alone-513525_960_720
27.7.2016
Kategorie: Ekonomika

Copak jsem odpad této společnosti a pouhou továrnou na exkrementy, protože už mě nelze dál a dál ždímat?

Sdílejte článek:

IVO PANUŠ 27|07|2016

Občane, Bohuslave Sobotko, nemám Vás vůbec, ale vůbec, rád a klidně Vám to sdělím… i „face to face „ , jako občan, občanovi ČR, jelikož mě necháváte pomalinku, chcípat s 2,42 násobkem životního minima, což je příjem, který zajišťuje výživu a základní osobní potřeby a zachraňuje holé přežití a snad i důstojnost.

Ano, můj měsíční příjem je 8.249,- Kč a dle definice Vašeho současného politického aparátu, tak životní minimum představuje příjmy, které zajišťují výživu a základní osobní potřeby. Teoreticky zachraňuje více, než jenom holé přežití, snad i jistou důstojnost. Že mám držet hubu ? Že je to přeci „ ještě “ 2,42 násobek, tak co bych vlastně chtěl?

Nebudu držet hubu, ani náhodou, protože jsem makal téměř čtyřicet let a teď už prostě nemůžu. Když jsem Vám sloužil to čtyřicáté léto, tak jsem si … zkurvil své zdraví, protože jsem celé ty roky poctivě pracoval, od nevidím do nevidím, a tak teď bych tedy očekával, když jsem tím invalidou 3. stupně a osobou ZTP ve 2. stupni, adekvátní ocenění ve formě invalidního důchodu.

Občane, Bohuslave Sobotko, víte co je to strach, tíseň, úzkost ? Víte co je to se v noci probouzet upocený strachy a neustále přemítat o tom zda to vůbec sociálně zvládnu ? Vyhlížel jste Vy někdy poštovní doručovatelku, jako sexuální maniak a úchyl v jedné osobě, svojí oběť , zda Vám již nese očekávanou složenku se čtyřmi stovkami, jako příspěvek na mobilitu pro mrzáka? Já vím, pro Vás to jsou blbý, směšný a ubohoučký čtyři stovky, to Vy strkáte děckám na zmrzlinu a kolotoče, ale pro mě, pro mrzáčka o berličkách, či francouzských hůlkách, je to poklad. A že mi to tento měsíc nepřišlo, to nevadí se přeci z toho neposeru…prostě jim spadnul systém v těch ouřednickejch počítačích a kalkulačkách … tak to dostanete za měsíc … fertig a vymalováno.

Co jsem nějakej prašivec? Co jsem odpad této společnosti a pouhou továrnou na exkrementy, protože už mě nelze dál a dál ždímat? Občane, Bohuslave Sobotko, tak mě postavte ke zdi a nechte odstřelit, alespoň státní kasička ušetří za jednoho nepotřebného kryplíka a zároveň si ušetříte předvolební kecičky o důstojném dožití pro všechny občany České republiky . To si vážně, tuhle propagandu, šetřete, až budete v kotlíku vařit zase předvolební gulášek, ale pozor na průjem … aby se z něj lidé této republiky neposrali.

Já už to pravděpodobně nestihnu zažít, ani bych už nechtěl ochutnat, nestojím o to po všech těch zkušenostech. Moje prognóza je předem stanovená… přes invalidní vozík, eldénku do vstupní brány krematoria … v relativně rychle postupující časové lince, kterou lze pouze zpomalit a zmírnit. Tak tomuhle, občane, Bohuslave Sobotko, říkám tedy to Vaše důstojné dožití. Dovedete si představit ranní vstávání z prostoru postele, po probdělé noci za přispění nesnesitelných bolestí, s vědomím, že při cestě na hajzl Vás čeká minimálně jednou pád rovnou držkou k zemi ? Zažil jste někdy bolest, jak se říká, že se někdo bolestí doslova posral ? Že ne, nikdy ? Tak buďte rád a važte si toho ?

A že Váš systém má jisté možnosti i tyto situace eliminovat, aby bylo opravdu zajištěno důstojného života všem občanům České republiky ? Snad, možná, ale já potřebuji pomoc teď hned. Teď potřebuji obstarat, alespoň rohlík, něco co se na něj nechá namazat, minerálku, hajzl papír, vyndat prádlo z pračky…. já nemůžu čekat na ty Vaše lhůty, že každá ouřednická myška má na vyřízení ze zákona, až 30 dnů … a když to jde, bratru, skrz tři ouřednická patra, tak je z toho čtvrt roku, jen to fikne.

A to ještě ke všemu, k tomu rychlému zajištění důstojného života občanů České republiky, se dozvídám, že si nemám moc vyskakovat a moc se neptat, protože je čas dovolených, a tak úředník se střídá s úředníkem a nestíhá, a také bych měl se svými dotazy být obezřetný, jelikož jsou extrémní vedra, která značně mohou ovlivnit chování lidského organismu, zejména ve vypjatých situacích, takže na ouřednickou myšku mám brát ohled.

Kdo bere ohled na mě, občane, Bohuslave Sobotko? Nikdo, jelikož jsem mrzáček na cestě do kremace, který je již nepotřebným a nerecyklovatelným odpadem pro tuto společnost.

Občane, Bohuslave Sobotko, chtěl bych Vám položit otázečku, jako občan, občanovi České republiky. Mohl by jste mi prozradit, kdy začnete již pracovat ? Že pracujete ? Nelžete, Vy pouze děláte to, čemu se říká imitace práce. Vaše ” vize ” a tvrzení o tom, jak Vám záleží na občanech této země a další pouhá intrikářská bla, bla, bla … tak to je jedna velká propagandistická komedie. To, jak Vám záleží na občanech této vlasti, potažmo i na nedotknutelnosti naší republiky, tak předvádíte Vy a celý Váš politický ansámbl názorně v praxi, tím jak se stavíte k bezpečnosti u nás…. München k nám na čáru = 200 kilometrů … Ansbach k nám na čáru = 170 kilometrů… na co se ještě čeká ?

Že máte ochranku, a nebo někam zalezete do nějaké díry, připosranej strachy, až to tady začne bouchat taky ? Vy možná, občane, Bohuslave Sobotko, ale co zbytek lidiček a občanů České republiky ? Tak těm budete číst ten frázovitý kondolenční projev o spolucítění a pochopení ? Mně to může být relativně jedno, na mě už sere, včetně Vás, i ten „ Bílej Tesák „ , já už to mám sečtené, za pár, a tak si patřičně „ užívám „ , já občan České republiky, toho důstojného života a dožití ve Vaší režii a podle Vašeho scénáře, občane, Bohuslave Sobotko. Ale lhostejné mi to určitě není, jelikož to Vy a Vaše celá poltická kumpanie se řídí heslem … “Po nás potopa” …

ZDROJ: Ivo Panuš
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 633,00 Kč
Vybráno 36.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 233 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...