousta z nás položila otázku, kde se Covid-19 najednou vzal a proč způsobil svoji agresivitou světovou pandemii, kterou nikdo z nás nepamatuje. Jistě mnohé napadne, že to bylo právě v čínském Wu Chanu, kde se pandemie letos v zimě poprvé objevila. Má to své opodstatnění. Ve Wu Chanu je totiž biologická laboratoř na výzkum koronavirů (není tajemstvím, že se nachází v blízkosti místního tržiště).

 


Názor, že Covid-19 pochází přímo z Wuchanského institutu virologie, kde byl uměle vyvinut, zastává například francouzský virolog Luc Montagnier, nositel Nobelovy ceny za fyziologii nebo lékařství v roce 2008.[25] Podle International Business Times také profesor Petr Chumakov, mikrobiolog a hlavní výzkumník v Engelhardt Institute of Molecular Biology v Moskvě, prohlásil, že Wuchanský virologický institut dělal “zcela šílené experimenty”. Podle něj se tamní vědci zabývali patogenicitou netopýřích koronavirů a v rámci výzkumu vytvořili jejich různé umělé varianty, mimo jiné vložením sekvencí, které jim umožnily infikovat lidské buňky.[26] Také česká molekulární bioložka Soňa Peková, která se podrobně zabývala studiem koronavirů, usuzuje že genom SARS-CoV-2 nemohl vzniknout přirozenou rekombinací. Jeho počáteční přepisovaná sekvence na 5´konci RNA, která zahrnuje jen 265 nukleotidů, obsahuje 26-27 unikátních záměn nukleotidů, které lze jen stěží považovat za kumulaci přirozených mutací. /Zdroj Wiki/

O nedostatečném zabezpečení čínské laboratoře pak hovoří zprávy zahraničních vědců, kteří Wuchanský institut virologie navštívili.

Skutečně se nelze domnívat, že by si pandemii vědomě způsobili sami Číňané. Daleko pravděpodobnější je teorie, že došlo k nehodě, neplánovanému úniku viru Covid-19, jak se domnívá Richard Dearlowe a zároveň si klade otázku, zda by Čína neměla platit reparace. Pokud by bylo nezvratně dokázáno, že Covid-19 (ale i další koronaviry SARS a MERS) jsou dílem tamních „šílených“ vědců, Čína by se nedoplatila.

V souvislosti s celosvětovou pandemií koronaviru je na místě položit si zásadní otázku, proč a s jakým cílem se vědci (nejenom čínští – laboratoří na výzkum biologických zbraní je po světě víc: USA, Kanada….) pro lidstvo tak zhoubným a smrtelně nebezpečným výzkumem, tak intenzivně zabývají? Už dnes je jasné, že je to zbraň naprosto ničivá a smrtonosná, které neumíme čelit.

Desetitisíce lidských obětí, lidských utrpení a tragédií, rozvrat národních ekonomik, které se z pandemie budou obtížně vzpamatovávat, zkušenost s drastickými hygienickými a epidemiologickými opatřeními, která bezprecedentně omezila lidská práva a svobody, na něž jsme byli v demokratických společnostech zvyklí, a troufám si tvrdit i podlomila psychiku mnohých z nás.

Nezbývá než se ptát, kdo je na vině a kdo ponese mravní i ekonomickou odpovědnost? Myslím, že odpověď, pokud není dosud mnohým zřejmá, je jasná. Říkám to nerada, ale oním Černým Petrem je s největší pravděpodobností Čína.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 432,- Kč
Vybráno 38.37%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 153 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,08 out of 5)
Loading...
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)