covidvir
12.11.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Covid-19, třetí světová – biologická?

Sdílejte článek:

PAVEL DUDR

DUDRJiž zde máme 17 miliónů mrtvých, ale některým expertům ještě nedošlo, že by se také mohlo jednat o světovou válku. Toto číslo vychází z nadúmrtí, protože oficiální statistiky úmrtí „ s covidem“ – 5 miliónů, se v některých zemích dělají jen v bohatších městských čtvrtích (1).

Hlavním problémem tedy je, že se řeší následky, ale nikoli příčiny pandemie, takže přichází jedna varianta za druhou, přičemž se vždy objeví „čistě náhodou“ varianta, která je horší než všechny předcházející. A konec pandemie je v nedohlednu.

Každá světová válka má ovšem kromě agresora i napadené země, které můžeme vidět na následujícím obrázku, kde jsou celkové počty úmrtí „ s covidem“, přepočtené na milión obyvatel (2).


Covidmapa


Napadená je celá Evropa, Amerika, Jižní Afrika, Írán a některé státy Indie, což zde není vidět, protože počty mrtvých jsou rozpočítány na celou Indii.

Tím vzniká otázka, v čem jsou si tyto země podobné, že jsou takto napadeny? Všechny jsou to „domy války“ z pohledu salafistů, a také Írán k nim patří, protože ten je šíitský.
Je velmi nepravděpodobné, že by tuto válku vedl nějaký stát, protože by se to mohlo provalit, a to by byl obrovský skandál. Tedy to ukazuje na menší teroristickou skupinu, která musí mít ovšem ideologii světovlády, když dokázala napadnout polovinu světa. O tom jsme již psali zde (3).

Ještě se ptejme, kde je třeba hledat tu „ jeskyni“, ze které infikovaní „netopýří“ vylétají.
To je nejlépe vidět z toho, jak se šířila britská varianta Alfa, viz následující tab,:

Alfa2020


V tabulce jsou zapsány počty případů za 2 týdny, začínající uvedeným datem.
Je z ní patrné, že nestačí, aby někde vznikla nějaká varianta, ale musí tam být ještě několik superpřenašečů, kteří nákazu roznesou, protože jinak nová varianta několik měsíců jen živoří, viz Švédsko a Itálie, a čeká na lepší klimatické podmínky, anebo až je tam další nákaza dovezena.(4)

Ještě musíme zmínit, jak je tato biologická zbraň zákeřná. Letos na jaře byla u nás již lepší nálada, protože probíhal trvalý pokles denního počtu nakažených, viz násl. obr.

Jenže zde už byla přítomná varianta Delta, která se začala nenápadně množit od 5.4. a postupně nahrazovala variantu Alfa, na kterou jsme měli už očkování a protilátky, takže scházela na úbytě. A to probíhalo za trvalého poklesu počtu nakažených. Takže zde máme nemoc, která dokáže současně odcházet i přicházet, ale v novém kabátě. Tuto výměnu znázorňuje vložený graf Sekvenování, a byla ukončena v srpnu, takže potom mohla udeřit varianta Delta již v plné síle.


AlfaxDelta

Takže na závěr, když je to tak evidentní, proč to nevyšetřuje britská policie? To je podobná otázka, jako proč nevyšetřovala epidemii 1400 znásilnění v britském Rotherhamu v letech 1997 – 2014. Ta byla ještě více evidentní.

Protože by mohla dojít k nekorektním výsledkům vyšetřování.

Prameny :

(1) https://www.economist.com/graphic-detail/coronavirus-excess-deaths-estimates
(2) https://ourworldindata.org/explorers/coronavirus-data-explorer?
(3) https://dudr.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=778213
(4) https://covariants.org/per-country

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč

Celkem za měsíc: 11 633,00 Kč
Vybráno 33.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 579 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,53 out of 5)
Loading...
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)